Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Хто мeні підкажe, чи можливо пeрeвeсти дитину в інший садок (в зв'язку з пeрeіздом)?

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @lyanysya, мені в свій час відмовили - сказали що якбииии було місце, то мооооже... але ясно що місця не було. Але я не дуже наполягала, бо мені не дуже розходився той рік перед школою, ітак була в декреті з меншою.
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть мені як в садках держаних. Є одна вихователька на групу і няня? Які обовязки няні - чи вона проводить час з дітьми, чи тільки прибирає ітд.
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Зорянівонька у нас так - одна вихователька до обіду, одна після. Одна постійна няня протягом всього дня. Я так дуже не мала можливості слідкувати за нянею. Але те, що побачила...няня більше побутово-організаційні нюанси веде - прибрати, винести, носа витерти, заспокоїти. Вихователька більше за педагогічно-виховні моменти: саморобки, малювання, віршики і т.д.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    От мене власне цікавить, чи няня з дітками контактує і спілкується
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    та звичайно, що спілкуєжться. Годувати ще допомагає, підгузники, кому треба, міняє і т.д. Звичайно якась мінімальна комунікація між нею і дітьми існує.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Anhelina vafelka

    Anhelina vafelka New Member

    віддали свого малюка в садочок на Котляревського Kinder school 37 в 15 році. Дуже хвилювался, але адаптація пройшла легко і швидко, наш хлопчик з задоволенням біжить в садочок щодня.
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Маю таке питання - чи мав хтось досвід спілкування з садочковим психологом? Нащо він взагалі там сидить і чи працює якось з дітьми індивідуально в свій робочий час?
    Щось у нас останньо трохи трабли з садком . Влад взагалі зараз якийсь нервовий і "незручний"(може, того що і я нервова :girl_in_dreams:), але загалом з ним цілком реально домовитися якби було хоч найменше бажання. Вихователі бажання не мають ніякого, лише мені ввечері жаліються на дитину. При тому в той же день ми йдемо ввечері на гурток (де дітей теж немало, при чому їм не 5 років як в садку, а 3-4 роки в основному), Влад там теж починає протестувати але викладач спокійнісінько з ним домовляється за 2 хв і в підсумку дитина чемно собі танцює зі всіма.
    Ох, я давно казала, що в нашій групі найлінивіші вихователі (судячи з кількості і якості занять з дітьми, того чим вони займаються на прогулянках і т.д.), але зараз то вже якось занадто - щоб єдиний спосіб спробувати домовитися то сказати "ти не чемний, буду мамі жалітися, маму не можна нервувати" ну чи десь на стільчик всадити чи від занять відсторонити :girl_emo:
    От думаю чи може садочковий психолог якось посприяти? Чи принаймі донести до вихователів, що дитина таки цілком адекватна, просто часом варто напрягтися і спробувати з нею поговорити. Чи то я забагато хочу? Бо вихователі вже явно внесли його собі в "чорний список нечемних" і таке враження, що навіть найменші нелади акцентують і загострюють.
    І ще у мене стійке враження, що Влад в садку дуріє у 50% саме тому, що скучно і не цікаво :girl_in_dreams:бо зацікавлювати дітей наші вихователі не вміють взагалі. Вони і "стандартну програму в методичці" виконують через раз і "спустя рукава", а про те, щоб організувати для "буйних" якісь там перегони, естафету чи позапланову гру в "платочєк" взагалі не йдеться...
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    залежить, який психолог.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Підіть спершу самі познайомтеся. В нас дитина дуже енергійна і шкодна, правда, нам пощастило з вихователькою, яка то все сприймала в руслі "та_то_хлопець", "активна_дитина" тощо, а коли щось серйозне втворив, то починала розмову з: "Ви знаєте, мені так незручно Вас хвилювати...") ну але був період, коли він став досить агресивним і це зачіпало інших дітей, то вона, за моїм проханням, поговорила з садочковим психологом і та його і ще одного хлопчика пару раз забирала на заняття. Ну і питала я сина, зо вони там роблять, то казав, що "сидимо, книжки дивимось") такоє... Я так зрозуміла, що заняття ті швидше для галочки були.
    Але, може, у вас якраз якийсь ентузіаст працює, гляньте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    :girl_crazy:Навряд. Колись розказував малий що їх якось хором кудись водили (до психолога я так зрозуміла) їм якісь там карточки зі звірями показували та й все... Але, певно, піду спробую поговорити.
    Мені загалом цікаво, що зазвичай входить в посадові обов"язки садочкового психолога - індивідуальна робота теж (з окремими дітьми і консультація вихователів), чи лише якісь "масові заходи"? Чи то скрізь по-різному?
    В мене малий навіть не стільки енергійний, він може досить довго сидіти над книжками, аплікаціями, конструкторами або діалогами на різні теми, просто йому треба щоб голова чимось зайнята була, бо інакше його реально "дурка бере". Але ж в садку вихователям простіше пожалітися, що дитина кривляється і стрибає ніж спробувати знайти застосування тій енергії :sad: В нас одного разу на заміні була чудова вихователька, яка за 2 дні дізналася про мою дитину більше ніж наші за 2 роки (я з нею ввечері просто поспілкувалася коли малого забирала).
    Мене так роздратувала одна з останніх ситуацій

