Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дівчата, а скажіть но мені які є хороші садочки в р-ні Південного, а якщо є бг/бл група то взагалі..)
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Якраз в районні Південного і є садок з бг/бл групою. Як не єдиний, то перший у Львові з такою групою. #166 на Кульчицькій, якщо не помиляюся

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  3. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Дівчата, Порадьте приватний садок в районі центру, може Чорновола, Липинського, або Личаківська. Або державний садок із невеликими групами
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    може комусь згодиться, хто не потрапив в садок.
    в Родинному клубі на Петлюри набирають дітей 4-6 років у ранкову групу раннього розвитку "Умійки".
    англійська мова, розвиток моторики і мислення, підготовка до школи, малювання, різноманітні майстер-класи і багато іншого.
    Заняття : понеділок- субота 11:00-14:00 год, клуб "Родинний", вул. С. Петлюри, 37.
    Заняття БЕЗКОШТОВНІ !!
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    з іншої теми...
    Водять, навіть з температурою бува. Ну такою, в межах допустимого, на думку "таких" батьків.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Вихователі і медсестра мали би хоча б побіжно оглядати дітей і завертати якщо є явні ознаки хвороби. В нас бувало приводили, інші дітки хапали вірус, то батьки пожалілись завідуючій, і стали контролювати краще. Але більшість батьків якраз були адекватні. Знову ж, є кілька дітей, яких щороку навіть на той 1 місяць "канікул", коли закривають садок, завжди віддають в сусідній. Таке враження, що відпустки не мають ніколи. Можливо, така робота... То якраз вони і пробували "пхати" дітей в не зовсім здоровому стані.
    Інша річ, коли дитина перехворіла, температури немає вже тиждень, лікарняний закривають, і як немає з ким залишити, мусять вести. То можуть бути залишкові соплі чи кашель, проте дитина вже не несе загрози іншим. То таких водять.
    І ще буває - зранку все нормально , а в обід проявляються ознаки грві чи кишкового захворювання... передбачити неможливо... В такому випадку у нас телефонують батькам, щоб забрали. Ясно, що вже хтось може і схопити за цей час.
    Садок - це багато різних дітей в одному приміщенні і завжди є ризик передачі інфекції. Але ризик є і в транспорті, і в кафе, кінотеатрі, магазині, в гуртках-розвивайках. Діти ростуть , зустрічаються з вірусами , хворіють, мужніють... і це невідворотно, і під ковпак не заховаємо ми їх ніяк.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    найсмішніше, що за моїми спостереженнями, пхають в садок хворих діток якраз непрацюючі мами.
    Ой. та то вічна тема)))
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Сусідські хлопці ходили в інший садок в різні групи. По черзі хворіли бронхітом. Топто побавитися з ними було реально якихось пару днів в місяць. Якщо вдавалося. Один перестав як тільки перейшов в приватну підготовку. Соплі застудні я не рахую аж такою проблемою. А про цей садок відгуків мало, або супер або ге (і не тільки про фінанси)

