Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

 1. sanches

  sanches Well-Known Member

  Продовження теми. Початок тут
  **************************************************************
  В першій молодшій (та, що з 2 до 3 років) 10,60 в день, далі - по 15 з чтмось

  Отправлено с моего IQ4503 Quad через Tapatalk
   
  Останнє редагування модератором: 3 Травень 2016
  • Подобається Подобається x 1
 2. Надька

  Надька Well-Known Member

  Дівчата, добрий день.
  В мене ситуація така.
  дитині 4,9 років, ходимо в 125 садочок. Його закривають на липень місяць і сказали мені що всі садочки теж закривають. Питання де діти дитину? може хтось знає гуртки, табори в районі центру чи в районі Городоцької?
   
 3. Savchenko

  Savchenko Member

  офіційна плата немає різниці, мене цікавить інші додаткові збори якщо такі є, записані в #2:girl_yes:
   
  Останнє редагування: 22 Червень 2015
 4. Kandya

  Kandya Well-Known Member

  Ми платимо щомісяця по 30 гривень -- фонд. Ну і.... От малий рік в садок ходить. То я к тільки пішли в садок -- то по 500 гривень на меблі здавали. Потім ще по 100 по 200 пару раз -- на Миколая, на ще щось там... Канцелярські товари купували (десь на 150 гривень) і от тепер знову по 600 гривень на ремонт здали. Ну і плюс англійська у нас є -- 100 гривень в місяць, ну і театри-цирки приїжджають часто -- по 15 гривень за виставу. Ну вроді всі витрати.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Prutylyatko

  Prutylyatko Well-Known Member

  в кожному районі залишають по одному черговому садочку - дізнайтесь, де у Вас буде працювати
   
 6. Savchenko

  Savchenko Member

  тобто такі суми не щомісяця)) а час від часу?))
   
 7. Kandya

  Kandya Well-Known Member

  Так, але в найменшого -- найбільше тягнуть. В старших групах вже не так багато (ну бо все необхідне ми вже там зробили і заплатили у попередні роки)))
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Savchenko

  Savchenko Member

   
 9. Lemeshchuk

  Lemeshchuk Well-Known Member

  то все залежить від садку, я тільки при вступі давала добровільний внесок (могла і не давати), а так 20грн/міс - це фонд садку+фонд групи, цьогоріч було 100грн на 4 свята (по 25грн: день вчителя, Миколая, НР і 8 березня), раз в рік купую хімію десь 120-150грн і канцтовари десь та сама сума.
   
 10. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  А ще, певно, від батьківського комітету. Розкажіть мені хтось як і коли той комітет обирається?
   
 11. sanches

  sanches Well-Known Member

  Теж то питання цікавить))
  Думаю, десь в вересні, коли вже всі діти будуть ходити і всі мами подивляться одна на одну

  Отправлено с моего IQ4503 Quad через Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 12. Lemeshchuk

  Lemeshchuk Well-Known Member

  ну так...
  в нас кожен рік інша мама в батьківському комітеті, хто обирає - точно не батьки, бо я про це дізнаюсь вже по факту, чомусь думаю, що в нас йдуть "приближені" до завідуючої, я точно не піду, бо немаю на це часу, але в нас великих поборів немає, тому мене влаштовує, але якби були я б точно не мовчала...
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. silvia

  silvia Well-Known Member

  як правило не всі батьки здають оговорену суму і в результаті на руках не те, на що розраховували.
  В нас зараз таке твориться..... БК склав повноваження минулого тижня ( вийшов невеличкий конфлікт), саме тоді, коли найбільше вони потрібні, бо ми переїжджаємо в іншу групу, яку треба підготувати до 1 липня. Так підло якось, коли було з 30 всього 8 батьків....Потрібно купити тюль, почистити килим, докупити посуд, пісочницю доставити, корзини для іграшок, канцтовари і т.і. і реально зараз тим займаються просто 2 мамочки, яким болить за це.
  вже на поч. вересня будуть знову збори і будуть обирати новий БК.
  --- дописи об"єднано, 22 Червень 2015 ---
  що там в принципі зі свят має бути... день вчителя, Миколая, НР, 8 березня і ДН вихователів.
  --- дописи об"єднано, 22 Червень 2015 ---
  але будьте готові, що завжди знайдуться незадоволені і збором коштів і їх витратами.
   
