Де можна весело провести час у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Siania, 27 Лютий 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    хтось пробував? бо я щось не ризикую брати суші не в спеціальних барах-ресторанах.. хоча в Дабл кофі вони можуть бути і ще кращі, заклад на порядок вище всіх львівських "сушарень":)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. angelok

    angelok Active Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    в "Дабл Кофі" класні суші....я пробувала...але всерівно мені шось більше Япі подобаеться..там десертики обалденні...та і там якось прікольніше
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    В "Дабл кофе" мы заглянули после "СушиЯ", как раз на кофе. Мы и не догадывались что у них есть суши. Так вот меню у них очень милое, заведение "с понтами" для обеспеченной молодежи в хорошем смысле.
    Пока мы ждали свой заказ, я там таких нарядов насмотрелась, одним словом - бомонд:)
    Кофе, латте, мокко, капучино и т.д. у них ЧУДЕСНЫЕ. Это факт!
    Но вот нам предложили эконом. предложение:
    если я беру набор (горяч. напиток + десерт) - то все реально дешевле.
    Так вот ХУЖЕ штруделя я в жизни не ела!!! Резиновый, химический, с дурацкой малиновой тошнотворной помадкой - УЖАСТЬ!
    Короче, дешевый сыр только в мышеловке:)

    P.s. Кстати! Про заведение с понтами:) Когда уходя, я попросила визитку, то мне сказали, что закончились и радостно предложили взять САХАР:) Со словами - у нас все берут:)))
    ООО, вспомнила! У них еще нет вешалок и мы на вещах сидели, тоже очень приятно!
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    там просто сидить майже весь юридичний факультет... а вони звикли не здавати речі в гардероб і таскатися з ними по аудиторіях... бо на факультеті недотримано санітарні норми щодо утеплення приміщень:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    а мені дабл кофі не подобається в принципі:confused:....прокурено,шумно,купа студиків з ноутами, обслуга ніяка, столики натикані один біля одного....Якщо хочеться на каву сходити то краще в Кентавр,фреску , кофеін...

    П.с. Хто вже був в містер Твістер? поділіться враженнями?:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    накуреності в дабл кофі я не чула... а як прийшла додому то від светрика запах був... не можу сказати, що заклад студентський, десь студентів і іноземців порівну, а ще офісні "пави"...

    Кентавр мені зовсім не подобається... воно того не вартує... у Фресці все суперсько, окрім хамовитих офіціантів, які завжди сплутають замовлене(рідкість коли все замовлене принесли).... Кофіін непоганий, але отам точно більше натикано ніж в Дабл... особливо ті низькі столики, якщо не потрапив на диван то доведеться на низеньких стільчиках горбитися.. ну або всією компанією перейти за простий столик...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Є такі. Я була там на дискотеці, але заодно заглянули в ресторан, подивитись на зал, ми ще тоді вибирали для весілля. Той зал - як би то сказати, мене аж затошнило від пафосності. Там все біле з рожевим, і все дуже вирізблене таке, і гламурне, і на стінах всього багато, і джеркала, і якісь прикраси. Одним словом не в мому стилі, я люблю просто щоб було але вишукано, а там як на мене без смаку зроблено, але як то кажуть "А вкусах не спорят".
    А дискотека там і не:y:і не:n:. Зал де столики гарний, хоча теж дуже вже гламурно там. А там де танцюють то добре не пам"ятаю...але здається дуже простенький, а музика така як на лав радіо:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Заведение скажем так не из дешевых. Но впечатление конечно же зашкаливает, свой дворик с охраной для машин, на входе вас всегда встретят, помогут раздеться, присутствует также фейсконтроль, приятно что нет семечников и кепочников, также мало "золотой" оборзевшей молодёжи, все приветливы и любезны. Имеется дискотека, ресторан и бильярдная: дискотека рассчитана на небольшое кол-во людей, ресторан конечно шикарный, но с обалденными ценами, бильярдная (это единственное место, что меня там интересует) просто супер. Покушать вы сможете только в ресторане, на дискотеке и в бильярдной выдают только кофе/чай/коктейли/лёгкие бутербродики :)
    для примера: кофе/чай там - 15 грн.
    коктейль мохито - 60 грн.
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  9. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Ціни там справді завищені, але зрозуміло чому -- Ринокпляц:) Мені особисто там подобається тільки влітку - столики на вулиці там дуже гарні і озеленені симпатичненько як на мене.

