Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Lyubovkr

    Lyubovkr New Member

    дякую вам)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Дівчатка, підкажіть, будь ласка, хороший садочок. Район Наукова-Кульпарківська (житимемо біля Вікторія Гарденс). Зареєструвались у 159 і 165. Про 163 і 153 читала погані відгуки. Хто що скаже? Відгукніться! Дякую заздалегідь :)
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дівчата, потребую розумних думок зі сторони або порад з досвіду:)
    Ситуація така: малому в червні буде 2 роки, по електронній черзі записані на вересень 2017 (на 2018 не давало стати), наразі проходимо у всі вибрані садки. Потреби у садок давати немає, як такої. Син дуже мамин, як приходимо на заняття якісь довго адаптовується, від мене не відходить, потім більше бавиться сам чи зі мною, ніж з іншими дітками. Не уявляю його в садку наразі. Думала, спробувати інколи на пару годин до обіду, якби йому сподобалося і щоб місце в садку не втратилося. З іншого боку, є імовірність, що і наступного року не буде потреби давати в садок, хіба суто для соціалізації/адаптації/вільного часу мені.
    У вівторок підходила до завідуючої. Вона сказала, якщо все в порядку з чергою (не працював нет в неї), то в травні прийде лист на пошту мені і треба буде йти у садок писати заяву. Починати ходити для адаптації треба буде в червні-липні, серпень канікули.
    Питала її за зміну дати на 2018, сказала, що ніби можна, треба виясняти чому система не дає зареєструватися на тоді. Але добавила, що якщо давати в 2 роки, то ходити нормально, а не сидіти вдома. Я сказала, що дитина маленька, планувала на пару годин до обіду. Вона сказала, що червень-липень і дається на адаптацію, а з вересня повноцінно ходити.
    Ага, і щодо 2018 року і молодшої групи, то ще не відомо к-сть місць, але цього року приймають лише 5х дітей.
    Тепер схиляємося з чоловіком до думки, що не треба нам того садка. А як треба буде, то будемо по ходу вирішувати проблему.
    Може хтось щось підкаже мені?)
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Вам ніхто ні чого не має нав'язувати..
    я думаю, просто якщо ви вже привели дитину -то оплата буде за цей повний день.
    а як пів дня ходити буде -то нічого Вам вихователь не скаже.менше дітей- тим легше)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    За оплату я розумію. І те, що вихователям навпаки легше, якщо швидше забрати теж)
    Турбує мене більше оцей адаптаційний червень-липень. Тут вони мають право змусити ходити раніше заявленого вересня? Бо садок на літо ніяк не входив в наші плани. Я краще його за місто вивезу до власного басейну, саду і майданчику + відпустка влітку.
    Та й загалом не знаю чи варто такого малюка давати. Якби можна було так ж спокійно попасти в 3 роки, то зараз і не задумувалася б.
     
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Найменша Соломія пішла в листопаді, до обіду ходили до січня, зараз ходить на повний день. Їй 3,3. Є дітки які записані в садок, але ще не ходили, підуть з травня чи з вересня. В сина в групі був хлопчик що ходив всі 4 роки садка тільки до обіду. Просто ви оплачуєте за цілий день.
    Як хочу так і воджу дитину, не розумію що завідуючій не підходить
    Наші групи завжди з вересня, бо різні вихователі, діти привикають-відвикають, будуть плакати, ліпше водитити з вересня , чи пізніше до вихователів, які будуть постійно
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вихователі будуть ті ж самі і група та ж сама (принаймі у нашому садку так - є окрема яельна група що стартує з червня для трохи старших (зимових дітей), а інша - з вересня для тих хто влітку-восени народився).
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ваша пішла в 2.7, моєму в вересні буде 2.2. А як вийшло, що пішли в листопаді аж? Так групу набирали?
    І як ті діки записані, але неходять майже цілий рік? Бо з ходінням до обіду і оплатою повного дня я розумію. А якщо взагалі не ходити, то як?
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    ні) ніхто вас не змушує водити прямо з червня. Може краще пізніше, бо всі вже своє відплачуть і буде спокійніше)))). Бо іноді буває на початку, що приводять когось новенького, який починає плакати і тут всі хором за новеньким)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. lawyer