 14. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


  Отак і правда мало би бути по-логіці
  Але чогось є відчуття що частіше виходить так... :sad:

  Знаємо, плавали - я 5 років в універі старостою була :girl_smile:
   
 15. Надька

  Надька Well-Known Member

  сказали що черговий б садок 69.. але так як и живемо за містом то нам добиратися 2 маршрутками.....
   
 16. silvia

  silvia Well-Known Member

  є неповні родини чи багатодітні, які не здають, бо не мають..Найгірше, що ті, що можуть дати- не здають і просиш їх і нагадуєш і нічого..от як впливати? ніяк?
   
 17. Prutylyatko

  Prutylyatko Well-Known Member

  а я сьогодні зла після садочку: залишилось кілька днів до закриття, а так як наша група "випускаеться" в школу, то минулого тижня швиденько зібралибатьківські збори для"новеньких" та погодили робити в групі за час закриття ремонт. Все б нічого, але ці ж вихователі вирішили. що ремонт не повинен відволікати їх від відпустки, то почали його....сьогодні...Приходжу за дитиною, а в групі "погром" повний, діти сьогодні були в молодшій групі, завтра - ще десь й так до кінця тижня...Ну невже не можна було зачекати тих кілька днів, щоб тими дітьми не "жбурляти" по чужих групах? Злості не вистачає....
   
 18. MIra

  MIra Active Member

  Розкажу як в 30 садочку.
  Взяли мене нерви щодо тих "грошових вітань" персоналу, і я висунула свою кандидатуру в батьківський комітет На цих зборах, ми погодили, що є дуже багато свят, і пора їх скоротити до мінімуму. Все було би "ОК", якби не те, що вихователь сама подзвонила до мене і сказала, що на день вчителя потрібно дати тому, тому, тому і стільки. На запитання чому, почула "така система", на дн вчителя я зробила, так як вирішили батьки Ще в той день мені видзвонювала вихователь і повідомляла коли буде зав, а по закінченню роб дня- перепитувала чи я часом не забула її привітати. Попередні роки в батьк. комітеті була мамочка, дуже близька до зав, то вона сама їй казала, що треба купити і де.!
  Обурило мене те що добровільні внески зав. то взяла, а от нічого на нашу групу не виділила, рік часу кілька дітей не мали своїх шафок, після нашої розмови, їх зробили дуже швидко. Попросила звіт про витрачання отих коштів, так там вартість вказана космічна. пригрозила їй перевіркою. бо реально достало. Я розуміла, що одна цю систему не зміню.Були збори позапланові, і зав з вихователем, сказали, що їм важко працювати зі мною, бо я їм пхаю палки в колеса, створюю проблеми, замість того, щоб працювати рука в руку. Була я в батьк.комітеті аж 2 міс). Але з листопада міс. по тепер на всі свята збирали АЖ по100грн, і то на подарунки дітям( миколая,новий рік, день матері... )
  Вихователь наш пішла на пенсію
  Зава з вересня місяця практично нема, бо вона вчиться. а зараз вона психолог в садку :girl_crazy:

  Цього року менший йде в яслі, то треба вікно замінити (минулого року було 4 тис)+ магн. дошку купити(зараз напевно 2 тис) а решту грошей "віддати" на садок. і то нам батька треба знову по 1000 грн здавати :girl_crazy: при тому, що чоловік один працює...
   
  • Подобається Подобається x 2
 19. Mammy

  Mammy Well-Known Member

  Я так бачу, кожен садок має свої порядки))) в нашому (70) просили здати по 500 грн. у вересні і все. На всі свята, канцтовари, д/н діток, тощо вистачило.
   
 20. MIra

  MIra Active Member

  Та просто наше керівництво рота широко відкрили:girl_smile:, бо ще хочуть домофон поставити, бо складна ситуація на сході, але то нічого, що діти сплять на попісяних подушках, матрацах. вікна старі, двері з щілинами, що палець пролізе. браму, огорожу, майданчик потрібно оновлювати. Але понти то велика сила! менше би дерли собі, а по трошки би разом зробили, головне кабінети собі зробили, а діти то таке...
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1