Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    ого, а я думала, що ми тут на Левандівці тільки рекорди ставимо - такий невеличкий садочок, а діток на початку навчального року було у групі 50 (тепер 47).
    щодо ДН дитини, то діткам несемо цукерки, вихователю і нянечці - по шоколадці, ну і їм дістаються цукерки решти діток, які в той день не прийшли (адже все одно більше цукерок пакуємо).
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    а мене цікавить така штука.....зараз є 2 середніх групи по 30 осіб. На наст рік має бути 1 старша і 1 логопедична ( старша). У логопед.групі буде 20 осіб. Тобто з 2-х середніх потрібно сформувати 1 старшу і 1 логопедичну на 20 осіб. Част.діток з логопед. залишиться ще на наст рік. Нехай 5 діток. Тобто потрібно буде добрати лише 15 з 60.....( + мають право прийняти і з інши садків, якщо є покази).....
    виходить що? Що в логопедичній буде 20 діток, а в іншій старшій 40-45-50? там навіть ліжок немає стільки....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Isa

    Isa Well-Known Member

    Привіт, цікавить таке питання, чи можна перевести дитину з одного садочка в інший, зараз ми в яслях, то наприклад, на наст. рік, в молодшу групу? яка процедура цього дійства? чи треба знову реєструватись в елект. реєстрації? тоді думаю ми в прольоті, місць же катастрофічно не вистачає(((
     
  4. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Теж дуже цікавить це питання. Але нам в середню групу.

    Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
     
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ви, майже відповіли на своє запитання. Чисто теоретично то все реально, але буде залежати від садочку, його розташування, популярності і.т.д, бо з місцями-катастрофа. Тобто, мусите підійти в той садок, куди плануєте переходити, взнати ситуацію-інформацію, і тоді вирішувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна, запит на наявність місць має подати сама завідуюча. Треба наново зробити пакет документів, як при вступі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А скільки зараз виходить платити по квитанції за харчування в старших групах якщо дитина ходить весь місяць ?
     
  8. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    +- 450грн нам виписали квитанцію на березень
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    це залежить , мабуть , від того Львів, чи ні..---максимально було 300грн
     
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Аналогічно.
     
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Дівчата, а поділіться враженнями-відгуками-нюансами - в кого при садочку є басейн...Чи хворіють частіше дітки, як реагують на хлорованість води, чи встигають вихователі... ну от все-все..
     
  12. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    хворiють так само як i до того : хтось частIше ,хтось менше.
    Моя зранку , як знаэ, що сьогоднi плавання- то встаэ в 2 секунди, швидко вдягаэться i так само швидко снiдаэ ( снIдаэмо ми удома). Задоволена дуже ,страху води взагалi нема.
    якщо забагато нахлебчеться- то по-великому i 2 рази може сходити,на шкiрi реакцIй нема нiякиих.
    одiвати/ роздягати тренеру допомагаэ няня, iнколи - прибиральниця, деколи приходять хтось Iз мамочок ( хто дома сидить i не працюэ)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Kapitoshhka, дякую.
    завтра перший раз - хвилююсь трохи.
    малий теж снідає дома, а тоді ще в садочку.
    Води не боїться, він жаба якась.
    Але наслухалась про вушка.. і от переживати почала.
    І ще- це реально, що їх встигають мити і до і після басейну? І які ви тапочки даєте дитині - такі ніби крокси, чи аквашузики?
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Легше крокси дитині вдіти самій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    а шапочки не казали купляти?
    ну як мити- легенький душ, тай і все)
    +із нашої групи ходить всього до 10діток
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    казали. купила.
    ну в нас , ніби, вся група збирається йти..
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    То до першої хвороби;), потім все спруть на басейн)
    В нас 1-й клас, і то третина не ходить "бо зимно, дитину простудять".
     
  18. Lyubovkr

    Lyubovkr New Member

    доброго дня вам,
    скажіть будь ласка, чи обрали ви садок? зараз думаємо про Дзвіночок, але не знайшла відгуків від матусь. кажуть там є виховательки, до яких краще не попадати?
     
  19. Lyubovkr

    Lyubovkr New Member

    Матусі, всім доброго дня.
    в мене може дурне запитання, але чи є конкретні години, коли діти виходять на прогулянку в садочку? особливо цікавить ясельна та молодша групи. я б хотіла подивитись на групи та вихователів "Дзвіночка". Але зараз ходжу з дуже великим пузом і не маю можливості "чергувати" весь день під садочком.
    дякую
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Яслі не у всіх садках гуляють, а решта приблизно 10:30-11:30. Ну і якби потепліло то почнуть гуляти з16:00