Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Hermi, 13 Квітень 2012.

  1. Klarita

    Klarita Я, адекватна і справедлива - мама!

    Можу порадити, бо у моєї свекрухи діабет, вона має 4 шт. - різні, купляли / привозили з Німеччини (даремно, бо смужок тут немає у продажу), але беріть такий, щоб у подальшому тест смужки були дешеві не дивіться на марку (вибирайте по смужкам бо вони дуже дорогі, якщо міряти по правилам 4-5 р. в день). Лікар казала мати хоч би два різних, бо вони все одно дають похибку (невелику). Такий був самий перший Глюкометр Rightest GM 300 ( Bionime , Швейцарія ): купити в Києві, ціна в Україні (Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ) | Фото, вартість та опис в мережі магазинів ВАШЕ ЗДОРОВ'Я 145, зараз вона на такому зупинилась Акційний набір Глюкометр IME -DC з 50 тест- смужками, (Німеччина): купити в Києві, ціна в Україні (Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ) | Фото, вартість та опис в мережі магазинів ВАШЕ ЗДОРОВ'Я 12243 чомусь їй подобається..
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. godzilla

    godzilla New Member

    Друзья, насущной проблемой для украинцев на данный момент является опасность заболевания сахарным диабетом. Диабет занимает 3-е место среди причин смертности в мире. У этого заболевания тяжелые осложнения, и оно в 4-5 раз увеличивает вероятность смерти от сердечно-сосудистых заболеваний. К сожалению, даже дети с каждым годом все больше подвержены этому недугу, да и взрослые не обезопасены. Есть хорошая информация, которой стоит поделиться. Надеюсь будет полезно [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Дівчата, в тата діабет, 2-й тип. Їхали на обстеження і мали вільний час до прийому дікаря, випадково попали до кардіолога - другий день після інфаркту, зразу в реанімацію, 3-й день під капельницями ні вставати, ні рухатись майже не можна.
    Він переніс його на ногах, бо при високому цукрі так буває.... Я просто в шоці - як???? Обширний інфаркт, який тато не відчув, трохи тисло, навіть не лягав....
    Прогнози не конче добрі.... Заспокоюють лікарі, що добре, що хоч на другий день потрапив в лікарню, бо більше доби міг і не пережити...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Так, бац! і сказали, що в мене 2 тип діабету.
    Я досі не вірю і все-таки, надіюсь то якась помилка. Помилка в аналізах, помилка (збій) в організмі, просто помилка.
    Виписала ендокринолог (таки попала до неї сьогодні, Хмелюк) таблетки Янумет. Страшно. То що все життя треба буде на таблетках сидіти??? А якщо вагітність, пологи і т.д.? Ще й сказали терміново малого відлучати від грудей, щоб йому не зашкодило.
    Я не знаю.

    Боже, це так страшно коли озвучують діагноз. Хоча в мене все ж жервіє надія на те, що інші лікарі спростують його.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Співчуваю (((

    А дієтою хіба другий тип не коригується? Чи у вас складний випадок?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Стоп паніка. Скільки обстежень Ви пройшли і з яким результатом?
    Якщо 2 тип, то тут основне лікування - це спосіб життя, тобто - дієта. Таблетки призначають при критичному рівні цукру, коли хворого треба стабілізувати
    Про ГВ - зверніться до @Yaremko, вона знає, як це розпалюється при ЦД.
    І так, консультація ще хоча б одного лікаря не завадить.
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2017 ---
    Просто щодо постановки діагнозу є 2 підходи: один дозволяє ставити діагноз за одноразовими показником натще вище 6.7, інший при таких значеннях призначає повторниц аналіз натще, ГТТ і глікованиц гемоглобін і лише тоді робиться висновок.
    От той другий підхід мені подобається більше, бо я мала 7 років тому одноразовий цукор 10, але не запанікували, а проведе відстеження рівня цукру протягом дня, тижня, "голодну пробу", ГТТ і майже всі аналізи були ок.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2017
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не знаю який випадок(( так, дієта присутня+навантаження фізичні.
    Чотири рази глюкозу здавала (13,3; 13;, 12,7; 9,8 результати). Глікований гемоглобін 9,2 і ще аналізи (тут є розшифровуємо аналізи)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Зараз маю групу ризику ГЦД і мені теж буває страшно. @aknytsU якщо схочете поспілкуватись про дієту, співвідношення ваги і цукру в крові, і просто про свій стан зараз - я тут (ПП), і я - розумію
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @aknytsU
    Другий тип - це не вирок. Це спосіб життя, заявдяки дотриманню якого Ви будете красива, струнка, з гарною шкірою і в чудовій формі.
    Ну і приєднуюсь до дівчат - обов'язково консультація ще одного лікаря. І я б не показувала аналізи і діагноз попереднього спеціаліста, а почала з нуля.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Так. 12-13 - це треба стабілізувати. Крім переведення організмами на дієту потрібен час, щоб всі результати обміну речовин виявились через кров. Складно я сказала, але Ви на вірному шляху
    Крім загальних рекомендацій згодом побачите свої власні закономірності, які допоможуть адаптувати дієту під себе та зробити її максимально ефективною
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А яка ваша думка щодо домашнього глюкометра? Потрібно, ні?

