Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    залежить від різниці у віці між дітьми і ще від купи факторів. Бо якщо старшому братику чи сестричці 10 і більше років, то молодша дитина у садковому віці проходить те саме. А від молодших по віку братів-сестер встигає просто набиратися всього в той час, коли старший приносить то все додому із дитячих закладів. Тобто молодша дитинка просто тоді до садку встигає вже кілька раз перенсти якусь бяку, і не факт, що від цього власне її імунна система стає сильнішою. Інколи навпаки- внаслідок цього до садкового віку вже має зібльшені аденоїди чи схильність до якоїсь "хроніки"
    --- дописи об"єднано, 30 Червень 2015 ---
    одна моя знайома педіатр на таке каже, що просто у кожної дитини є свій "критичний" вік підвищеної вразливості. І цей вік не є універсальним для всіх дітей. Чоловікова племінниця відходила 3 роки садку взагалі практично ідеально у цьому плані ( хоч садок дуже не любила, тобто там навпаки би психологічний чинник міг відіграти негативну роль. Так ні- за три роки на пальцях одної руки можна порахувати періоди пропусків). Навіть бувало таке, що вона прийде-попчихає і все. А її на півтора року молодший брат- "по повній" проходив. Зате коли пішла в перший клас- підхоплювала більше, як за 3 роки в садку.І в школі, і все, що молодший брат із садку вже приносить- все "її"
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Якщо ви про 1,2,3 то там дійсно набирають в яслі 1 групу. І рік тому ще набирали в молодшу, але так як багато діток зі старшої групи полишались ще на рік, то минулого року в молодшу додатково не набирали(хіба якісь вийнятки). Виходить, що в садку на даний момент 1 ясельна група, 1 молодша, 2 середні, 3 старші -(1-логопедична до 15 діток і 2 звичайні.) і 1 прогулянкова. Виходить, що легше попасти в середню. Ну і реально групи перевантажені - по 38-42 дитини в групах.
    Я би вам радила зі свого досвіду не водити ще цього року, особливо в холодний період, може з весни почнете...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я теж про це думаю, враховуючи також що малий алергічний, але думаю чи підуть мені назустріч в організації такої відстрочки
    --- дописи об"єднано, 30 Червень 2015 ---
    в мене його певно не було, з садочку нічого не підхоплювала, правда пішла в 4 роки
    до того мала крім декількох вірусок хіба коклюш, і то я була відучена в 2 міс, з супутнім експериментальни годуванням, бо не всі суміші сприймала, та й закутували і тд.
    ще в школі мала паротит (такий жестяковий, була підозра на менінгіт, ну і ним також заражались хто вже перехворів раз), то вже брат з садка приніс, і можливо ще краснуху безсимптомну
    може я той період просто пропустила бо без садка була, хоча багато тусувалася з дітками на районі)))
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2015
  4. Joll

    Joll Well-Known Member

    У нашому випадку виходить якраз навпаки - старша донька до 1,5 років взагалі нічим не хворіла, ми не знали, що таке температура, кашель, соплі; тоді перший раз підчепила інфекцію, боліло горло, дійшло до антибіотиків, а перед тим дитину весь час берегли від можливого підчеплення, навіть закаляли влітку. А як пішла у садок, то буквально через місяць почалось - вересень ходимо, жовтень весь на лікарняному, листопад ходимо, грудень-січень на лікарняному, лютий ходимо - березень весь на лікарняному. І отими всіма хворобами ділилась із новонародженим братиком, з яким у плані лікування у мене зараз набагато більше проблем, ніж із старшенькою у її віці (досі відходимо від отиту і кашлюка, цілий місяць лікували вуха, місяць все було добре і от знову почалось).

    Із випадками заражених дітей у садку стикаюсь постійно - у нас в групі є такі діти, які кашляють і смаркають місяцями, їх далі водять, не долікувавши. Багато батьків не пильнують своїх дітей, у нашому садку десь місяць тому був випадок, коли у дівчинки із цілком благополучної і чистої сім"ї під час чергового медичного огляду знайшли воші.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    У вашому випадку саме так, як і написала форумлянка, а не навпаки. Просто мається на увазі, що в садку друга дитина менше хворітиме, бо вже зі всіма болячками зіштовхнулась вдома -- від старшого заразилась. У мене теж так. Старший перший раз захворів десь у два роки, а друга дитина почала хворіти, коли старший у садок пішов. Зате третя і четверта дитина мала соплі вже у 5 днів: щойно із пологового виписались....
    --- дописи об"єднано, 30 Червень 2015 ---
    Ну і я не погоджусь, що наступні діти менше хворіють у садочку, ніж старші. Мої всі хворіють і всі багато. Питання у тому: як хворіють. У старшого будь-який вірус із сухим кашлем провокував бронхоспазм, а відтак задишку, обструктивний бронхіт чи пневмонію.

    А в дочки хвороби протікають планово: "соплі-кашель-температура-3 дні -- здорова".

    В третього номера знову важкий перебіг: що не соплі -- то ларингоспазм (ложний круп, чи як його називають), задишка, швидка, гормон...

    Але вроді вже переростаємо то потрохи
     
  6. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    От в нас така ж ситуація. З липня йдемо в садок. Малюку буде рівно два. Як на мене це дуже рано. Шкода мені малого, хоч він дуже комунікабельний і має велике бажання перебувати в колективі своїх однолітків.
    Але в три я вже не зможу його записати, добре, що так попадаємо.
    Тому я планую походити з ним в липні декілька днів, потім написати заяву на оздоровлення. А з вересня водити 1-2 рази в тиждень до обіду. Ну а вже ближче до трьох, весною пробувати ходити в звичному режимі.
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А ви не думаєте, що таким чином забираєте у якоїсь дитини місце? Є купа мам, які не можуть прилаштувати дитину в садок і змушені або няньок брати, або сидіти дома? Наша завідуюча таке ходіння не дозволяє: або ви ходите, або ні. На годину-другу є гуртки , секції і всякі розвичаючі школи.

