Де можна весело провести час у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Siania, 27 Лютий 2009.

  1. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Можливо варто піти на сніданок у Ресторацію Бачевських, щоб гарно розпочати день, без зайвої метушні у приємному інтер"єрі. Кухня теж норм., багато галицьких страв, столик варто бронювати наперед. На сніданках, сама не була, а от ввечері бувала і там досить людно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Теж багаторазово там бувала ввечері, смачно і ціни адекватні.
    Раніше водила туди всіх гостей з інших міст, аж одного разу приїхали друзяки на день, погуляти Львовом, в шортах-шльопках, а в мене столик в Бачевських заброньований.
    То фукали мені, що надто багато понтів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ввечері сходіть з ними в лібрарію на джаз. Ввечері багато закладів мають концертну програму (італійський дворик, копальня кави, лівий берег і т.д.), може їм навіть духовики з правди будуть цікаві)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Щодо пива, то це однозначно човен, ципа і варка. Правда споганилася.
    А щодо вина - пройтися по староєврейській, там кожен заклад 'винний'.
    Поїсти. Національні страви?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    в тому числі.
    Програма розтягнеться на кілька днів, тому будемо ходити в різні заклади.
    Найголовніше, аби було смачно і атмосферно. Хочу якесь таке істинно львівське обслуговування.
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я дуже любила колись "Човен", бо люблю пиво і дуже люблю хоч інколи посидіти з ним сама, подумати))), подалі від дому, дітей, чоловіка, кухні... ну, таке.:) І там файний вай фай.)
    Але останньо шось в тому "Човні" стільки гамірних туристів появилось, що я геть закинула то місце.
    Хоча пиво у них реально смачнюще і не захмарно дороге.

    А на вулиці- то там взагалі якісь жахи, я все розумію, але те, що постійно ходять брудні бомжі з запашком і чуть не вимагають кинути їм пару рублів, трохи вибиває зі всієї на світі атмосфери.:girl_cray:
    Хоча цього року на літньому майданчику я не була, може де щось і змінилось.
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Може не в цю тему, але іншої не знайшла: куди повести активну розумну дівчинку 5-ти років, яка вперше у Львові і буде всього декілька годин?
    Задача ускладнюється тим, що дуже бажано розваги знайти в центрі, щоб її дідусь і бабуся попили собі львівської кавки в затишній кав"ярні.
    Я думала над майстер-класом по виготовленню пряників в "Юрашках", але, по-перше, не знаю, який там графік тих майстер-класів, а по-друге, чи їй то буде цікаво.
     
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    мило можете ще зробити на МК у майстерні мила
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Andrusya

    Andrusya New Member

    Дякую, слушно, вони якраз поціновувачі кави і пива
     
  10. AnnaMaryn

    AnnaMaryn Member

    Але там сніданок проходить в форматі шведського столу, там збирається мільйон людей, особливо туристів, які прагнуть з самого ранку пропустити чарку, не дуже приємна атмосфера, насправді( всі поводяться, як цигани, налітають на ту їжу, ніби вона остання в світі!
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2017 ---
    Вони ходять, на жаль, усюди, це стосується не тільки Човна(( будь-який літній майданчик сьогодні атакують бомжі і цигани(( а цигани - це просто мрак, бо вони не відчіпаються просто так, ми якось сиділи з друзями, то друг не витримав і дав тій циганці пару гривень, а вона до нього притсала - "дай злотий", це кошмарно! настільки неприємно, сил немає. Добре, коли працівники закладу починають захищати своїх клієнтів, але іноді того навіть не помічають(
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Якщо про атмосферу закладу, то там дійсно неймовірно гамірно. Якщо поряд будуть пусті столики інших закладів, то в той самий час в човні все битком набито. На терасі всі палять - так у них є. Чоловік ще жаліється, що навколо одні розмови айтішників, каже, що хоч би раз послухати розмови сантехників чи токарів))) а бомжі є всюди, на жаль. Буває, жодної лавки вільної немає, бо на них сплять безхатченки - Львів їх особливо зараз приваблює.
    Підіть в ципу якось при нагоді. Це біля рафінаду одразу - там затишніша тераса.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Коли забажаєте, тоді і буде майстер клас. Принаймні в мене так з племінницями було.
    Ще можна в майстерню шоколаду на 4 поверх - там дитяча кімната. Але 5 років - хіба розмальовки з тих всіх іграшок.. на січових стрільців теж є шоколадна майстерня з дитячим куточком.
    В Старгороді на терасі є батут великий. В М'яса і справедливості майданчик відкритий невеликий.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, поможіть придумати програму.
    Треба мені побавити двох поважних гостей - мужчин в суботу зранку.
    Прибувають о 6:00, на 8:00 планую сніданок в Бачевських, і далі програма спланована.
    Цікавить , чим заповнити час від 6:00 до 8:00.
    І важливо - де попити доброї кави в цей час?
     
  14. Kewmr

    Kewmr Active Member

    Дівчата, підкажіть за який столик краще купувати білети на концерт у клуб «PICASSO»?
    0607.jpg
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Якщо хочете щось бачити - на балконі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Отже, програма в нас була наступна:
    6:00 - зустріч гостей з київського потяга на Підзамче
    6:15-6:30 - заїхали на ОККО за кавою (заодно делікатний натяк про можливість потрапити в туалет, якщо хто в потязі не встиг)
    6:45-7:30 - прогулянка парком, підйом на Високий замок + фотосесія на фоні абсолютної відсутності людей.
    7:50-8:00 - відстояли чергу біля Бачевських (це єдиний момент, яким я не задоволена, але сніданок потім все перекрив)
    8:00-8:45 - сніданок в Бачевських
    8:45-9:15 - неспішна прогулянка Старим містом в сторону авто
    9:15 - виїзд по бізнесовим справам.

    Я задоволена своїм плануванням, гості - прогулянкою.
    Дякую всім, хто зробив посильний інформаційний внесок! :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Magnolia

    Magnolia Active Member

    І як пройшов сніданок - цивілізовано, чи як писали вище:
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Magnolia
    Я б не сказала, що налітали прям аж так.
    Офіціанти розсаджують за столики.
    Черга біля основного шведського стола була, але без якихось ексцесів. Ніхто не ліз один поперед одного, і не видирав останній шматочок (та й слід віддати належне офіціантам - доносили все миттєво).
    Точно не гірше, ніж на сніданках в європейських готелях (там я бачила значно гіршу поведінку).
    Нам сподобалось, але ми і не зациклювались на пошуку мінусів, нам було приємно в своїй компанії.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Так, ніби в цю тему.) Треба мені кудись зводити коліжанку, щоб відсвяткувати невеличке особисте свято.;) Ніби не проблема, але коліжанка має час тільки з 21 год, тобто потрібен нормальний, порядний, цікавий, не з захмарними цінами) заклад, де о 22-23 год нас не попросять на вихід, бо переважно заклади в такій год зачиняються.
    Район бажано центр і околиці, але в разі чогось можемо кудись під"їхати.
    Буду дууууже вдячна за пропозиції. По часу залишилось 2 дні щоб визначитись.
     
    Останнє редагування: 19 Серпень 2018
  20. Online

    Online Well-Known Member

    L.V.Cafe: пристойно, публіка ближче до мистецької, ціни не захмарні. Працюють до 12. По п'ятницях і суботах джаз.
     
    • Подобається Подобається x 1