    Бо мені важливо знати як змінюється рівень цукру щодня, так зможу аналізувати, наприклад, як впливає харчування/спорт на нього.
    Може хороші марки порадите?
     
  12. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Мені дуже допомогли знизити цукор висівки вівса. Зранку розпарювала водою. За місяць вживання в мене цукор впав з приблизно 5,6 до 4,6. З майже переддіабетного до нормального. Але їсти потрібно постійно, бо потім знову піднімається, на жаль.(
    І взагалі цільнозерновий овес дуже помічний.
    Не знаю, чи ще зараз в Україні рекомендують заміняти цукор фруктозою, але краще не робіть цього. Вона дуже шкідлива для печінки, і в кінцевому результаті діабет буде тільки погіршувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    то високий цукор і глікозильований теж, при компенсованому діабеті він має бути до 7,в здорових до 6.
    В мене діабет 1 типу з 2004 року,маю двох діток 4.4 роки і 1.3 доцям. старшу годувала до 2.10, меншу ще поки годую. Діабет не шкодить дитині при ГВ,є думка,що якщо цукри вищі норми, молоко може бути солодким,не знаю не пробувала молоко на смак то не скажу чи так чи ні. В мами під час ГВ може цукор різко падати,тому бажано перед годуванням щось зїсти,а якщо маля
    довше смокче то можна і після.
    Якщо хочете контролювати свої цукри,щоб тримати їх в нормі то глюкометр потрібен, особливо перший- час,поки будете підлаштовуватись під дієту і щоб відкорегувати дозування таблеток,цукор можна перевіряти 5-6 раз на день,потім як вирівняються цукри то раз на день хоча б.
    Я наданий- момент користуюсь Аку-чек Перформа, до того був Аку-чек Актіве. Перформа досить точний-, звіряю час від часу з лабораторними показниками. При виборі глюкометра варто орієнтуватись і на доступність тест-смужок, тобто звернути увагу на їх ціну,чи буде для вас посильним купути упаковку-дві смужок в місяць і на їх наявність в аптеках,щоб можна було їх придбати в будь-якій- аптеці
    Про вагітність - знаю багатьох жінок які завагітніли,виносили і народили чудових діток з діабетом,єдине переважно при діабетй- стараються
    кесерити,хоч я народила обох донечок вагінально, правда з меншою пологи мусили викликати проколюванням вод,так як на фоні цукрів почались на дуже добрі зміни в судинах пуповини,що не дуже добре для дитини.
    Ще згадала,якщо жінка з діабетом 2 типу планує вагітність,то вагітніти можна лише на інсуліні, тобто на час вагітності жінку переводять на інсулін,а після пологів повертають назад на таблетки.
    Якщо будуть питання пишіть чи тут чи в пп. Маю диск про діабет, трохи літератури,якщо хочете можу вам вислати.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @aknytsU так, по перше, заспокійся. Зі спортом зараз вважай, якщо цукор високий, треба його спочатку устабілізувати, бо при високому цукрі фіз.навантаження небезпечні. Направду, вважай. Дівчата при цукрі більше 200 взагалі лежать, поки не спаде, ну але праіда то на діабеті вагітних. Я більше по тому. Глюкометр теж маю Акку Чек, добрий. Але якшо на паски нема знижки ( в Украіні є взагалі якісь від лікаря рецети зі знижкою на таке? Бо я в Польщі маю, поки вагітна і з діабетом вагітних. Але знаю, що люди з діабетом всі мають знижку). І я наприклад справджую цукор частіше, ніж маю приписано, бо пробую різні продукти і перевіряю реакцію на них. Найголовніше дієта, бааагато сирих овочів, каші, ну і мясо, риба. Істи щодві три години. Це просто здорове збалансоване харчування. Вода з лимоном кажуть знижує цукор. Пити взагалі треба достатньо.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    То помилка? Чи буває цукор 200?

    І взагалі питання, цукор стабілізувати можна лише харчуванням? Чи обов'язково таблетки задіювати?

    Натще має бути не вище 5,8, а після прийому їжі яка норма?
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    то інші одиниці виміру :) "наших" десь 11
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    То інші вартості, то є 11 по укр показниках, я все забуваю переводити
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не раджу
    Bayer Contour Plus
    Тест-смужки до нього чи то зняли з виробництва, чи то в Україну не завозять і не завозитимуть вже, але є проблема з тим, щоб їх купити, і ціни луплять мамадарагая.
    Ви вже мабуть, дізналися, що глюкометр "дружить" виключно з тест-смужками того ж виробника.
    Тому дізнайтесь в аптеках, які смужки всюди є і по прийнятній ціні, і від того відштовхуйтесь. Аж ніяк не навпаки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    через 2 години після їжі на 2 одиниці вище від того значення,що натще.Це якщо компенсований діабет,у здорової людини він взагалі має вернутись до того значення,що був і до їжі.
    У вас досить високі цукри, одна дієта може не допомогти. При тому ще дитинка на ГВ, відповідно цукри будуть нижчі,якщо згорнути ГВ цукор ще підскочить.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  20. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка в якій лабораторії краще здавати глікований гемоглубін?
    вичитала в неті, що ніяких умов для здавання нема, тобто можна навіть снідати і вживати таблетки
    це дійсно так?
    до лікаря зараз не маю як попасти
    сама собі призначила