    Я трохи нервую. Я не думала, що таки пройжу, розраховувала що буде вдома. Що мені думати і вчитися новій роботі випаде аж за пару років. Чи не зарано малій, тільки 2,6 буде? Чи я не "погана" мама яка таку малу дитину хоче "здавати в садок" на пів дня, а в неї ще пів року декрету. А як захворіє, це ж у всьому винен садок, і тд і тп. І гірше всього, чи не будуть кричати на малу. Не то що я ніколи на неї не кричу, але оце начитаюся описів про те, як дітей обзивають і репетують, а воно в ясельках і нічого сказати не може.
    Хоч це загалом стосується і державного садка і приватного. Чоловік буває бунтує як таку малу дитину віддавати окремо від мене. Я періодично залишала Катрусю з малим в садку, і вона цілком ок 3-4 год, 5 вже гірше була, поки я мала невідкладні справи. Але напевно це непорівнювані умови, коли ти бігаєш разом з братом, довкола 8 дітей, і роботи дрібномоторикової - на все брудне волосся, одяг і бузю.
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2018
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Вашу дитину знаєте тільки Ви, тут ніхто не порадить. Комусь зарано, комусь нормально, а деякі діти зовсім не пристосовуються... Син пішов у неповних 2 в прогулянкову групу, з 9 до 13, зате ми "забили" тоді місце ( ще не було електронної черги) і наступного року в неповних 3 був в молодшій групі. То трохи був період притирання і звикання до нового режиму, вихователів, навіть були деколи плачі. Хворів часто, то ходили часом тиждень через два. Видалили аденоїди, хворіти став менше, ходив з задоволенням правда, періодично "сварився" з однією вихователькою і "любив" іншу, а потім як щось йому не догодили, то навпаки:girl_crazy:. Ті виховательки вже пішли на пенсію, і вони таки були трохи старої школи, але поганого не можу про них нічого сказати, і малий згадує тепло.
    Менша дочка пішла в ясла в 2.3, то 3 тижні ходили тільки до обіду, а потім вже стали пробуватись на сон. Зразу ходила з охотою, весь колектив вихователів, нянь і навіть завідуюча за кілька днів оголосили її ідеальною садочковою дитиною :girl_dance:. Казали, що можна було на весь день залишати з третього дня, але три тижні - то був термін для всіх, то виключення не робили. Виховательки (крім першої в яслах, та була 1 рік), обидві молоді, креативні, всі діти їх обожнювали, ніколи не нудьгували. Свята були не 3 рази в рік, як в сина, а мало не щомісяця, деколи неформальні, наприклад , майстер шеф - команди батьків змагались з дітьми у випіканні піци. Обнімашки з вихователями при прощанні - звична річ. Завідуюча як приходить в групу, діти біжать до неї теж обніматися. Дуже тепла обстановка в садку, шкода прощатися, та пора в школу. Випускний відбули - дуже гарно і душевно, як завжди, ще місяць доходжуємо - і все...
    Бажаю і Вам добрих вихователів і швидкого звикання. І якщо мусите ставати до роботи в 3 роки дитини, краще починати водити якраз поки Ви в декреті , бо може бути потрібно більше часу на звикання, може бути потрібним робити раз в тиждень додатковий вихідний - з виходом на роботу чи буде можливо? Якщо на роботу виходити не плануєте, а дитина в садок потрапила - то все одно спробуйте, по трохи, по годині, по дві, як усі. Відмовитись можна завжди, якщо зовсім " не піде".
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Моєму теж буде 2,6. Я віддаю. Жодного разу не бачила,щоб в садку на діток кричали... Даю дитину в групу з старшими вихователями,надіюсь на досвід.. все буде ок. Нехай ходить,може їй так сподобається,що Ви навіть не уявляли...
     
  11. Kukoc

    Kukoc ljutij

    Доброго дня , форумлянки! відвідали 21 садочок на грабовського! Враження хороші, але просять вступний внесок в розмірі 5000грн! І читаю на форумах, що це ше не кінець, в самій системі садка ще купу витрат і преміальні для вихователів! Хто тут є з днз 21 - напишіть мені в пп або ж тут - чи це вірно, і чи без грошей не візьмуть до садочку?
    Дякую


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
  12. Danuta

    Danuta Active Member

    Доброго дня мамусі! Прошу відгуків чи рекомендацій про садочки в районі Личаківська, Зелена, Пасічна, Винники. По реєстрації не пройшли в жоден. Що далі робити не знаю бо мушу працювати. Які варіанти? Бо я вже трохи депресую...
    --- дописи об"єднано, 19 Червень 2018 ---
    Додам, нам 2 рочки станом на зараз
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    поясніть мені, як правильно мусить бути довідка в садочок. ну бо в нашій полілклініці - "всі лікарі" і аналізи, в медікавері - педіатр і аналізи. я зависла.
     
