Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Zlatovloska

    Zlatovloska New Member

    Добрий день, цього року планую віддавати малечу в садок, в ясельну групу. Та не можу до кінця визначитись з садком: вагаюсь між 134(Журавликом) на В.Великого, НВК Малюк( поруч з Журавликом) і 155? Можливо хтось водить діток в ці садки, чи задоволені вихователями і самим садком взагалі? Дякую
     
  2. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Дівчата, може підкажете, яка меддовідка на сьогодні актуальна для вступу в садок, бо я з тою реформою геть розгубилась, сімейна написала в вайбері- проходити медогляд треба... а для цього треба дитину через цілий Львів волікти по лікарях, по маршрутках і в тих чергах висидіти....:girl_cray:
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    так. треба( Невропатолог, хірург (або ортопед), окуліст, лор. Старшу навіть треба було до гінеколога возити, меншій вже не казали. Окуліст вроді, стоматолог.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Довідку пише сімейний. На його погляд можливе скерування на огляд спеціалістів. Може й не скеровувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    всім дякую, вчора вже потрапили до сімейної, маю на понеділок талончики до 4 лікарів, за пару днів (бо ще треба буде здати аналізи) думаю матимемо довідку для садочка.
     
  6. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, або скеруйте в іншу тему, якщо це не сюди. Така ситуація. Син ходить в садок, середня група. Група велика 33 діток є в них один хлопчик М, який має постійно конфлікти з усіма дітьми і вихователями теж. Некерована поведінка: б'ється (з приводу і без), кусається, щипається, істерить, може в істериці стільчики/столики перевертати, шбурляти чим під руку попаде, тарілку з супом кинути, якщо йому не подобається і т.п. Мій вже теж покусаний був. На вихователя не реагує взагалі, може навіть вдарити. Батьки і вихователі постійно скаржаться його батькам. А вони - прямо в цей момент можуть малого на руках виціловувати і ноль реакції!! Кажуть, що дитина нормальна, а все вигадки! Діачинка, що біля нього спить має всі руки в синяках, жалілася дома, що він їй рот закриває (щоб виховательку не покликала) і щипає,мала боїться в садок іти. Вже їх завідуюча викликала, але все без толку. Батьки тупо все ігнорують, кажуть були в психолога і в них все ок. Так от. Чи є якась процедура, щоб на ситуацію плинути? Колективна скарга батьків завідуючій/чи фіксування синців, укусів, чи як? І чи є законні підстави для переведення в іншу групу чи виключення з садка? Садок державний. Буду вдячна за поради

    Надіслано від мого MI 8 Lite, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  7. matematyka

    matematyka Well-Known Member

     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Хотіла б послухати думки зі сторони. Маю можливість записати дитину в 3 садки на відстані 3км від дому. Найближчий від нас з поганими відгукими. Планую возити дитину в садок на авто, якого ще немаю))))). І от питання, чи розглядати садки з погвними відгуками, ну бо близьки, чи все ж не вартує???
     
  9. Marsian

    Marsian New Member

    я б не розглядала садок з поганими відгуками, але трохи погано що садок далеко, треба дитині швидше вставати
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Все залежить від конкретної групи і конкретних вихователів, ви дізнавались конкретно про групу, в яку потрапляєте?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    В цьому плані всім заздрю. У нас 41 дитина на 26 ліжок....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я ще не знаю садок, в який можемо попасти. А про групи чи вихователів й говорити важко. В середньому групи до 30 дітей, може навіть менше(25 дітей).
     
  13. nomad

    nomad Active Member

    Розглядайте однозначно. Сходіть у садок подивіться, отримайте враження від садка так сказати наочно бо відгуки то таке - для кожного є своє добре. А садок найближчий до дому то дуже і дуже класно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. ludmila

    ludmila Member

    Оголошується набір дітей 4-6 років у групу раннього розвитку
    "Арт-Клуб" Замарстинівська, 71 з 10:00 до 13:00 год.0674251763 (безкоштовно- державний заклад)
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 19 Лютий 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Хотіла б вияснити одну ситуацію з садочками.
    Зараз почали збирати інформацію про батьків (дітей з садочка) - паспортні дані, особисті дані про освіту, свідоцтва про народження,...... -
    наскільки правомірним це є?
    Адже всю необхідну інформацію і документи подавалось при оформленні в садочок.
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а сплять як? по двоє на ліжку?
     
  17. oksakh

    oksakh New Member

    Доброго дня! дівчата, підкажіть, чи водить хтось дитину у садочок в лісі на Сихові, при церкві ? Які там умови? ціна?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    наскільки я знаю, це садок при костелі, вихователі там монашки.
    вчать польську мову
    (похресниця ходила в цей садок)
    є на ФБ
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2019
  19. oksakh

    oksakh New Member

    Дякую,
     
  20. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    Дівчата допоможіть розібратися на спалаху ситуації в садку, малий вже другий день кусає дітей в садку,дитині 2,9р,тобто кожен день по одній ситуації,з того що я могла дізнатися він просто в той момент щось хоче або йому заважають,вдома не кусається,я боюся пропустити щось + інших дітей шкода і соромно перед батьками.Поки пояснюю,прошу щоб просив вибачення,але чи допоможе. Думаю може бути через брак мами,ходить тільки до обіду після довгої перерви
    --- дописи об"єднано, 26 Березень 2019 ---
    Все залежить від вихователів,навіть якщо там голі стіни,вже рік майже ходить моя дитина і постійно з одною вихователькою проблеми і чим далі тим веселіше,то іграшки не такі купили,то шарпає дітей і діти не хочуть бути на її зміну,шукайте відгуки про вихователів,які набиратимуть
     
    • Інформативно Інформативно x 1