Де можна весело провести час у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Siania, 27 Лютий 2009.

  1. Lilimania

    Lilimania New Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Дівчата, дуже дякую всім вам за поради щодо кафешок з піаніно :give_rose::air_kiss:
     
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Хто має час і бажання приєднуйтесь!
     
  3. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Уточню, що відбудеться це на пр.Свободи біля пам"ятника Шевченка о 19.00. :girl_yes:
     
  4. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Чула по радіо, що 11 березня у Львові буде 95 квартал, то так? Хто знає, де то дійство буде і по скільки орієнтовно квитки? І заодно розкажіть враження про концерт кварталу, який був 12.12.2012 у цирку ;)
     
  5. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    чула, що вони будуть цього разу у львівській опері. цін я не знаю але думаю, що будуть дорощі ніж у цирку, бо ж опера:)
     
  6. Krapivka

    Krapivka New Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Добрий вечір. Допоможіть будь ласка. Намічається з роботи невелика здибанка. Хотіли піти кудись посидіти, де є жива музика у будні дні. Взагалі в ідеалі хотілося б щоб заклад був нормальний, приготування смачні, щоб можна було взяти на стіл у них поїсти і 1-2 пляшки спиртного, а решту спиртного принести своє. Підкажіть будь ласка хто що знає. Буду дуже вдячна!!!
     
  7. Bybyka

    Bybyka New Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Мені подобається боулінг в Кінг Кросі. Гарне місце для відпочинку і отримання хорошого настрою і позитивних емоцій) Приємний персонал, ненавязлива обстановка - Клас!
     
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    10 вересня в парку культури почнеться фестиваль Львівська забава (гастрономічний:girl_crazy:). Ось тут програма. Подивилася афішу на вересень - фестиваль за фестивалем, люблю Львів.:girl_tender:
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    чути музику з того фестивалю нам додому, пішла подивитися, що там і як. Браму зробили з ялинки, як на весілля, дві сцени, готувався до виступу гурт band.it, козаки варять куліш, великі палатки з столами-лавками. От єдине, що людей мало, будній день, хіба ближче до вечора буде більше народу.
    От що назнимкувала:
     
  10. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Зараз збираюся на фестиваль "Сиру і вина". Що там цікаво?
     
  11. яблунька

    яблунька New Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Дівчатка, цікавлять відгуки про ресторан в Бухті вікінгів! Буду вдячна всім за допомогу, бо Гугл мовчить, так ніби й нема там ресторану, що й дивно і не знаю - добре це чи зле.
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Обідала там двічі (всередині), обидва рази сподобалось. салат був свіжий, м'яско приготоване смачно, хліб - ніби щойно спечений. Обслуговування було класне, навіть надворі і в сильний дощ — маю на увазі кейтерінг їхній. Це було реально приємно - ти біжиш під зливою в дощовику в бік намету з канапками, в кросівках хлюпає, з капюшона тече, а офіціант вже робить тобі гарячу каву з вершками і подає)))
     
  13. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    цікавить новий Кумпель на Чорновола.
    чи реально в будень (завтра) без замовлення повечеряти перед 6?
    чи довго чекати замовлення? не буде багато часу.
    дякую
     
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Фаєр шоу - Ignis mages, Fiolet iluminate, Театр вогню, ProFire
    Шоу ходулістів - театр Воскресіння
    Чарівні звуки флейти - Карпенко Олександра
    Декоративна експозиція для фотосесії від Шкапко Олесі

    Зібрані кошти під час заходу будуть перераховані на лікування Прочко Роксоляни!