  14. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ми були на медогляді в класичних лікарів - лор,окуліст,хірург,логопед, стоматолог,ендокринолог - здати кал,кров,сечу - сімейний дає бумажку.якщо йдеш в садок зараз то тре ще скребки на ентеробіоз.
    хтось казав що там щось спростили, ніби педіатр пише довідку,аналізи здав і в перед - але сімейна сказала що на ділі воно так не є. тому хз:)
    для загального спокою,уточни в садочку що їм тре:)
     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    на розсуд сімейного лікаря. думаю вони дають пройти той "класичний" список лікарів, щоб був якийсь запис в карточці. бо ж треба показати, що робота робиться :facepalm:
    ми теж проходили основних спеціалістів - ЛОР, окуліст, стоматолог, хірург, ендокринолог, невропатолог+аналізи. на основі цього педіатр видав довідку.в ній жодних результатів, а лиш висновок лікаря.
    ентеробіоз не потрібно вже здавати.
     
  16. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Я зі старшою проходила лор, окуліст, хірург, нeвропатолог і стоматолог в 3.5р. Тeпeр трeба з малим, і от думаю окуліст для нас щe ранувато, йому 2р, нічого нe говорить щe.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми до школи будемо робити, то сімейна сказала, що справді, на розсуд лікаря, але в нас в садку приходили лікарі, то і так майже все маємо, не було стоматолога, то ми сходили до свого, в якого вся сім'я давно спостерігається, показали зуби і отримали підпис і печатку. Як старший йшов у школу, треба було підпис логопеда, а менша - сімейна каже, говорить дитина нормально, скарг немає, то і немає потреби йти.
    А взагалі в періодичних медоглядах немає нічого поганого, сам не завжди зберешся, а так чи в садок, чи в школу - нехай подивляться вузькі спеціалісти(мабуть, є батьки, які і без обов'язкових медоглядів періодично водять дітей на огляди, але переважно є так - нічого не турбує, то чого по тих поліклініках ходити віруси ловити?). Ми як виробляли меншій довідку в садок, то в 2 роки виявили астигматизм, мали вже на увазі, і як тільки дитина змогла показувати картинки, визначили "масштаби проблеми", підібрали окуляри і успішно покращили зір, продовжуємо лікування далі. Хоча в нас обох батьків зір не дуже, то власне на огляд окуліста ми завжди звертали особливу увагу у всіх трьох дітей. Виявили проблему лише в найменшої. Але ж могли прийти і пізніше, якби не "горіло" в садок, і пропустити цінний час, що при астигматизмі може дати незворотні наслідки...
    --- дописи об"єднано, 22 Червень 2018 ---
    Окуліст власне в такої малої дитини подивиться очне дно, сітківку і т.п., без картинок. Чуть вище я написала про наш випадок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Хто має щеплення частково і робив медогляд в медікавер. Там є "засідання комісії", щоб всі печатки поставити? Бо почалося з одного, а тепер інше
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, поясніть будь ласка за доки, які треба при вступі в садочок, медичні маю на увазі. Ми здали аналізи (кров, сеча), пройшли спеціалістів (лор, хірург, окуліст, невропатолог і стоматолог), сімейна написала що придатний для садочку. І фактично я маю тільки той листочок від неї з печаткою, підписом. + Я писала відмови від щеплень. То в садочок я маю занести тільки ту довідку від сімейної? Чи ще копію відмови? А аналізи їм треба?
    І про що ще треба подумати при поступленні в садочок? Постіль, піжамка, посуд (?), змінний одяг.
    Ми, правда вже з досвідом домашнього садочку на пару годин вдень, але малюк там не спав, + трохи інші правила. Тому навіть не знаю що ще може знадобитися.
     
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    це потрібно+змінне взуття
    а посуд, постіль вам скажуть на зборах . Ми постіль не купували, бо була, а посуд купували.
     
    • Подобається Подобається x 1