Де можна весело провести час у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Siania, 27 Лютий 2009.

  1. kohanka

    kohanka Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Дівчата рятуйте! Хочу організувати "дівішнік" своїй сестричці, і ніц в голову не лізе! Хотілось би якось не повсякденно і повідриватися. Але є одне но - я на 8му місяці вагітності... Не хочу підлаштовувати весь захід під себе, але хоча б на початок попасти:girl_crazy: Може в когось є ідеї??? Можливо хтось таке організовував чи був присутнім?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  3. Nikoletta

    Nikoletta Active Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Мені Дарвін подобається. Дорого, але це справжнє свято для мене (люблю себе побалувати))))
     
  4. Sahara

    Sahara Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Люблю зустрічатись з коліжанкою в Гопаку, що неподалік перехресті Наукова-Стрийська. Там такий смачнючий шашлик з овочів! Та й м"ясний теж добрий ( пробувала з шиї свинячої) Обслуговування приємне, ціни середні, як на мене, а особливо прикольно сидіти в альтанці на вулиці. Деколи засмучує музика ( рос. попса), але на вулці її не чути Ось :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Де знаходиться?:girl_flirt:
     
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    тама де Буква (біля універмагу на пл. ринок), на останньому поверсі
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Питалися про Розу (та, що єврейська)

    Мені там дуже подбається, смачно готують, цікава сама ідея, там зараз ще 2 літні тераси зробили-взагалі супер, і тихо, і затишно, і в рот ніхто не заглядає, бо людей на вулиці майже немає.

    І ще пораджу, коли просите рахунок, то кажіть, шо торгуватися не будете (вони питають)-так виходить значно дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    а я думала навпаки - як поторгуєшся то і ціну скинеш...:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Ми постійно торгувалися, а цього разу вирішили поексперементувати.
    За наше замовлення: гаряча м"ясна салатка (велика порція), овочева запіканка з куркою, великий чай (0,5 л) ми заплатили 75 грн (без чайових).

    А якби ми стали торгуватися, то нам би принесл рахунок на 150 грн і сторгувалися б десь до 90 максимум.

    Ось так
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    але через це вони напевно трохи ціни підняли... пару місяців тому ходили мої знайомі, то за вечерю на трьох, виторгували 60-70 грн...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Там в них ще є така штука, шо якщо ти приходиш перший раз, то можна виторгувати на скільки захочеш, наступного разу офіціант вже не поведеться
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    от єврейська жилка:girl_crazy::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Sahara

    Sahara Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    а хто чув про забави в Олеському замку? ( сподіваюсь, питання по темі?) Вкотре плануєм на вихідні все ж потрапити до Підгорецького замку і Золочівського( соромно, але до теперішніх своїх літ я там ще не була).В інеті читала про Золоту підкову, та й попала по ссилках до Олеського ( а там я вже бувала). Пишуть, що там на території роблять якісь дійства щосуботи з їжеюд та розважальною програмою. Фотки привабливенькі. Мо" хто був, розкаже,чи варто чи ні?
     
  14. Sahara

    Sahara Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Була в Олесько в суботу. Відпочила просто суперово. Малий задоволений. ЯКщо коротко, то за вхідний квиток ( який ми до речі чудом придбали на місці, бо виявляється, його тра купляти заздалегідь) ми отримали їжу ( смачнючу і різну), пиво в необмеженій кількості, а найголовніше - купу розваг в середньовічному стилі.Були і лицарські бої, і перетягування канатів, і бій на колоді, і городки. Я правда полінилась зачекати в черзі до стрільби з арбалету або луку. Найяскравіше враження : це майстер-клас по танцях середньовіччя під живу музику і вогняне шоу в фіналі. Дівчата-танцівниці - просто клас!!! Особливо їх керівник,Ксюша. А малий , поки ми розважались, з аніматорами ганяв по території в пошуках скарбу замку. Прибіг покусаний комарами, але з подаруночком ). Коротше, рекомендую. Але якщо я ніц не спутала, то 25 липня вроді ця забава буде востаннє,в серпні не буде, а може ще буде в вересні . Отаке...
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    І кіко ті квитки коштували?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Sahara,а де можна купити білети і скільки вони коштують?Ще цікавить,з якої години починається ця програма?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    І я зацікавилась :)
    Може на вересень, бо ми на ці вихідна ніяк.
     
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    Обзвонила купа телефонів.
    Отже квиток коштує 145 грн на дорослого, 40грн дитячий від 4 до 10 років.
    Програма:
    5 год. розсаджують за столи, перекус з випивкою, далі 2 години активних дійств, все те про що писала Сахара, в 8 год - вечеря в ресторані -печена риба з овочами, і театралізоване дійство,в 10 -вогняне шоу і кінець.
    Мене зацікавило, але справді останній фестиваль на цих вихідних і ще три у вересні крім перших вихідних.
    Я залишила їм номер контактний, обіцяли перезвонити, бо ми на ці вихідні ну ніяк.
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Де можна весело провести час у Львові

    я теж дзвонила, кажуть дітки від 6 до 12 років 40 грн, до 6 безкоштовно.
    також можна їхати їхнім автобусом - 40 грн квиток
     
    • Подобається Подобається x 2