Дитячий садок (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sensual, 24 Грудень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Ясла це окремо, бо туди беруть (принаймі у нашому садку) і в 2,7 і в 1,7 і всіх в одну групу. Тому ті яким ще трохи є до трьох і залишились.
    У самої дилема - малій в серпні буде 2,7 і незнаю, щось і яслі не дуже хочеться, а в молодшу перевели двадцять діток яким вже є 3,7. Боюсь затопчуть:)
     
  2. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Моя Роксолюся сама наймолодша в групі, так як ми зараз в середній, а по віку ще попадаєм в молодшу, але місце було в середній, і відповідно попали туди. Щоб її там хтось ображав, чи ще щось такого плану, ні разу не було. Доця добре адаптувалась між старшими дітками, вона в мене дуже комунікабельна дівчинка. І тепер навіть не знаю як буде, чи будем ми двічі в старшій, чи далі нас ще залишуть в середній, ще нам ніхто нічого не сказав. Але однозначно залишимся десь двічі, так як в 5.10 ми не підем в школу, хоча розумово бачу по малій, що потяне:girl_yes2:
     
  3. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Старша пішла в школу в 5,8, з середньої групи. Наразі не шкодую що пішли швидше (зараз вона в шостий перейшла). Про меньшеньку ще зарано наперед загадувати, але на даний момент так вийшло що дітки які перейдуть в молодшу будуть рівно на рік від неї старші. Там підібралися так дітки що майже всі з грудня - січня, як і моя. А в такому віці рік все таки це багато.
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    я б навіть не вагалась..для мене особисто в 2,7 допустимі тільки ясла, бо діти "під 4 рочки" точно затопчуть..та й програма,вимоги інші..

    до слова, ми теж з понеділка йдемо в молодшу групу..яслам сказали па-па...цікаво,як пройде адаптація до нових вихователів і няні, бо з Любіком такого не мали-1 з вихователів і няня з ясел ішли з ними далі....
     
  5. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    В мене є такий досвід.
    Завідуючі двох садків нового району мене відфутболили, бо місць нема і перевід неможливий. Тобто має бути місце. Нам місце знайшли через хороше знайомство, бо інакше ніяк. Так що процедура фактично така ж, як і при просто влаштуванні в садок.
    Єдине, що легше з документами. Не треба знову проходити медогляд. Одна завідуюча підготувала все необхідне, а інша просто оформила у своєму садку.
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Ми теж переходим, вихователі в нас супер, дитина їх любить. Тепер переживаю які нові попадуться, бо наші в яслах залишаються нажаль. В мене запитання: групу всю разом переводять чи розкидають по різним? І ще - тепер починаючи з молодшої діти будуть вже до випуску з одними вихователями чи в середню і старшу їх знов до інших переводити будуть?
    Хто водить дітей в 165 садок, порадьте до яких вихователів краще попасти в молодшу групу. Дякую
     
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    нашу групу ділили на 3, потім їх доокомплектовують дітками "з вулиці",що ідуть в садок після 3 р....ці вихователі вже будуть в них до випуску....
    в Марка добре проходить адаптація,вихователів і няня йому,і мені подобаються..дуже привітні, спокійні..каже, що добрі і не сварять:connie_pull-pigtail
    наразі були ще дітки-випускники з ними (ті,кого батькам до школи ніде подіти),але чула, що до кінця тижня їх мають забрати в іншу груп..яку???
     
  8. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дівчатка хто водить своїх діток в 40 або в 130 садочки?
    Мене цікавить завідуюча в 130, чи можна з нею договоритися і скільки це домовлення нам обійдеться (в ПП напишіть мені будь-ласка).
    І ше за 40 садок, в районі дуже суперечливі відгуки за нього, шо то за садочок?
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    в 130 садочку завідувачка - видра рідкісна.
    Це враження від спілкування з батьками діток, яких я фотографувала. Вийшло так, що батьки шукали спеціально нагоду познимкуватися, коли її не було в садку, бо інакше би був шкандаль(((( про всяк випадок була навіть придумана історія про родичку і "фото своїми силами" :) бо настільки не хотіли батьки того фотографа, якого вона пропихала там добровільно-примусово.
    ще знайома моя розповіла про суму в 700 доларів, яку їй озвучили, за влаштування дитини в садок((((( сумно( не маю підстав не вірити.
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Ми свого часу намагались попасти в 130, але через завідувачку так й не вдалось, то ходили в 40. Нормальний садочок.
     