    Нам з друзями дуже пободався Культ раніше - там приємно було, витяжка доволі потужна і смачно. Але ціни там сьогодні космішні... хоча зіпсутися Культ ще не встиг. Дуже приємно в Дзизі на Вірменській: гарно розширилися в середині - меню файне, ціни середні, смачно, але з обслуговуванням далеко не все складається.
    Як солодкоїжка можу дуже хвалити Цукерню, хоча там дорого. Бо наприклад Вероніка, з дещо вищим рівнем цін мені не подобається (в Цукерні солодке якесь "більш домашнє").
    На початку лютого були в Гасовій лямпі - дуже смачно, ціни середні і атмосфера доволі затишна.
    Дуже файно вліті на терасі Віденської кав'ярні. Великий вибір пива, десертів і пообідати - середні ціни.
    Дуже нам подобається у Роберта Домса на Клепарові. Багато місця, можна замовити столик по телефону, підходить для великих компаній, зустрічей тощо. Доволі шумний заклад, але приємний.
    Гарний заклад також Пивниця лева внизу готелю Леополіс, але там дуже недешево. Оригінальний дизайн, затишно, смачно, але дорого.:confused:
    Смачна грузино-вірменська кухня у Кавказі на Шота Руставелі, але там ціни вище середніх і часто виходиш звідти в одязі з запахом "кухні".
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    От де дійсно весело, то на КВН!!!! Вчора була на Сихові.давно так не сміялась!!зараз починається якраз Галицька Ліга, так що думаю тепер частенько там буватиму!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Алго, розкажи детальніше! де саме, коли і т.д.;)

    Ми вчора були в єврейській кнайпі на дні народженні. Сподобалось дуже, стиль супер, офіціанти усміхнені, за ціни нажаль не знаю... Кухня теж надзвичайно сподобалась. Яловичина з яблуками і чорносливом була просто......ммммм......
    З мінусів - дуже тісно нам було, жарко, накурено:umbrage:
    На вулиці є гарна тераса зі столиками, літом там посидіти - :y::y::y::y::y:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    На Сихові, в кінотеатрі ім.Довженка.Наступна гра 26 квітня.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Останнє де я була - на "Лівому березі" (воно так здається називається), мені сподобалось, оригінально, чимось подібне до "Культа". За одним із столиків запримітила Віктюка.
    Народу правда купа, але весело. Особливо здивував туалет:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Хоч і не у самому Львові, та досить весело провести час можна на Бухті вікінгів. Дуже подобається їх тенісний корт з штучним покриттям. ЯК ЗНАЄ ХТОСЬ ТАКИЙ У ЛЬВОВІ, ПРИЗНАВАЙТЕСЯ. ще б водичка в тому озері була чиста...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    тенісні корти є ще в медику на сахарова;) Може не такі ідеальні, зато далеко їхати не треба. Ам, і там не штучні, а з піска!!!:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    У Львові незнаю, ми випробували такі корти під Львовом:
    База Княжі озера, за Городком, переїхати Княжий міст, трохи далеченько.
    Чарівна долина, також за Городком, с. Родатичі
    найближче - ТВД - Малечковичі, їхати як на озеро.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Знайшла в неті дещо цікавеньке.

    Озерний Край
    2 новеньких і потужних квадроцикли, які пронесуть Вас асфальтованою окремою територією комплексу за будь-якої погоди!
    Нехай переможе швидший!

    Вартість сеансу:
    10 хв. – 20 грн.
    30 хв. – 50 грн.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Тенісні корти є ще біля палацу спорту "Україна" (колишній "Спартак"), покриття там, здається, схоже на те, що у Бухті вікінгів. а недалеко - уна Медиу є басейн, якщо до водички хочеться.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. CrazyGirl

    CrazyGirl New Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Не знаю від чого тебе там тошнило) Зроблено дуже гарно) Дискотека дуже сподобалась, були на позаминулій суботі) Гарний зал. Хлопець був на більярді, казав що дуже хороший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Так ти була на дискотеці, чи в ресторані??? Бо зтошнило від стилю який в ресторані, ну дуже все там біло-рожеве з рюшами і т.д. Забагато цяцьок!
     
    • Подобається Подобається x 2