Дитина - лівша

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalka, 21 Липень 2007.

  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    за своє життя я зустрічала 2-3 лівші.
    і всі вони мені здавались якимись особливими, дуже творчими натурами.
    а можливо це був просто збіг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    У мене багато друзів лівші. Велика проблема знайти речі для лівої руки. Один мій знайомий змовляє десь через інтернет де-які дрібнички. Я правша, але вільно володію й лівою рукою...
     
  3. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    А навіщо? Що за совдепівські замашки? Якою краще дитині, тою нехай і працює. Що в тому злого?
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Я також такої думки і свого сина заставляти не буду правою працювати він у мене лівою рукою малює краще ніж я правою.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    До речі, читала що науковці доказали що зміна руки впливає на психіку дитини і цього просто не можна робити
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Привітик всім. я теж лівша і ось бачу що моя донечка (1 рік і 7 міс), теж більшість робить лівою рукою.
    Чесно кажучи, у мене нема ніяких предметів конкретно для лівшів :)
    в першому класі мама все таки мене первчила писати правою рукою, а ось все інше роблю лівою (малюю, ріжу, вишиваю..).
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    я лівша, і такої проблеми на рахунок ножиць не помічяала)))
    нормально все ріжеться, прото іншим боком тре повернути їх :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Все як про мене написано. :no: :) Наслідок того,що мене відівчили писати лівою рукою,зіпсутий почерк.І кому це було потрібно?..:beee: :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    І я лівша яку в школі теж перевчили писати правою рукою, маю тепер докторський почерк:crazy:Все решта роблю лівою, але от що я зауважила...коли розмовляю по телефону і треба щось записати, то трубка в правій, а пишу все рівно лівою.
    І синок мій лівша, ось пішов в перший клас...треба прослідкувати, щоб не вздумали його переїнакшувати:aggressive:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    В нас зараз виробляється преференція руки - і я бачу що щодня малий частіше вживає ліву. Я не втручаюся в процес, думаю так краще для дитини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    А я ще з 3-4 мiс помiтила що мала скорше всього лiвша, до сих пiр бачу цю тенденцiю. Я теж не збираюсь перевчати чи вiдiвчати.
     
  12. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    У нас тато - лівша, менша мала очевидно також. З цього приводу скажу, що моя мама десь вичитала чи почула, що лівшам треба не круглі, а трикутні ручки та олівці давати, ніби їм так зручніше. Ми купили, на них так і написано, що добрі для лівшів. Але бачу, що малій все одно. Принаймні наразі.
     
  13. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Моя Ясочка помаленьку вчиться писати цифри-букви:) Вже є перші успіхи,але всі вони виходять в дзеркальному відображенні:8: Ясочка - шульга (мама в спадок передала:ninja:) Питаннячко до батьків дітки яких тоже полюбляють ліву руцю - чи було у вас таке? чи треба втручатися? може в садочку вихователів попередити,щоб всяким казусам запобігти? спецыальне обладнання купувати? І, взагалі, "как быть?"
     
  14. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Моя доця теж здається лівша,їй 3 рочки-їсть,малює,і т,п. робить лівою.В сім"ї всі правші,тому не знаю як з цим буде в майбутньому,Напевне не буду перивчати.
     
  15. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    я сама лівша і в мене таке було в ранньому дитинстві, то мені просто показували як правильно написати, але не перевчали:)

    про ножниці - коли я шила на машинці - кроїла завжди правою, бо дійсно незручно. тре обов"язково найти й собі такі ножниці для лівшів:xaxa:

    ми з чоловіком обоє лівші, імовірність, що доця теж буде - 45%:) але наразі я іграшки вкладаю в праву руку - правшам в цьому світі жити зручніше:) але як виявиться що точно лівша - перевчати не буду нізащо. Перевчання може призвести до таких наслідків як неврози і навіть затинання. До речі, мені, як була малою, олівець перекладали в праву, то я перекладала назад:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    У нас все сильніше помічається пріоритетність лівої руки. Я нічого не роблю, тільки спостерігаю за дитиною. Все частіше бере ложку-виделку лівою, і малює більше лівою ніж правою.
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    А ми купили трикутні кредки :) Але Маркові всеодно котрі ламати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Більше половини діток, у яких ведучою є ліва рука пишуть і малюють у дзеркальному відображенні. Нічого страшного в цьому нема, з часом стане писати нормально. Якщо у садочку попаде грамотна вихователька, то проблем не буде. Гірше, коли загострить на цьому увагу, типу: "гляньте, діти, у всіх гачки у правильну сторону, а у Іванка в іншу дивляться". А Іванко то не розуміє в чому справа, бо бачить так як треба... Я займалася один раз з хлопчиком, якого так затюкали у садочку з тим дзеркальним відображенням, що він у 2 класі продовжував так писати через літеру.
    З вихователькою треба поговорити однозначно.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Я помічаю за своїм те саме, все що не дам в праву руку, він потримає і через кілька секунд перекладає в ліву, може пройде:confused: всі правші у нас, крім моєї мами,яка все робить лівою (чистить картоплю, вишиває і тд),але пише правою, бо перевчили так:8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    В мене двоє хресних є "перевчиними" лівшами. Я 100% лівша. Коли я йшла в школу, то бабуля знайшла першу вчительку мого хресного, і розказала про "біду" зі мною, а та відповіла, що може перевчити будь-якого затятого лівшу. Коли про це дізнався мій хресний, то так кричав... заборонив дитину до неї водити, бо він добре пам"ятав, як ця вчителька його вчила правою писати: або прив"язувала ліву руку під партою, або била тоненькою указкою по кісточках лівої руки:8: В результаті, як каже хресний, він ні лівою, ні правою не вміє писати (має дуже поганий почерк). На тому мене лишили в спокої... Щодо спеціальних товарів для лівшів, то потреби не відчувала ніколи, користуюсь звичайними ножницями, олівцями і т.д., за виключенням ручок з чорнилами, тут була біда, бо те що писала зразу ж і розтирала тією ж рукою...теж були проболеми з вишиванням-в"язанням, все мене було шиворот навиворт, ліві петлі - правими і навпаки, тому моя мама, яка дуже гарно в"язала не могла нічого мене навчити і журнали всі розраховані на правшів:)...тому я собі сама "переробляла" узори...
    А от з моїх малих жодна немає навиків лівші:).
     
    • Подобається Подобається x 6