Де можна весело провести час у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Siania, 27 Лютий 2009.

  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Пропонуємо небайдужим і творчим людям...
    ("нетворчим" також пропонуємо =) можливо з нашою допомогою саме Ви, зможете відкрити в собі приховані таланти)
    ...Отож, пропонуємо відвідати благодійний майстерклас з виготовлення вовняних прикрас в техніці фелтінг.
    Виручені гроші будуть передані на лікування Роксолянки Прочко, а учасникам на пам'ять про їхнє добре серце залишиться власноруч витворена квітка Мак!
    МК відбудеться в суботу, 16 листопада.
    Початок о 14:00
    Місце проведення:
    вул. В.Великого 117, салон "Меблі Р.К.С."
    Вартість участі у МК - 100 грн
    Контактні телефони для попереднього запису:
    050 508 35 77 Оля
    067 96 06 987 Ліда
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Хто бував на Різдво в Шевченківському гаю? Вартує туди йти? :) :girl_bye2:
     
  3. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Я не була, але дуже хочу піти завтра, має бути файно, початок о 13 год

    На сцені Свята - 8 січня 2014 року

    13:00 – урочистий початок Свята: господиня вітає гостей, забави та конкурси.

    13:25 – 14:50 – різдвяні феєрії: виступи вертепів, забави та конкурси.

    15:10 – 15:30 – колядування за участі львівських родин та гурту автентичного співу «ДоСхідСонця»

    15:30 –15:45 – коляда разом з фольк-гуртом «Марвінок».

    16:10 – 16:40 – різдвяні феєрії: виступи вертепів.

    16:40 – 17:00 – спільна коляда.
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Ми сьогодні туди сходили... Може я чогось не розумію, але задоволення не отримали ніякого! Купа людей, болото по коліна! В деяких хатках невеличкі майстер-класи, але знов таки темнота і купа людей... Обіцяних частувань не помітила, хіба що величезні черги за глінтвейном і смаженими ковбасками, звичайно платними ;) На сцені колядують гарно, час від часу ходять вертепи, але якогось святкового підйому не відчувається.
    Ідея свята гарна, але я уявляла собі зовсім по іншому :sad:
     
  5. Miki

    Miki New Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    17 січця концерт Дздзідзя у Львові в нічному клубі на вул. Джерельній.
     
  6. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Хто бажає продовження різдвяних свят?! До 26 січня щоденно після літургії о 19 год у Храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський Собор) - Велика Коляда! Виступи найкращих хорів Львова і нетільки - духовна насолода:girl_in_love:

    програму виступів можна подивитись тут
     
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові


    Ми були і попри те, що по поверненню відпуцовувала капці від болота отримала море радості, колядуючи, танцюючи під колядки по колу, стрибаючи на одній нозі, їдучи "паровозиком ", а ще насолоджувалася запахом лісу. Так як ми були з малими дітьми і мали обмежений час - 2 години на все про все, бо діти ще сплять вдень, то на майстер-класи не ходили, але мацьопи отримали море задоволення ганяючи по ганку старовинної хатки, стукаючи в двері і питаючи Хто там ?. Нам було весело і я дуже ціную такі моменти, бо люди які приїхали і виступали у святковий час ділилися щиро Різдвяною радістю + це традиції, які вартує передавати у спадок дітям.
     
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

  9. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Я в захваті від суботнього концерту в дворику "Копальні кави". Для тих хто любить Апокаліптику, Металліку, Раммштайн, Вакарчука і не тільки, почути цю музику у виконанні струнно-ударного колективу принесе неймовірні враження!
     
  10. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Чула сьогодні по радіо, що у Львові Лунапарк Голандський. Можливо хтось був, знає як там, які ціни?)
     
  11. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Завтра у Львові в копальні кави буде Майкл Щур. От тільки прослухала на яку годину...
     
  12. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Хто знає що робиться у Львові для діток 2-3 роки в блиайші 2-3 дні, може якісь забави, чи щось?
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

  14. Lemontina

    Lemontina Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Дівчатка, сонечки мої, будь ласка, необхідна ваша допомога!

    Я була у Львові лише проїздом, але неймовірно закохалася у ваше місто!
    І от цього літа, сподіваюся, в мене таки буде нагода завітати у гості до вас (поїдемо з батьками до наших родичів на Франківщину, хочемо по дорозі влаштувати невеличку мандрівку).
    Що б ви порадили відвідати у вашому місті? Буде приблизно 2 доби вільного часу. Чула і про Майстерню шоколаду, і про різні цікаві заклади, виставки, вулички... Але не можу це все скласти воєдино :girl_sad: Чекаю ваших рекомендацій!

    Заздалегідь вдячна!
     
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Можете тут переглянути темку, багато рекомендацій дівчата надали, все гарно розписано.
     
  16. rusichka

    rusichka New Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Дівчата, в неділю в чоловіка день народження, планували піти в ліс на шашлик, але прогноз погоди не втішний, можливий дощ, хочемо перестрахуватися бісеткою, де б можна було відсвяткувати, щоб була і природа, і біседка так на чоловік 20...?
    Але десь у Львові або недалеко від міста, і щоб не дуже дорого)))))
     
  17. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    В парку культури фестиваль вуличної їжі, вчора було відкриття, сьогодні продовження http://www.parkpiknik.com.ua
     
  18. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Хотілось би піти з чоловіком на дискотеку. А так я вже давненько подібні заклади не відвідувала,то хочу запитати поради. Де можна гарно потанцювати і бажано щоб вхід був безкоштовним.
     
  19. Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    В "0,5" можете зайти. Такнічо :girl_wink:
    Вхід безкоштовний.
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Ой, а мені там навпаки дуже не сподобалось(((
    Я люблю ходити на кавер-групи. Наприклад в мі100. Там вхід по 50 грн.

    Надіслано від мого LG-P765, використовуючи Tapatalk