Дитячий садок (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sensual, 24 Грудень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Bella Donna

    Bella Donna Guest

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    Моя старша донечка там зараз в старшій групі, почали ходити з ясельок. Мені подобається: шкафчики, ліжечка, сантехніка, вікна і все решта нове, і ремонти усюди зроблені - батьки лише гігієнічну побілку роблять кожного літа. І ще поруч ліс і взагалі атмосфера дуже затишна. Вихователі теж не погані і ще немає захмарних зборів грошей . Збираюсь і меншеньку туди віддавати
     
  2. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    цікаво як давно ви туди ходили?
    ми ходимо тоже в цей садок.
    благодійний внесок: конкретного не було, але мені дали подивитись суми, які внесли інші батьки, для орієнтування. ми внесли середню - 100 у.е. (це було 2 роки тому)
    на потреби збирають по 15 грн. щомісяця. на канцелярські товари цього року не брали, бо лишилось з попередніх груп. ще здавали по 500 грн. на пластикові вікна в групу, але то батьки вирішили.
    всі виховательки нормальні:)
    загалом задоволена садком.
    щодо басейну - наскільки я знаю він досить давно не працює. жаль. я б не проти, щоб малий ходив.
    є гурток карате 14 грн/заняття 3 рази в тиждень
    що мені не подобається це гурток англійської. платимо 100 грн в місяць (8 занять в місяць). по відгуках батьків це получається досить дорого. і мені постійно в шафку кладуть листки А4 повністю списані англ. словами, реченнями, віршами... мій малий поки з гуртка англійської памятає тільки наклейки:)
    і недавно побачила на дошці оголошень маленьку писульку, що без щеплень не беруть.
    ага... дітей багато...восени мого малого (як дитину яка не повозмущається) водили спати в інші групи, де були вільні місця, бо в його групі було переповнено. це мені зовсім не подобається.
     
  3. Олята

    Олята Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    ми ходимо в 179. "зернятко" то за шуваром. не скаржуся. не деруть сильно гроші, виховательки нормальні, мені приємні, відверті.
     
  4. fragolina

    fragolina Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    А що саме Вас цікавить про 30 садок на Левандівці?
    Садок маленький, шалено переповнений ( є групи з трьох-поверховими ліжками) , попасти тяжко. Нам завідуюча морочила голову 2 роки і так і не взяла. Пропонували ми любе і різне.
    Щодо груп,харчування,вихователів , чула хороші відгуки. Мої коліжанки задоволені.
    Система запису дивна : потрібно приходити 2 роки відмічатися в той день , коли вони вішають оголошення , але вгадати той день не реально, Вас не попередять заздалегідь , виходить мусиш щодня заглядати в садок і питати коли будуть відмічати чергу ( щось типу переклички) Я на переклички ходила, а потім виявилось , що можуть взяти 60 дітей , а бажаючих 350 ...
    Щодо садочка № 6 на вулиці Левандівській , на цей рік вже все зайнято, також море бажаючих.
    Мої коліжанки задоволені харчуванням, доглядом дітей. Я планувала в цей садок давати малого, але мене зупиняє великий мінус цього садочка - його розташування.
    Він знаходиться прямо біля дороги і діти гуляють , коли біля них на світлофорі газують машини. Дихати там реально нема чим.
     
    Останнє редагування модератором: 14 Червень 2012
  5. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    Завал! Я просто в шоці! :crazy:
    Це єдиний садочок, який більш-менш близько до нашого дому(((
    Мені терміново потрібно виходити на роботу, тому надіялася, що за певну подяку дитину візьмуть...
    6-ий далеко від нас, але теж лякає його розташування...

    ---------- Додано в 15:09 ---------- Попередній допис був написаний в 15:05 ----------

     
  6. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    на левандівці , піля протезного заводу є приватний садок. в особняку, на подвір"ї класний дитячий майданчик. керуюча там бувша вчителька 64 школи. влітку чула ціну 1400 чи 1600 гр. знайомі, які туди водили діток, були дуже задоволені.
     
  7. fragolina

    fragolina Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    Наскільки мені відомо це просто приватна хата де вчителька бавить дітей, ціна минулого року була 1700 грн.за місяць. Груп не має ,ходять різновікові діти.
    В ніяких базах цей садок не зареєстрований , тобто він не перевіряється відповідними органами.

