Дитячий садок (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sensual, 24 Грудень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. olitsisa

    olitsisa New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Приходите до сімейного лікаря, він вам дає бланк (форма№ , який саме не пам*ятаю) Ви з тим бланком і дитиною обходите лікарів яких треба, а потім до зав. поліклініки на підпис. Цей бланк заносите в садок до медсестри і вона веде дитину в групу.
     
  2. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    якщо дитина починає ходити в садочок з перших чисел серпня. то коли мені приблизно іти на той медогляд ( ну щоб до того часу не пройшов термін дії тих довідок, якщо візьмуся зашвидко)))
     
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Лікарів ти можеш пройти за тиждень - два, деякі мами розтягують задоволення на три тижні:) а от мазок (котрий три дні підряд робити потрібно) його тре так спланувати, щоб день видачі результату співпав з днем "вступу" в садок, інакше потрібно буде ходити заново. хоча чула різні історії, залежить певно від завідуючої.
     
  4. Witlof

    Witlof Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Нам завідуюча сказала, що медогляд можна пройти швидше, але мазок має бути зроблений максимум за 3 дні до вступу в садок. Ідем в 163 садок.
     
  5. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    А що серйозно, у вас переодягають?

    Бо в нас ні !:girl_emo:
    навіть на просьби кажуть, що 20 дітей не можуть переодягнути фізично. (ну і то буде як мінімум дивно якщо 1-2 дитини переодягнуть за просьбу-подарунок, а інших ні ;)) І знайомі в інших садочках мають таку ж проблему.

    За останній місяць були вчора другий раз і другий раз попісявся під час сну, чого не було вдома вже певно з півроку! І зразу на наступний день соплі. І то в травні-червні! :girl_devil:
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    А хіба він не 3 дні дійсний?
    Тобто якщо я мазок буду мати п"ятницею, то в понеділок він вже не підходить?
     
  7. olitsisa

    olitsisa New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Думаю як що ходите на мазок середа, четвер, п*ятниця-то вв понеділок вас безпроблем візьмуть у садок. В мене взагалі здається лише 2 раза він стоїть і взяли нічого страшного. Взагалі то лікарів можна обходити і за два місяці до вступу в садок , а з тими аналізами краще перед самим вступом. Ще залежить від медсестри в садку, на скільки вона принципова. Можна, на приклад здати посів в четвер , п*ятницю і понеділок.
     
  8. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Завідуюча (пані Володимира ніби) живе в нашому будинку. Я особисто з нею не знайома, але з вигляду малоприємна особа( Таке враження, що дещо зверхня та високої про себе думки.
     
  9. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Попала в десятку, вельми звехня і неприємна особа. :girl_sad:
    130 садок знаходиться під моїм будинком, тому мені він дуже підходив. Я спробувала туди записатись, коли малому ще року не було. У записі відмовила категорично, хоч в садок ми збирались тільки за два роки. Наостанок вона мені кинула :
    - В мій садок ви не попадете, шукайте інший ...
    Знаю, що вона давно має йти на пенсію, але ще працює. В 40 записались через рік без особливих проблем.
     
  10. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    з медоглядом зрозуміла..
    Ще маю таке питання: як мамі побороти страх перед садочком?
    Тобто зараз в мене вже якась паніка починається ( можливо тому, що сама не ходила і не знаю тої системи), але я страшенно боюся отих всіх частих хворіб ( за три роки синочок, дякувати Богу, мав лише двічі ГРВІ і все - більше ніяких болячок), а тут великий колектив , кожен із своїми бацилами + нове приміщення + нове харчування і т.д. і т.п. найгірше, що в нас немає жодних бабів-дідів-тіток на кого б можна було залишити дитину трохи прихворівшу ( як дивляться на часті лікарняні на держ.роботі думаю всім відомо), не виходити мені на роботу немає фінансової можливості, на нянь теж грошей немає. А ще переживаю за адаптацію, чи з часом небитиме-штовхатиме інших діток у бажанні взяти бажане, як розумітимуть, що він хоче ( не хоче), бо дуже погано ще говорить, чи не піде собі сам додому з прогулянки ( в тому плані він в нас досить самостійний), яка попадеться нам вихователька , ну і мільйон інших думок-сумнівів, які згризуть мене вже четвертий день - ЙОЙ!
     
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Четвертий день??? Я, певно, вже рік періодично тими думками мучусь...
    Теж в садочку не була ні я, ні чоловік, і кандидатів на нянь нема "на підхваті".
    Але я себе щоразу переконую, що проблеми будемо вирішувати, коли /якщо вони будуть, що садок ніби непоганий, що я ще півроку буду вдома, тож максимально буду поряд в період адаптації. А потім, як би вже на мене не дивилися на роботі, буду брати лікарняний, коли треба буде.
    Ну і головне, що для себе вирішила (навіть нікому того не кажу), що якщо синок буде дуже важко сприймати садок, то піде наступного року. Ну, але то вже такий крааайній варіант.
     
