Де можна весело провести час у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Siania, 27 Лютий 2009.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Я дуже довго думала, куди це подати. Але так і не знайшла відповідного розділу.
    То ж, наразі, хай буде тут, бо воно заодно є афішою (і це не фейк!)

    [​IMG]
     
  2. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Була сьогодні на екскурсії центром міста від братів Радковців. Сподобалося те, що сама екскурсія проводилась не ніби для архітекторів :) і не як для істориків :), а з масою цікавих фактів та бувальщин, справжніх та придуманих :)

    Дуже не сподобалося тільки те, що в ході екскурсії презентувалися практично ВСІ локалівські заклади, виглядало наче маршрут був складений навколо них, з попутною критикою не-локалівських ("Меделін" - "кава пересмажена", "Три мітли" - "недороблено" :))) Якось на диво нічого поганого не згадали про Світ кави. Бо тут я би певно вже сказала їм :)
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2012
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    ніколи не сприймала їх :girl_nea:
    а після цих слів утвердилась в своїй думці:girl_yes:
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

     
  5. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    а ми вперше з Ірцею у Вулику були, ох нам там і сподобалося, не знали за що братися=)) спочатку всі іграшки розкидали, з гірки з"їжджали, на батуті стрибали, навіть сирну піцу мамі з"їсти дали, досить смачна в них вона. обов"язково ще туди навідаємося. треба ж щоб хтось їм там порядки наводив, а хто, як не наша Ірця...=)))
     
  6. angelok

    angelok Active Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Дівчатка хто може порадити якусь кафешку для святкування день народження. Хочу десь на грудень, у нас с коханим день народження на один місяць, правда з розривом в тиждень. хочеться разом відсвяткувати....до того ж друзі спільні
    Що порадите?Хотілося б подешевше максимально до 150 грн. з людини....якщо знаєте то чи реально дешевше.
    Бажано щоб можна було приносити своє спиртне і солодке ( без замовлення у них мінімалки...як нам сказали в одному кафе, що спиртне мінімальне на людину 200 грам їхнього, решта можна своє.....але чесно побачивши ціну за ті 200 грам...промовчала і попрямувала до виходу)
    Гості - молодь. Від 20-25 років тому якихось особливих вимог до самого закладу, інтерєру немає.
    Буду дуже вдячна!
     
  7. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Можу порадити "Кумпель". Правда свого нічого приносити не можна, але там дуже смачно. Нам там завжди подобається!

    А якщо бюджетний варіант: то піти на курку-гриль (та що недалеко від Мазоху), інтер*єр простенький, але там смачнюща курочка та й все що до неї. Вийде максимум по 100 грн. з людини + можна приносити своє спиртне (не офіційно:))
     
  8. grape

    grape New Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Спробуйте у Хорсі на Староєврейській. Ми там святкували малої рочок. Фрукти, солодке і спиртне було своє, окремий банкетний зал і вийшло нам по 130грн. з чол.
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    16-18 листопада у Львові відбудуться нічні та вечірні заходи в музеях, театрах та підземеллях. Детальна програма на "Ніч у Львові" тут
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Я так хочу в суботу на нічну екскурсію на Личаківський цвинтар, а чоловік не ведеться, а самій страшнувато... Ще мені сподобалась нічна дискотека в трамваї
     
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Зараз я своєму "оглашу вєсь спісок"))), так багато всього, що аж розгубилась. А от цікаво, в Арсенал і підземелля на театралізовані бої з дітьми можна?
    А вечірній і нічний Личаківський цвинтар дуже гарний у день всіх святих, коли всюди горять свічки, ми до бабці завжди йдемо так годинка 20, вже темно і дуже дивно...
     
  12. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    такс, маю тему для роздумів, 19 числа приїджає до мене моя кохана коліжаночка з Кийова, і лише на один день,... щоб це таке зробити і куди б це її зводити, щоб цікаво ці пару годинок провести, при чому коліжаночка колись жила ві Львові, тому чимось сильним її важко буде здивувати, хто може мені підказати щось путнє, буду вдячна:girl_in_dreams:
     
  13. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    екскурсія підвалами центру від театру Заньковецької підійде? на їхньому сайті координати або через касу, або на вході афішка
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

  15. Lilimania

    Lilimania New Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Дівчатка, може хтось-знає, де у Львові є ресторан/кафе/бар з роялем/піаніно/фортепіано.
    Хочу своєму коханому організувати День нар. (35років) і заграти йому на фортепіано .
    Наразі знайшла в неті, що піаніно є в Найдорожчій ресторації Львова, гот. Опера на 5-му поверсі, і на Валовій. Але це все дорогі ресторани, не по моїй кишені. Буду вдячна за будь-яку інформацію.
     
  16. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    чи то піаніно чи то рояль є в Ресторації на Валовій.. правда ціни не низькі там, але точно нижчі ніж в Найдорожчій ресторації Галичини без локалівської карточки)))
     
  18. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    в ресторанчику "Старий рояль" - між аптекою-музеєм і "Казановою", здається. і точно знаю, що там недорого (знайомі планували забаву там). а от чи гарно-кухня-обслуга тощо - того не скажу... не була
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Дзига на Вірменській
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    чула про кухню-обслугу хороші відгуки, друзі там часто організовують банкети