    ---------- Додано в 16:48 ---------- Попередній допис був написаний в 16:33 ----------

    Щойно пошукала в інтернеті приватні садочки в районі Мотозаводу,знайшла садок пані Ганни на вулиці Журавлинній, передзвонила, є вільні місця на цей рік , ціна ...
    2000 грн на місяць...
    Правда за ці гроші пропонують багато розвивальних занять , маленькі групи, 3 вихователя в групі, різноманітне харчування...
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    він вже давно існує ( десь біля 10 років). Я не знаю, як зараз, але ще кілька років тому мої знайомі, які водили туди доню, були дуже задоволені і доглядом і харчуванням
     
  9. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    Ми ходили на Гіпсову (і можливо ще будемо, якщо повернемось до Львова). Загалом задоволені. Завідуюча пані Наталя дуже приємна жінка. Якщо запишетесь завчасно, "поборів" як таких нема, у нас лише згодом підрахували що потрібно для садочка зробити і купити й "розбили" цю суму на всіх батьків. Але там різні вихователі і багато залежить від того, до кого саме потрапиш.
    Приймають діток з двох рочів, в три потрапити вже важко, бо групи набрані.
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Є такий садочок. 13 груп. Персонал (за невеликим виключенням, як усюди) нормальний.
    Лейла, Попуточка і Зайчиха водять туди дітей.
    Молодші групи не є переповненими, якщо на реальну відвідуваність дивитися.
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2012
  11. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    В районі Наукової є багато садочків, то ж вибрати буде з чого, залежно куди саме ви на Наукову, якшо на нижню то біля нас тут аж 4 садка, всі близенько, а от на рахунок, верхньої Наукової то незнаю, шо там з садками, але думаю ситуація теж нормальна.
     
  12. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    Коновальня в дворах переходить в вул.Перемиська досить хороші відгуки від мам, який номер точно не можу сказати.
     
  13. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    я в цій темі вже залишала відгук про цей садочок, в нас з ним склалось дуже добре. Садочок працює за програмою "Вчимося думати", працює з 8 ранку до 7 вечора (не всі групи, але діток відводять в чергові), минулого року поміняли в ньому опалення, проводку, зробили ремонт кухні, нові вікна вже у всіх групах. На харчування в мене скарг не було, сину подобалось. Там стандартне харчування: сніданок, обід, після сну підвечірок, якщо дитина залиш. в черговій групі, то варто щось з собою давати, ми приносили галетне печення та яблука, вихователі підгодовували.
    Завідуюча людина порядна, можу сказати про неї лише добре
    На рах. вихователів, персонал, загалом, хороший та адекватний, є декілька персон, які мені не імпонують, але то мої мухи, цілком, що комусь іншому вони ок.
    В садку дотрим. режиму, дитині не дозволять гуляти і бавитись під час сну, вона буде лежати в ліжечку. Аргументують тим, що дітям необхідно розвантажувати нерв. сиситему, тому навіть лежання є корисним, щоб до вечора не були перезбуджені.
    Якщо ваші дітки вже ходять в садок, то ви можете робити перевід з садка в садок, але про це треба з завідуючою говорити.
     
