Дитячий садок (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sensual, 24 Грудень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    А в який садочок ви ходите ?
     
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Ми збираємось в садок в липні, то медогляд вже пройшли, залишилось за 3 дні до початку відвідин здати мазки і кал.
    Маю ще таке питання - чи влітку ви даєте легші тапки дитині чи протягом року одні і тіж (в хаті в нас перший поверх і пілдлога холодна навіть влітку, тому ми носим тепліші тапки). А в садочку як?
     
  3. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    У нас так само - діток переодягають і на сон, і після сну. І дівчаток переплітають.
    Якщо забрудняться, теж переодягають.

    ---------- Додано в 14:43 ---------- Попередній допис був написаний в 14:40 ----------

    Я даю одні й ті ж - у нас в групі взимку опалюють добре, то достатньо легеньких тапочок
     
  4. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Перший рік нам повезло - тільки нежить і деколи кашель, а ось на другий - отит, скарлатина, ангіна, грип, вітрянка, практично 5 місяців з невеликою перервою якесь захворювання, просто жах! :girl_impossible:
    І це при тому, що в садок не поспішали, вдома відсиділи достатньо і імунітет хороший.
     
  5. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    ще про це забула дописати
     
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    На Антоновича - 131
     
  7. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    у нас так само, а як же інакше може бути? Що дітей не переодягають і ходять брудні та мокрі?
     
  8. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дівчатка, підкажіть будь-ласка де у Львові є ясельні групи? Нам дуже треба.... Мацьопі зараз рік і 8. Наразі вона з няньою. Але няня лише до липня (такий собі форс-мажор). Я була вже у багатьох садочках, але всі кажуть від 2 рочків. А два рочки нам в жовтні. Кажуть, шукайте ясла. Аде ті ясла? Район немає значення. Буду вже возити. Може бути і приватний садок. Порадьте щось!
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    нас взяли у звичайну групу у 1,7. Це і є яслі з 2 рочків. 2 рочки нам було аж у грудні.
    Усі садки мають від 2 років групи - це і є яслі.
     
  10. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дивно. Мені всі завідуючі аргументують тим, що в них внутрішній статут, а в ньому записано лише з 2 років....
     
  11. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Це вже потрібно знайти лояльну завідуючу, яка візьме вас до 2 років в звичайну ясельну групу. Спробуйте обійти усі найближчі садки і поясніть ситуацію.
     
  12. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    здається на щурата є ясла
    бо подруга малого спочатку давала в ясла. але йому точно було більше 2-х рочків
    але подзвоніть запитайте
    садок класний, великий
     
  13. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Salamandra
    на Левандівці теж так..
    подруга віддавала синочка в 1.8-1.9 рочків , то взяли без проблем, бо дитина була без памперів, сам їв, пив, роздягався, достаньо на свій вік говорив і т.д. Це десь на поч.зеленої бічна вуличка, якщо потрібно, то попитаю, але мені здається зараз буде дуууже трудно влаштувати дитину будь-де, бо набір проведено та групи сформовані на навч.рік. Ще поруч біля нас є приват.садочок ( розцінок не знаю, але десь від 2000грн, то вже краще най з нянькою сидить ще рік - підросте)) , якщо цікавить - пишіть в пп.
     
  14. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дівчата, хтось хоче віддати дитину в молодшу групу в садочок №25 ( біля управління залізниці) з вересня цього року - ми записані, але ходити мабудь не будемо - можу уступити місце)) але це терміново - збори завтра на 18.00год..
     
  15. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Хто має досвід так званого "попереднього бронювання місця" в садочок? Під час останньої розмови із завідуючою обраного нами ДНЗ, вона дала рахунок для благодійного внеску і сказала принести медичну довідку+свідоцтво. Я планую доцю давати на пару годин з початку вересня і розумію, що мед.довідка на той час втратить свою актуальність. Потрібно домовлятись в садочку про це індивідуально, чи існують якісь стандартні норми?
     
  16. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Медогляд дійсний 2 чи 3 місяці. А ще має бути довідка про те "що дитина здорова і протягом 21 дня в контакті з інфекційними хворими не перебувала" і мазки на яйця глистів - то берете безпосередньо перед садком (дійсне 3 дні)
     
  17. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Ми збираємось їхати на море. Будемо писати заяву, щоб зберегли місце за дитиною. Хочу знати, скільки днів можна не відвідувати дит.садок, щоб потім не потрібно було всіляких довідок від лікаря і з СЕС? Якщо хтось знає точно- підкажіть, будь-ласочка.
     
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Напишіть заяву на скільки часу їдете на море.
    Але перед садком потрібно полюбе зробити мазки з попи.
    Моя 3 місяці не ходила в садочок. То через 2 місяці подзвонили і сказали, що мусять її відрахувати, а коли прийдемо то знову зарахують. І якщо прийдемо до якогось там числа, то в садочку буде медогляд, а якщо пізніше то в поліклініці самим тре буде пройти. Мійка якраз за декілька днів до початку медогляду почала ходити в садок. А лікарка написала довідку, що не відвідувала за сімейними обставинами, чи щось таке. Вони самі знають, що тре в садок писати. А і ще поновили відмову від щеплення.
     
  19. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    А мені здається, що мазки з попи треба здавати, якщо дитина не була в садку більше ніж 21 день. Але я точно не пам"ятаю, тому вирішила запитати. Може хтось знає точно.
     
  20. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Ми написали на 3 місяці ( на ціле літо) що я її забираю на оздоровлення зі збереженням місця. І казали нам, що ніяких довідок і мазків потім здавати не треба.
     
Статус теми:
Закрита.