    (нептун), Ринок пл., Львiв, Україна

    Початок:
    17 листопада о 18:30

    Закінчення:
    17 листопада о 20:00

    Хто роздумує , куди піти, то може поєднати приємне з корисним :girl_in_love:
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Потребую свіжих ідей щодо дозвілля у Львові для приїжджих друзів, які вже в нас багато разів були в гостях. Це я до того, що найпопулярніші визначні місця ми вже їм показували, по "злачним" :girl_crazy: закладам водили. Влаштовували навіть персональну екскурсію з приколами бай май чоловік:girl_cool:.
    Оскільки подругу я дуже люблю, і хочу, щоб вона ще колись до мене приїхала в гості, тре, щоб її мужу було у Львові цікаво. :xaxa: (Саме так, їй достатньо фляжчини доброго вина і моєї кУмпанії, а чоловік у неї неабиякий естет і поціновувач прекрасного).
    Тож потрібно показати йому цікаві історичні місця, де не ступає нога пересічного туриста, і кафешки із западенським колоритом.
    За всі ідеї буду безмежно вдячна!

     
  16. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Пропоную Вас зводити їх на екскурсію "Нічна варта Львова"!
    До речі, звертаю Вашу увагу на те, що цих вихідних у Львові знову неспокійні та феєричні ночі!! Адже 15-17 листопада - Ночі у Львові. Ось програма цього свята http://lviv.travel/ua/index/what_to_do/events/~2285/nich-u-lvovi-listopad
    Пропоную Вам з гостями відвідати їх) Буде цікаво вам і їм)))):girl_cool:
     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Цей благодійний бал організовується з метою зібрати якомога більше коштів на лікування маленької дівчинки.... РОКСОЛАНИ ПРОЧКО
    Не будьте байдужими і відвідайте наш БЛАГОДІЙНИЙ БАЛ.


    •★★★• За підтримки адміністрації факультету Міжнародних відносин Студентське самоврядування факультету запрошує Вас 21 листопада в приміщення Будинку вчених (вул., Листопадового Чину,6) на МОЛОДІЖНИЙ ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ благодійного спрямування.•★★★•



    •★★• ШОУ-ПРОГРАМА:•★★•
    - оркестр
    - показ вечірніх суконь
    - виступ бальних колективів
    - виступ дебютантів
    - оперні виконавці
    - мім-актори
    - художник-шаржист
    -благодійний аукціон
    та багато цікавих сюрпризів.

    •★•На ЗАХОДІ БУДЕ ДІЯТИ ДРЕС-КОД:•★•

    •~•~для дам - бальна сукня або вечірня сукня повної довжини;
    •~•~для кавалерів - фрак або темний костюм з краваткою чи метеликом.
    ДЛЯ ДЕБЮТАНТІВ ДІЄ ОКРЕМИЙ ДРЕС- код!!!

    •★•ВАРТІСТЬ ЗАПРОШЕННЯ:•★•
    •~•~попередній продаж - 85 грн•~•~
    •~•~при вході - 100 грн•~•~

    •★•ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:•★•
    •~•~ якщо дрес - код відсутній, білет не дає право на вхід!!!•~•~

    •★•ПРИБУТТЯ НА БАЛ:•★•

    •~•~ гості повинні прибути на бал не пізніше початку церемонії відкриття•~•~

    •~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~
    Якщо ви хочете поринути в атмосферу старовини із вишуканими сукнями, акордами вальсу та відчути себе частиною прекрасного дійства, ми чекаємо на вас. Якщо ви вмієте танцювати або хочете навчитися, то ми чекаємо на вас. Якщо ви просто хочете із задоволенням провести осінній вечір, то ми також чекаємо на вас:)
    •~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~

    Місцезнаходження:
    Будинок вчених, Вулиця Листопадового Чину 6, Львiв, Україна

    Початок:
    21 листопада о 17:30

    Закінчення:
    21 листопада о 23:00
     
  18. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Дівчата, підкажіть ресторан, бар, паб де можна було б переглянути футбол?
     
  19. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Корзо Паб на Братів Рогатинців, 10.
     
  20. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Ооой! Маса! Від банального Старгорода до Витребеньок в Зимній Воді! Будь-де, де є телевізор, то важлива гра. Дублін, Зеник, Кумпель, Ліверпуль... Навіть раз в Мандриках дивились :)