  14. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    Ходила я сьогодні в садочок №69 до завідуючої. Дуже приємна людина, пообіцяли дітей взяти, щей підказали які документи потрібно принести, пояснили декілька раз щоб не забула. І то навіть без натяків на подяку . Перше враження від садочка склалося хороше, в середині приміщення акуратне,чистеньке.
    Кому цікаво, в 52 садочку,де ми зараз ще ходимо, також дуже хороша завідуюча.
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    Ми туди ходили осінню і будем ходити з травня.
    Той садочок колись не був дуже популярний, але за останні роки завідуюча за нього взялася і конкретно там все міняє/поліпшує.
    Завідуюча дуже приємна уважна жінка.
    Попасти в садок легше тим хто живе поряд і складніше тим хто далеко, особисто чула як вона пояснювала комусь що у неї величезний наплив з прилеглих вулиць тому не можу взяти когось з іншого району .
    Вступний взнос 700-800 грн, але вже після того як дитина прийнята в садок, а не в якості заохочення аби прийняли. Поборів великих немає.
    Раз в рік принести побутову хімію по списку, раз на місяць 20 грн у фонд групи.
    Весь перший поверх з підігрівом підлоги, металопластикові вікна всюди.
    Загалом садок охайний, чистенький.
    Займаються з дітками по різним методикам розвиваючим...
    Харчування стандартне, не скажу що погане, багато діток їдять все з задоволенням, моя трішки балувана тому їла там не все і не завжди.
    Виховательки нам попались дуже лагідні і уважні, малій дуже подобались, та й загалом дитина йшла туди з задоволенням. Ще сподобалось що з розумінням віднеслись до того що моя дитина не говорить українською, і розуміє лише наполовину мабуть. Якщо щось треба було то казали російською, пояснювали, зато дитина з садочку принесла купу слів нових і вже одразу українською :) В общєм ставленням до дитини дуже задоволена.
    Ясельна группу працює з 8 ранку до 17 вечора, ще є загальна подовжена гуппа до 19.
    Ліжечка в спальні одноповерхові, що мені особисто було важливо, бо в деяких садочках двоярусні.



    ---------- Додано в 22:25 ---------- Попередній допис був написаний в 22:22 ----------

    не знаю як в нашому з полежати, але казочку читали, поки всі не заснуть вихователька зі спальні не виходила.
     
  16. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    І ми ходимо в садок № 33 (Берегиня) з вересня. Задоволені майже всім. Благодійний внесок був 1500 грн на ремонт садочка по перерахунку.
    Територія гарна, багато дерев, зелені, далеко від дороги, багато простору.
    Щодо вихователів - просто чудові (Марія і Мирослава), моя Катюша від них у захваті. Гарна розвиткова програма по системі "Крок за кроком", платна. Щодня бачимо результати занять з дизайну - дитячі витвори, вивчають англійську. Організовують дуже гарні свята.
    Вибирали між цим садком і "Малюком", раді, що зробили саме такий вибір.
     
    Останнє редагування модератором: 14 Червень 2012
  17. katerinkavg

    katerinkavg New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    Ми ходимо в садочок №155 на Науковій. Дуже задоволені. Ніяких вступних внесків не давали. Приймають без попереднього запису. Групи по 15-17 чоловік.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    це ж садок компенсаторного типу. Тому якщо офіційно-потрібне скерування медкомісії. Чи ви і без скерування і без домовляння влаштували дитину? Яким чином?
     
  19. До Львова

    До Львова New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    Наш садочок знаходиться на Дж. Вашингтона. В пологовому будинку. Назва "Паросток Життя". Зараз це група на півдня до обіднього сну, але дуже скоро планується продовжити до вечора.
    Власниця пані Світлана.
    Взяток не платили, оскільки він діє на приватній основі, але ціна досить адекватна.
    Працюють чудові спеціалісти, всі дітки ходять із задоволенням.
    З самого початку нам засимпатизувала можливість бути з дитиною перші дні, щоб вона окліматизувалась до нових умов. А цього не пропонує не тільки жоден державний садок, але навіть і самі "круті" приватні.
    Атмосфера дуже гарна, і між дітками і між батьками.
    Але з дітьми не панькаються, встановлюють чіткі рамки і правила.
    Ми раді, що знайшли саме те, що нам підходить.
     
  20. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    Я перші дні залишалась з дитиною в садку, і ще мами кількох дітей так само - садок №33(Берегиня)

    ---------- Додано в 15:37 ---------- Попередній допис був написаний в 15:33 ----------

    [/COLOR]
    Я вибирала між "Малюком" і "Берегинею". Заходила в Малюк - гарно, чисто, затишно. Хороша розвиткова програма (така ж,як і унас в Берегині - "Крок за кроком"). Є одразу і початкова школа. Єдине, що не дуже сподобалося, -це, як на мене, надто маленьке приміщення і подвір"я, як на таку кількість дітей. А друзі водили малого - задоволені на всі 100.
    Також мені завідуюча казала, що якщо ми до них в садок не ходимо, а хочемо в початкову школу, то можна до них перевести дитину вже у старшу групу, і відповідно у школу.
     
Статус теми:
Закрита.