  11. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    ми ніби і через знайомих, але я так розумію вона хоче шось", того тут і питаю, чи вартує той садок отого "шось"
    то ДУЖЕ круто за садочок!чи то я не розуміюся в розцінках?
    Розкажіть будь ласка детальніше - яке харчування, чи ходять гуляти, які вихователі ну і т.д, бо записали нас туди без проблем, але от в дворі всі той садок сварять, а одна знайома про нього як найкращий в світі розказує, важко зорієтуватися, бо як не дуже то буду шукати третій варіант.
     
  12. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Маю купа-купа запитань...
    Ані я, ані чоловік в садочок не ходили, серед родичів троє діток +-2роки віку нашого синочка. але жодна дитина в садочок не ходить ( мають купа бабів-дідів), тому навіть таких дурниць немаю в кого розпитати(((
    1. Синочок з серпня іде в молодшу групу - яким чином то привикання відбувається? спочатку іде на 2год. потім більше, потім на сон за місяць чи як? в групі всі будуть новачки чи діток із яслів ділять на ті молодші групи, щоб "вчили" новачків?)))
    2. що потрібно залишати в шафці ( піжаму, вологі серветки, запасний компект одягу??)
    3. якимось чином потрібно позначати-підписувати одяг-взуття малечі?
    4. синочок завжди під час обіднього сну потіє - розумію, що виховалелька не може передягнути 30 дітей, але чи можна якось домовитися із нянею наприклад, щоб його кожного разу перевдягала?
    5. яке взуття потрібно в групу перезувне? суто хатні капці чи може бути щось типу капчиків Назо, ортоперединка, зетпол?
    6. в холодну пору хлопчикам "вуличні" штанішки при приході в групу знімати і поверх колгот давати шорти чи шкарпетки+спортштани? ну типу існує якийсь дрес-код дитячий чи як?
     
  13. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    1. Ми за 3 дня лишились на сон. Індивідуально, дивляться по дитині.
    2. Я лишала запасний комплект одягу+трусики та маєчка. Ну і перезувне там живе
    3. навіть не знаю...не підписували.
    4. можна попробувати
    5. Зетпол підійде. Я купляла чернігівські капці.
    6. так буде простіше,
     
  14. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    1. Десь так :) Тільки в мене за тиждень просилась спати в садочку, з радістю ходила в садочок поки не зламала руку (не в садочку) і її переклинуло і почався адапційний період. Тривав десь два можи трошки більше тижня. Це був плач зранку, з обніманями і перепитуванням чи заберу. Плакати забувала, лише два рази на тиждень - коли зранку була музика. Один раз до мене подзвонила вихователька і запиталась чи не можу я забрати дитину до сну, бо вона дуже хотіла до дому і попросила її подзвонити мамі (ну конечно за 15 хв я була в садочку).
    У нас в групі не всі були новачки, були і з минулого року, а новачки прибували поступово.
    2. Змінний одяг, можна на початку два комплерта і труси і шкарпетки - ну теж - 2-3. Більшість дітей на початках мають пісяльно-какальні проколи, бо вони то повстидаються попроситись, інколи в процесі мимо може потекти :)
    В літку панамку і рушничок для ніг (їм ноги після прогулянки миють). Ну і вологі серветки.
    Під подушку піжаму.
    3. Одяг не потрібно підписувати, бо він в підписаній шафці, піжама на підписаному ліжку, а взуття ніяк не підписували, дітьо просто інші б і не взула.
    4. Та чого ж не переодіне, їх всіх одівають в піжами і потім переодівають. Ну може не всіх. Бо є самостійні діти. Просто попросіть, щоб витерли його.
    5. Підійдуть будь-які.
    6. Ми під комбінезон одівали або ленінси, або колготки і спідничку. Комбінезон знімали і готово. І на прогулянку швидко одівалась. А хлопчики, ніби переодівались.
    До зими ще далеко :)
     