    і да -- я задоволена садочком. і не тому, що дітей сплавляю, а тому, що там їм добре. От ми сиділи 4 дні вдома (у пятницю вони засоплили, ну а понеділок був вихідним). І активно ми ці дні проводили: на дачі були, в центрі на форумівці були, в лісі були, на високому замку були і ще вдома купа розваг було. Але їх дурь чіпляється! І це при тому, що їх у мене достатньо і їм би мало бути не скучно, але вони хочуть "до діток".

    Сьогодні наш садок працює останній день, відзавтра місяць вихідний. Але на той місяць дітей можна водити у сусідній садок (вони минулого року вже там були). То мої діти просто недочекаються, коли підуть в новий садок до "нових діток"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Ну тоді я, коли малому буде три, не зможу вийти на роботу, бо місця в садочку на нас не буде.
    І я даю дитину в садок так рано не тому, що мені потрібно прилаштувати його на годину-другу. А щоб зберегти місце, бо весною ми будемо ходити нормально, так як я вийду на роботу.
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    чому? переноситься згідно заяви заявка на наступний рік. по даті реєстраціі.
     
  10. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Немає місць, ну так каже завідуюча.
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну і правильно каже. Он у мене в старшого в групі по списку 44 дитини і всі ходять. А як всі "тримають" собі місце...

    І як так може бути, що на цей рік місце є, а на наступний немає? У вас відколи в садочку група? з червня? з вересня? Вашій дитині на той час буде якраз 3 і вона спокійно потрапляє в молодшу групу. То навіщо її рік "гвалтувати". Тим паче, з 2 років я би давала тільки від великої безвиході. І 1-2 рази на тиждень нічого не дасть. Дитина не звикне і буде у постійному стресі
     
  12. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Звідки я знаю як таке може бути, я в її списки не заглядаю.
    --- дописи об"єднано, 30 Червень 2015 ---
    Дитину свою я "гвалтувати" не буду. Звичайно, я буду в першу чергу керуватися почуттями дитини. Насилу водити туди його ніхто не збирається.
     
  13. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Напевне, що може так бути. Бо в нас в садку так само. Ми по електронній черзі пройшли, але були деякі непорозуміння з поліклінікою, медоглядом. Я вже була розізлилась і думала не давати ще цього року малого. Уточняла в завідуючої, то нам відповіли, що місце не зберігається. Якщо не йдемо цього року, то на наступний рік точно не потрапимо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А я заглядаю. І коли мені казали, що я 56 за списком записаних дітей (а записувались то і за рік, і за два, і в різні садочки, і записатись -- ще не означає піти) (а проходить лише 40 дітей), я вимагала, щоб завідуюча всіх обдзвнювала. Ну вона мене, конєшно, послала і сказала не вчити її жити і працювати, але все ж ми потрапили в садок, то знач місця були. А якби я не наполягала так напористо. Типу 56? Ой, ну добре, піду ше рочок почекаю...
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    це не правда. є в правилах написано що переноситься за заявою батьків.
    і не правда, що нема місця, як у випадку , описаному littlebird, навпаки, будете десь на початку черги. явно прибріхує завідувач, а ви не вникали може в нюанси.

    п.с. мені, теж би було образливо, як би моя дитина пролетіла, а хтось просто тримає місце.. бо повірте, не одна у вас така мудра завідувачка і проблеми. ми он змущені не по віку , в молодшу йти..
     
  16. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в мене наприклад сестра даватиме двійняток рівно в 2 роки і теж незнає чи водитиме в зимовий період чи напише заяву на оздоровлення і напевно водитиме на неповний день і я не вважаю що вона в когось місце забирає бо в 3 роки має вийти на державну роботу (сидіти вдома немає фінансової можливості) і як дасть дітей в 2,10 то напевно вони за 2 місяці не адаптуються до садка, і в неї немає іншого виходу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    заяву "на оздоровлення" можна писати тільки на 70 з чимось днів і тільки влітку
     
  18. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Можливо це і не правда, що немає місць. Не знаю.
    І про наступний рік. Садочок на червень і липень закривається. То ми підемо в вересні, так? А мені з липня вже на роботу. Або весною, що я і планую робити. Просто не хочу водити малого цього року в осінньо-зимовий період.
     
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    незнаю як ця заява називається, але коли моя мала почала хворіти в жовтні то я прийшла в садок і сказала що ми не будемо ходити десь 2 місяці за рекомендацією лікаря то я навіть ніякої заяви не писала просто завідуюча собі десь то записала і ми почали ходити за 2,5 місяці, здавши перед тим мазки.
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Аргументувала тим, що на наступний рік молодшої групи набирати не будуть. А в цю набирають і так багато дітей (35 чи 40) і відповідно добирати потім не буде куди. Каже, що навіть незнають, як це сказати і пояснити батькам, які не потрапили по черзі (а в списку було близько 80-ти прізвищ). Проблема в тому, що садків немає, місць не вистачає, а діток багато. Тому не так все просто. І на сайті садка вказано, що електронна черга не гарантує, що дитина потрапить в садок. Все вирішує завідувач.