Де можна весело провести час у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Siania, 27 Лютий 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    о то я не спорю, але то не на мій смак.:)

    згідна з тим, що однією взагалі не наїститися. але з іншого боку, з рахунком за 2 піци + ще по салатику, пиву і кавці,( 150 грн -200 грн) то волію більш затишне місце.:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    варто сходити в "Казанова" по буднях працює з 17-00, цікавий інтерєр, смачна кухня! Також "Бухара" безподобна кавказька кухня(Самса з бараниною взагалі казкова),:y::y::y: і смачний кальян!!!:cowboy: А в суши- барі, що біля Галицького ринку жахливі салати не беріть їх там!:bad:
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Так, цікавий інтер"єр, але якщо я не помиляюсь там дорого дуже...:sad:
    а як вам такі кафе як "Садо-мазо", "Газова лампа", "Один". Доречі, кафе "Один" - моє улюблене:y:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Якщо хочеться посидіти з подружками,поговорити,тоді ми йдемо в - Фешн,Кентавр,Фреска,влітку Віденська,Деліс
    Весь минулий рік ми провели в Бухарі:xaxa:
    Гарно поїсти,відсвяткувати день народження- Афродита,Пафос,Старий Тифліс
    Якщо суши-Япі або японахата( в япі смачніше, в японі затишніше)
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Була в Гасовій лямпі.Це мабуть жах пожежників.з їх вузенькими сходами!!!!а взагалі сподобалось!своєрідна атмосфера.Також недавно були на Бамбетлях.Глінтвейн там супер!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    а ціни як у лямпі? бо виглядаює досить приємно?
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Ціни приблизно на рівні Криївки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Місце суперове:y:, для мене посидіти-повечеряти-побалакати там - одне задоволення! І обов"язково в кінці трапези їх чайочок з горішками:y::y::y:! Для мене недоліком є те, що там постійний аншлаг..., а по телефону замовити столик проблемно, тільки зі завдатком:confused:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    а які ціни в Бухарі?

    а кафе "Один" то взагалі для мене новина..
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    гарячі страви приблизно 30грн/порція,соленості-20
    чай-20,плов-30-35грн
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Ціни на їжу відносно невисокі, а алкоголь - це вже на Ваш вибір, тобто від і до...
    Потрібно враховувати, що порції достатньо великі, мені, наприклад, важко цілу порцію подужати гарячого, приходиться чоловікові мені допомагати,зі страв мені подобається плов (десь до 40 грн), баранина з маринованою цибулею (десь 50 грн), телятина з кісточкою (до 40 грн), курятина з овочами (до 40 грн), з холодних закусок - це рулетики з баклажанів фаршировані пастою з грецьких горіхів (десь 25 грн), можливо зараз ціни і підняли, бо ми ще в січні як були...
    Якщо порівнювати з Тифлісом (також дуже смачна кухня:y:), Прагою-пабом, Кумпелем, то Бухара по цінах дешевше виходить... ще якось були в пабі "Чорний кіт", то там ціни взагалі:8:...
    Але взагалі-то ціни це питання відносне, ми якось на роботі говорили про Бухару, то я сказала, що там класне пиво Льоф. А наступного дня один співробітник до мене: "Ну ти мене підставила, розрекламувала Бухару... я з другом був в центрі, прийшов в Бухару і знаючим голосом зробив замовлення без меню: пиво Льоф, баранину і т.д., тобто все що ти хвалила, посиділи ми гарно, випили по ЧОТИРИ пива, а коли принесли рахунок.... ТИ ЗНАЄШ СКІЛЬКИ ТО ПИВО КОШТУЄ?!!", я кажу: "Десь до 20 грн...", а він: "Чому ж ти зразу не попередила?.." Так як я максимум випиваю бокал 0.3 пива, то для мене це ніби і недорого, а тут халепа вийшла і я себе ще й винною почувала...
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  12. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Так "історично" склалось, що ми з чоловіком більше любим вилазки за містом. Тому львівські ресторани, кафе, бари для мене не дуже відомі. Будем міняти ситуацію...:) Підкажіть тільки де це:
    Бухара?
    Один?
    На Бамбетлі?

    Я,звичайно, тєжко вибачєюсь, але поняття не маю де вони знаходяться.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    http://myrelax.com.ua/post/4/446 тут є опис;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    в провулку... центр..памятник Шевченка...зі спини памятника йдете по вуличці... по праву сторону від вас Віденьска кавярня, по ліву - Порохова вежа... ви йдете далі, перед вами будівля, заходите в провулок, що виходить до Ратуші.. в провулку кафе...:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    на тому ж сайті Бухара
    http://myrelax.com.ua/post/4/205
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Дівчата ,дякую! Поначитувалась і вже захотілось кудись вибратись, а то цілий тиждень вдома хворію...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    ого, я стараюся слідкувати за новинками, але таких незнаю... Де вони занходяться ті заклади.... Кентавр, Деліс, Афродита, Пафос???? Може трохи детальніше????
    Щодо Бухари, то так там класно, але мені мало їхньої кухні, вибираю одне і те саме... Старий Тифліс дуже затишний... Один, зараз дуже мені смакує... Хочу відвідати ту Гасову Лампу, де вона знаходиться? І ше хочу піти в той розрекламований колишній Кастелярі.... Загалом найчастіше я буваю в моїй улюбленій Червоній Руті, улюблена тому що напроти мого підїзду і дуже часто виручає, коли не маю бажання готувати вечерю... Хоча коли хтось буде на Сихові, то заходьте не пошкодуєте... хороша кухня, гарно, чисто, все новеньке і то для мене є великим +, бо ходимо туди з дитиною... а ше там є більярд, і стриптиз... так тільки шоб мене після того не забанили....
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    а де це ОДИН?

    Пафос то кіпрська кухня - не далеко від Добробуту??
    ой , щось мені там так не сподобалося...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Я вже не сміла питати....:ninja: Катя, ви можете пррацювати гідом по таких закладах!!!:xaxa: Вперше чую ( не вважайте затурканою)

    І мені там подобається ( кухня) Але от з інтерєром там:n: Зовсім не затишно - зал великий, ніби український стиль, але то щось не то....Загалом, на Сихові один з найпристойніших!
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Оооо, тут є сихівчани! Виручайте! Де можна нормально посидіти в нашому райончику? Бажано Іскра-Санта-Барбара....а то одні бістро або забігайлівки, аж обідно:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 3