  15. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    1. Моя малеча так звикала - перші 3-4 дня по дві години, потім вже обідала, а за 2тижні лишалась на сон. Це все індивідуально - будете бачити по дитині.
    2. У нас в шафці весь запасний комплект: футболочка на короткий рукав, на довгий, трусики, колготки, носочки, спорт.штанці - короче, на всі випадки (особливо враховуючи перепади погоди), а ще серветки (хоч і у виховательок це добро є - закуповуються на групу і вологі, і сухі).
    3. У нас підписувати не потрібно.
    4. Думаю, можна, вони ж усе одно дітям допомагають переодягатись
    5. Доня ходить в балетках з джинсу. Але бачу, що дітки всі по різному - хто в домашніх тапочках, в туфельках, в сандалях, в чешках, навіть в кроксах.
    6. У нас дівчинка -то вдягаю її взимку в колготки і спідничку. Хлопчики ходять в шортах і в колготках, або в спортивних штанцях і носочках - як кому зручніше.
     
  16. olitsisa

    olitsisa New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Зараз перезувне крокси, раніше були зимові зетполи. Переодівати можна в будь що зручне для дитини, не можна залишати в колготках без шортів-штанів зверху. Одяг не підписую але в шафці є все необхідне щоб переодіти дитину(весь комплект) Вихователь-няня самі бачать як що прокинувся мокрий і при потребі переодівають футболку.
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    О, ну я тебе вітаю. Нарешті.)))
    Всі новачки не будуть в один день, коли у нас формували групи, то по пару дітей "докидали". Ну, тобто починали групу формувати з 1-го серпня, то з того числа і до кінця місяця по 1-2 дитини добавляли щодня. 1-го вересня вже була повністю сформована група.
    Залишались ми перший день на годинку, другий- до обіду, але він там сам проявив ініціативу залишитись спати і далі по ходу. То дивляться окремо по кожній дитині. Всі різні, стандартної схеми нема.
    Та, йой, тобі все скажуть на місці. Мені завідуюча, коли я приносила мед.огляд сказала взяти блокнотик і ручку і все до деталей продиктувала.
    Нашо?))))
    Такі всякі нюанси потрібно узгоджувати на місці з нянями/виховательками.
    Нам казали балетки, або тапочки, а які, то вже на твій вибір.
    Я одягаю так, як вважаю за потрібне, головне щоб малому було зручно. Не думаю, що у вуличних штанях типу джинсиків дитина себе цілий день буде почувати комфортно, тому вуличні в шафку і одягати лиш на вулицю, а в групу шортики, спортивні штанці, чи т.п. по погоді. Лиш слідкую добре за тим, щоб у шафці у нього було все необхідне в разі якщо потрібно буде переодіти, якщо забрудниться, або стане захолодно/зажарко. У нас увесь час є змінний чистий одяг: трусики, футболочка, светрик, шортики, штанішки, шкарпетки, колготки.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    нема
    Мій Дмитрик наступного року піде в старшу групу, і група в них поповниться - тих, хто цьогоріч не пішов до школи, розподілять по існуючих старших групах. Тобто, було їх 43, буде 50... йой... але нікого не виганяють нікуди
     
  19. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дівчата, дякую всім за відповіді!
    щодо підпису-позначення взуття питала, бо чула, що практикується один шкафчик на двох діток, то можеш ж таке бути, що хлопчики носитимуть одного розміру однакове взуття))) мами то вкурсі, а тати можуть і перепутати чи вихователі-няні :girl_wink:..
    Скільки часу проходиться медогляд?
    я коли писала в кабінеті завідуючої заяву, то вона весь час розмовляла по телефону і нічого не пояснила - просто сказала, що проходьте медогляд і ближче до серпня подзвонить вихователька та скаже про збори..
    це я маю просто прийти до дільничної і сказати, що нам потрібні довідки в садочок при вступі чи це із садочку якусь писульку мали дати?
     
  20. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    У нас таке практикувалось у ясельках. То був випадок, що тато хлопчика забрав речі свого малого і дівчинки, речі якої були у тій же шафці ( ну бо мама сказала все з садочка забрати), і поїхали на відпочинок :)
     
Статус теми:
Закрита.