Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Vyshenjka у нас приймають усіх, нема обмежень у кількості дітей. Було таке з першого вересня обмеження до 15 дітей, але це тривало тільки 2 тижні, далі те обмеження зняли.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Хто займається дитячими садочками? Урядова гаряча лінія? Можливо, у Львові є відповідальна людина?
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Vyshenjka приймають скільки прийде, було навіть по 24 дитини. Але це старша група. Я взагалі того бардаку з садками не розумію. Одні відкрилися ще в серпні, інші в вересні. Але про ліміт дітей ще не чула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    моя донечка ходить в ясла, в групі 26 дітей, вихователі чудові, гуляють кожного дня, ніяких обмежень
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Vyshenjka дзвоніть у відділ освіти вашого району, я колись по таких питаннях дзвонила у відділ освіти у свому районі у Львові, телефон шукала в неті
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    В нас теж нема ніяких обмежень, окрім поступової адаптації дітей (йшли по 5 нових діток у тиждень). Знаю, що нараз зазвичай ходить 15-18 діток, бо ще адаптуються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дзвонити в наш районний відділ - без змісту, вони призначили свою людину в садочку, яку і покривають. Спробую знайти телефон в обласний відділ.
    --- дописи об"єднано, 13 Жовтень 2020 ---
    Мені цікаво, чи має право адміністрація садочку самовільно видати документ про обмеження кількості дітей в групі, чи це взагалі законно. Якщо існують якість обмеження, вони по винні діяти для всі ДНЗ, а не ми самі собі працюємо як нам зручно.
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Vyshenjka моя ходить в державний садочок, щоправда в селі. Але група 32 дитини. Обмежень по кількості дітей нема. Тобто якщо ви вже зранку привели дитину, ніхто її не заверне (за умови, що здорова). В нас ще всі не ходять, бо адаптація. Ну і наш садочок закривали у вересні на 2 тижні, бо ми були в червоній зоні. Десь на початку вихователька казала, що бажано, щоб в групі було до 20 дітей у зв’язку з вірусом, але минулого тижня 27 ходило і нічого не казали.
    Стосовно себе особисто додам. Я зараз в другому декреті і мені не впирається щоденне відвідування садочку, але моя дитина дуже хоче ходити туди, тому ходить поки не закрили знову. Бо я так думаю, що будуть закривати і надовго.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    В нас одну дитину цього тижня відправили додому, бо то вже була 15 чи 16 дитина в той день в групі. І в нас адаптація. Не скажу, що доня в захваті, але все одно краще, ніж сидіти вдома, ще й садок в 5 хв ходи. Доні не дуже той садочок, бо там вихователі не дуже намагаються якось дітей зайняти чимось, діти просто собі бігають і бавляться самі, в групі дуже шумно. А ми до такого галасу не звикли. Як вплинути на вихователів - не знаю, там повне свавілля, кожен встановлює свої правила як їм зручно.
     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Піднімаю активність форуму)) сьогодні заводжу доню в садок. В них роздягальня на всіх діток спільна. І саме за доненою шафкою відкрите вікно. Дітей запускає в садок гардеробщиця. Я її попросила закрити вікно, на що вона підняла крик, що провітрюється і що коли є діти, то вона завжди закриває. То доня є, а вікно ніхто, навіть не думав закривати. Зараз в нашому садку батьків не пускають, а так я сама постійно, то вікно закривала. Подзвонила, до директорки, її не було. Порозмовляла з бухгалтером, та сказала, що передасть і звернення увагу гардеробщиці. В мене завжди сумніви чи не перебільшую, чи поступаю добре. Щоб зробили ви дівчата на моєму місці?
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2020
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    У нас в тій передягальні теж вікно відкрите, але на кватирку, не навстіж. Мені ок. Якщо дитина не перегріта, не спітніла, то проблеми не бачу.
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я теж не бачу сильних проблем, але вікно прямо за спиною. В нас зараз зранку близько 5 градусів. І доня вже в зимовому комбезі. Може бути й перегріта. В нас теж на кватирку, але та кватирка з низу. І так виходить, що на всю сидячу дитину. Вікон купа, 4 чи 5. І відкрито завжди лише за донею.