    lawyer Member

    Перечитала тему, але таки інфи про садки, які мене цікавлять, знайшла мало. Може, хтось має якісь нові відгуки про держ садок Дзвіночок на Некрасова і приватний на Кармелюка та Ерудитеня на Лисенка? З того, що знаю я: Ерудитеня - старий державний, перероблений в приватний. Оплата 5400 грн/міс. Дуже старе приміщення, садок знаходиться на горі, підніматися потрібно по сходках. Харчування 4-х разове, кухня своя. Щодо сну: хочеш спиш, хочеш ні. Як не спиш, не заставляють лежати, а бавляться з дитиною. На Кармелюка - 5000 грн/міс, знаходиться в особняку. Мають своє відгороджене подвір'я. Сплять на карематах на землі.
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То нам тим більше з вересня треба - малюк з кінця червня)
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    у нас було таке теж у ясельках. Прийшли аж навесні, але домовились, що кожних к-ка днів їм ставлять відвідування, яке вони оплачують і зберігають місце.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А з ким домовлялися? Завідуючою чи вихователями? Бо завідуюча ні натяку не дала на таку опцію, навпаки...
     
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    ))))))) зрештою можна написати після заяви на прийом заяву на оздоровлення на 2 міс. Це дозволено.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Туди дуже важко потрапити. Там або через знайомих, які вас можуть порекомендувати або ще якимись "особливими" шляхами. Отак з вулиці "тук-тук, ми до вас" - не вийде. "Негласно" він вважається садком для працівників Медінституту(лікарів) і відповідно там все зайнято заздалегідь. Ну це принаймні те, що я чула від багатьох. Я іноді гуляю на майданчику біля того садочка)))
    А на Сагайдачного не розглядаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Смайлики це реакція на моє наївне запитання?))) ну, соррі, не обізнана я ще в тих справах))
    Тобто, заява офіційно пишеться у травні на зарахування з вересня (не з червня) і потім у вересні ще на 2 міс можна на оздоровлення написати, так?
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2017
  17. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    В нашому одна ясельня, тому набирають з вересня і ті ж вихователі до випускного. Але водити червень-липень, потім серпень відпустка. Яка це адаптація?
    Набирали з вересня, дітки які спокійніші, які дуже хотіли в садок чи мамам дуже було потрібно водили з вересня. Всіх зразу 20 дітей не приведеш. Тому ми пішли в листопаді, коли майже не було плаксунів, хіба моя Соломія:girl_crazy:. Як батьки домовлялись з завідуючою не знаю, але двоє дітей прийшли в березні, зараз ще одна дитина і ще бачу троє є в списку, але не ходять
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2017 ---
    Це той напроти сімек-соно? Там працює знайома, справді чужим потрапити важко, мали якусь неадекватну маму, то мали дуже проблеми. зараз садок заповнений, але влітку випускається старша група, тож мають набирати нову групу. Вони ще мають один садок на Чорновола, ходила моя кума на оглядини, то їй сподобалось. Ще з вересня планують відкрити на городоцькій. В них в фейсбуці є сторінка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    так
    а як вони називаються? як шукати?
     
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member


    В нас було навпаки. Не попадали в 2 роки, то нашу заявку перенесли на наступний рік і вже в 3 роки малий попав по черзі.
    Але в нашому садку набирали нову групу середню, тому так попали.
    Коли переносять заявку на наступний рік, то дата реєстрації зберігається. Тобто, якщо ви попали зараз, то ви будете одні з перших в черзі наступного року. Це все завідуюча може перевірити.
    При мені завідуюча перенесла заяку на настурний рік, сказала, що ми будемо 4-і в черзі і ми погодились.

    Зрештою, якщо вам не конче потрібен той садок, то перенесіть наразі заявку на наступний рік, а там буде видно за рік часу. І дитина може змінитись... і вихователі можуть трапитись хороші. Якщо не надумаєте ходити, то черга посунеться і хтось інший на ваше місце попаде.

    Я теж не була впевнена, що даватиму малого в держ. садок, але нам тапилась така кльова вихователька, що малий з радістю ходив і діти її просто обожнюють і займається з дітьми. Взагалі претензій до садка нема в мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    вечері запитаюсь і Вам відпишу.
     
    • Подобається Подобається x 1