    Коротше, або у нас раптово якесь загострення стосунків з садком, або то я зараз просто дуже на все реагую...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене зараз у Вірусі загострення стосунків зі всім і всіма. Ну і так, ми з Вами загострено все сприймаємо.
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    І з садка зараз забирати не хочу (ми, правда, тепер ходимо дааалеко не щодня), але й так як є зараз в садку мені геть не подобається :girl_sad:
     
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    ті, хто випускався минулого року, поділіться тим, у чому були одягнені хлопчики на свято ( крім вишиванок і стандартно чорно-білого варіанту) ( бо мені тут сказали, що штани і метелик/ підтяжки в тон то вже моветон...)
     
  15. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    У вас прямо дрес-код) в нас було дуууже демократично, вдягались хто як хотів, як хлопчики, так і дівчатка. Хлопці були і в класичних темних костюмах + метелик, і світлих літніх, і вишиванках, і штани+сорочка. Наш мав кольорові штани+кеди+сорочка з коротким рукавом. Тої краси було аж раптом на годину виступу і фото, пізніше всі переодягалися в зручний одяг для біганини і танців)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У нас цього року побажання без вишиванок (зрештою, і так їх повно на кожному святі), але класичного дрес-коду теж нема. Я малому от зелені штани слім купила, ще підберу якусь класну сорочку і, мабуть, метелик.
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Хтось знає до можна купити подяки персоналу у дит.садку ( логопед, методист )і т.д.?
     
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    щось в нас почалося якесь несприйняття садку. реве страшенно, що не хоче туди йти, не подобається і тому подібне. що буде вдома зі мною і Квіткою, або піде зі мною на роботу. ніякі переконування не діють.
    не розумію в чому справа. чи то вона побачила/зрозуміла, що я з Кві лишаюся вдома і вона теж може чи яка причина... випитування про садок нічого не дають - "не подобається і нецікаво".
    от трохи була вдома, бо лікували вухо/соплі і нині вже істерика "не піду", а завтра в нас виступ до дня Матері. чи піде на нього?...

    сьогоднішні збори з плачами мене просто виснажили. і шкода з одного боку її, бо так плаче. а з іншого, так трохи мені то виглядає на показування характеру.
    і то 2й рік садка. і НІКОЛИ не плакала взагалі, йшла задоволена і садок, і додому. там танці, англійська всі діла. та й ходимо ми в середньому 2 тижні на місяць, бо хворіємо. а тут таке...

    що робити? як з того вирулити?
    чи то вже після свята (завтра) трохи не водити (поки я ще в декреті ті пару місяців), нехай заспокоїться. чи не піддаватися на провокації, бо з вересня буде ходити вже разом з меншим сістером, а я мушу виходити на роботу...
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Khrystik , спробуй вияснити чи нема ще якоїсь причини. В нас так було--хлопчик "полюбив" мого мучити. І то по-звірячому. Мій лупився, давав здачу і виходило , що він винен. Бо той робив це тихенько і втіхаря.
    Тому теж різко почав "не хочу.буду дома." Пра без плачів і істерик, ну бо він хлопець з розумінням , але часті застуди примусили мене задуматись, чи не психосоматика це...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1