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2020
  13. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Поговоріть зі мною про адаптацію в садочку. В мене просто садочкова жилетка... Доня вперто відмовляється туди ходити. В групі поки 20 дітей, планується 25. Вихователі вимагають, щоб в групі було не більше 12 дітей, тобто ходити треба по черзі. Ми були поки 4 рази по 1-1,5 години. 2 рази мені дзвонили, забираєте дитину, бо вона плаче. Батьки жаліються, що там дітьми абсолютно ніхто не займається, діти бавляться самі, хтось один почне плакати і інші підтримують компанію. Доня жаліється, що там дуже шумно, діти бігають і сильно галасують. Коли в дітей заняття з музики чи малювання, доні подобається. Але тих занять буквально 1 годину на день. Я не розумію, чому вихователі навіть не намагаються якось заспокоїти чи чимось зайняти дітей? У вас в садочках теж так? От сьогодні доня плаче, впирається, не хоче туди іти, а вихователька каже, ви залишайте, хай плаче, чого вестись на дитячу істерику... Ми все-таки пішли додому.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Як на мене, це таки ненормальна ситуація. І якщо є можливість, пошукайте інший садок. Повірте, далеко не скрізь такі вихователі.
    Не варто травмувати дитині психіку оцим «поплаче і перестане». Так, колись перестане плакати... ну але ж можлива адаптація без плачів
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Так тут поки варіантів немає, буде вдома з бабусею сидіти. Питала знайомих за інший садочок, там з чотирьох років набір, там вихователі інші, вміють і мають бажання шукати підхід до дітей. В нашій групі всі діти періодично плачуть, навіть ті, що вже місяць ходять. Значить, нам просто не пощастило з вихователями. Будем шукати місце наступного року в іншому садочку...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Перше мені видається ненормальним ото ходіння по черзі. Щоб дитина звикла для початку, то поганий варіант. По-друге, в нас у групі діти теж плакали, але я точно знаю, що вихователі ними займаються. Беруть на ручки, відволікають, обіймають, зацікавлюють. Розкажу як у нас з донею зараз. Ходимо десь 5-6 тижнів, 2 тижні бігла до садка аж спотикалася, потім просікла, що мами там нема, почала плакати. Плачі тривали тиждень, тепер знову біжить у садочок. Поміж то була перерва на сопельки.
    З вами згідна, що важко віддати вихователю, якому байдуже до дитини. Мені було через її кілька сльозинок важко віддати, але я бачила, що доцею одразу займаються, беруть на ручки, заговорюють, шукають котика, збирають листочки. От і дитина зрозуміла, що в садочку ок. З наступного тижня маємо лишатися спати. Я знову трішки переживаю, хоча знаю, що наші вихователі справляться. І жодного разу вихователі не дзвонили, щоб забирати дитину. Вони собі дають раду. Зараз в середньому до обіду ходить 14-18 діток, після - 10-12.
    Якщо бачите, що нема до дітей тепла і уваги, я би шукала інший варіант.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Vyshenjka, ми теж пішли цієї осені в садок. Доні виповнилось 3 у кінці вересня. Напевно то якраз той випадок, коли вчасно). Ну і вона в мене досить комунікабельна. Ясно, що плакала. Точно в перший день, і після перерви в тиждень на сопельки. Ясно, що зранку як буджу, то йти не хоче. І дорогою може нярити. Але в нас така гра), чи як то назвати не знаю, що вона вірить у те, що я під садком сиджу і її оберігаю). І ніби й у віконечко заглядаю до неї. Я думаю, що вона знає, що мене там нема. Вона в мене ну дуже тямуща). Але їй так легше). І вона мене сто разів зранку перепитає чи я під садком буду з нею. Спимо певно з 3 тижня ходіння. У групі дітей багато, ходить стабільно певно до 20 дітей. Вихователі хороші, хоча не без нюансів). Просто в мене доня добре говорить і має добру пам’ять). А вихователі у яслах певно не дуже фільтрують базар). Тому знаю, що були такі фрази як от «какати в садочку не можна» тощо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    І моя доня теж комунікабельна, без проблем контактує з дітьми на дитячих майданчиках, не боїться чужих, а в садочку по-іншому. Під час занять їй подобається, але тих занять максимум година в день, а коли вихователі дітьми не займаються, то починає плакати. Сусідка жалілася, що її доня теж не дуже задоволена, хникала, не хотіла йти туди, казала, що дітям не дозволяють сідати на ліжечка. Ну а як дітям спати тоді в тому садочку??? На рахунок вихователів, багато батьків з нашої групи незадоволені, бо вони ще й нахамити можуть. Одним словом, не пощастило нам з вихователями(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Підкажіть, чи потрібно писати письмову відмову від садочка, якщо ми туди ходити не будемо. Плануємо наступного року іти в інший садок.
     
  20. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Державний? Так. Відрахувати можуть лише за письмовою заявою одного з батьків/опікунів, або якщо маєте заборгованість за харчування 2 місяці (тобто ходили і не оплатили за той період).
     
    • Подобається Подобається x 1