  12. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    залежить від завдуючої, одні можуть не взяти, а інші наприклад:

    тож попередньо краще запитати, щоб потім не було проблем.

    а на рахунок страхів,ну всяке в житті буває. в когось діти ніяк не можуть адаптуватися, в когось не витягнеш з садка. всі діти різні, як і батьки:) тож ти головне себе не накручуй і все буде добре.:girl_wink:
     
  13. mumija

    mumija Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    підходить. а у вівторок він вже недійсний. а ще можете здати мазки четвер, п*ятниця і понеділок. а з вівторка іти в садок. ми так і зробили.

    ---------- Додано в 12:31 ---------- Попередній допис був написаний в 12:22 ----------

    медогляд дійсний до півроку. тобто вже можеш іти на огляди, поки черг немає. якщо мені не зраджує пам*ять, то ми медогляд проходили майже за 2 місяці до початку відвідування садочка.
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Ми вже проходимо.Ніхто нічого не каже про терміни:confused:
     
  15. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Ми вже пройшли, документи будемо у серпні здавати. От тільки наша вумна дільнична мені сказала, що оті мазки треба здавати вже, під час медогляду, то я три ранки з малим бігала з тими паличками в лабораторію, а в серпні знову треба буде :sad:
     
  16. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Так :)
    На обідній сон в піжами переодягають, після сну назад в одяг, дівчат заплітають.
    Якщо руви намочать - теж в змінний одяг переберуть. Вчора моя десь до горшка чуток недобігла, то поміняли. Труси були з малесенькою мокрою цяткою. Мені навіть нічого і не казали, просто лежали собі окремо в шафці, щоб я забрала їх до дому.
    Було, ще давніше, що "по великому" казус стався, то ще і попрані були і попа помита була :)
    А взимку вихователька одіває їх, а нянічка на дворі одітих приймає, щоб діти в коридорі не спотіли. А рукавички після прогулянки всіх дітей на батереї сохли.
    Та й зараз (коли та злива була) мала була на короткий, то ввечері похолодало то її оділи на довгий рукав, і то була вихователька на заміні і нянічка інша.
     
  17. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Я вже рік мучусь тими переживаннями. Шо ми вже майже "відходили" яслі. Відходили - то голосно сказано, бо ми їх відхворіли. І я тепер
    бо вже знаю, що то таке є. Відводжу кожного разу ніби по чергову порцію бацил.
    За той рік перехворіли разів 12-15 певно ((( 4 чи 5 разів доводилось давати антибіотик.
    Ну але то не у всіх так, всі дітки по-індивідуальному сприймають. Навіть декілька мамів в нашій же групі казали, що їхні дітки хворіли 2-3 рази за той рік і то тільки соплі.
    маю таку ж проблему :sad: І не можу вирішити про вихід на роботу.
    Мій малий став більш подавленим і замкнутим (((
    І плаче ще й досі - так не хоче йти.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    От, я теж маю такі переживання, а ще й чоловік не в захваті але я твердо вирішила, що чуть шо- дитина буде вдома зі мною і не піду я на роботу.
    Може не варто... Є багато випадків, коли діти і по пів року плачуть кожен день але я не бачу високої мети в ходінні в садок, щоб йти на такі "жертви"
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    якщо вірити тому ж Комаровському, то він говорить, що 10-12 епізодів захворювань у перший рік відвідин садка- це скоріше норма. Питання у іншому: як дитина з них виходить. Якщо "відсопливила- відкашляла" і без антибіотиків і ускладнень- то все не так погано. А от кожен епізод з антибіотиками вказує, що імунна система дитини виснажується і просто не в силі адекватно реагувати на інфекції. І в результаті можна заробити хронічний процес, а не формування імунітету .ТОбто як сам він каже " не так важливо скільки раз дитина перехворіє, як те - як перехворіє". У нас племінник і племінниця фактично "погодки". І якщо племінниця реально кожен епізод садкової інфекції переносила досить непогано, то у племінника це все нерідко проходить з ускладненнями і призначенням антибіотиків.
    Багато залежить і від психологічного стану дитини: істерики, подавленість виснажують дитячу нервову систему і ослаблюють імунітет.
     
  20. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    У нас теж перший рік в садку - то було щось: ангіни, бронхіти, скарлатина, свинка, а прро банальні соплі майже в режимі нон-стоп я взагалі мовчу. А зараз - ттт- за весь рік може 3-4 рази хворіла.
     
Статус теми:
Закрита.