Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

 1. Fast

  Fast Well-Known Member

  З досвіду :) краще 2 рази яслі.
  Моя малеча жовтнева. Як в такому випадку з садочком? В неповних 2 беруть діток?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Borsychok

  Borsychok мамуська-пампуська

  моїм було минулого року в вересні 2.9, йшли в яслі. В групі діти різні були -від 2 до неповних 3 років. Навіть старших більше. Деякі діти з минулого року залишились. Якщо підете зараз в молодшу - як вам і казали, прийдеться в старшу 2 роки ходити або в неповних 6 у школу. Я взагалі тут проблеми не бачу, а навпаки тішусь, що діти вже більші. В нас в групі ще в памперсах деякі діти і з сосками ходять. Вихователі годують. А мої вже самі все роблять. Я б на вашому місці навіть не думала над варіантами -то з власного досвіду.
  --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2017 ---
  тобто, в вас трьохрічна дитина ходила в яслі з дворічними і їй було не цікаво?
  --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2017 ---
  то не означає, що у вашої дитини теж так буде:)
   
 3. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  я дала в молодшу. бо сам пив ,+- ів. без памперса.говорив чітко
  тягнувся більше до старших діток і розвивався з ними.
  але в групі є дітки старші навіть на 11,5 місяців.

  п.с. не шкодувала , що дала в молодшу. адаптацій особливо не було, тобто плачів і криків. і тд.. ми перед садком відвідували розвивалки, де був трошки без мами годинку-дві. але ми з тих "дуже часто хворіючих", тому садок нам особливо неактуальний наразі.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Mansikat

  Mansikat Well-Known Member

  ну от між "дали, бо влом займатись" і чимось неймовірно вагомим для розвитку дитини то трошки є різниця)))
  ну і стосовно того, що свекруха зав і має таку думку - по-перше, людина, яка в цій системі працює, звісно, апріорі більше схильна бути "за", хоча - маю приклад знайомої, в якої теж бабуся чи то завідуюча, чи вихователька - сказала, щоб навіть не думали до трьох років давати, щоб не ламати дитину. Так що - кожна людина має свою думку, яка в неї чи то власними стереотипами чи досвідом, чи багато чим іншим може бути продиктована.Тому, важливо самим з собою розібратися, що важливо і що підходить нам для наших дітей, тоді те, що "люди кажуть" буде спокійніше сприйматися.
  Моя сестра ходила два дні в садок - я неймовірно рада, що батьки не мучили таку чутливу і делікатну дитину як вона, і побачили швидко, що то для неї буде лише на шкоду. Нормальна. Соціалізована) заміжня, мала і має друзів і в школі, і в універі, з колегами приятелює, хоч і є скромною, бо така є і це нормально.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Miss Sixty

  Miss Sixty Yummy Mummy

  Ну я десь так можу сказати і про свого ще не дворічку. Єдине без мами на розвивалках ще не залишався:)
  Дякую, ще один пазлик мені до картини "не давати зараз в ясла"
   
 6. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  У нас десь так само, не ідеально, звісно, бо як поїсть, то переодягнути треба ))). На горщик проситься, але тут трохи своєрідно, пісяти тільки стояче на унітаз, какати в памперс. Ну але ще час є.
  І зновуж таки якщо є дві групи двтей 4+ і малявки, мій однозначно піде до старших. Недавно були в гостях де були старші дітки, я аж здивувплася як він легко побіг бо компанії, з меншими якось обережніше себе поводить. Ну і гуляємо на майданчику то там є дітки яким тільки влітку буде два, то вони такі ще малявочки-малявочки, щось там агукають, руцями показують. Я зі своїм вже повноцінний діалог вести можу, правда в основному коротесенькими реченнями з двох трьох слів, але все ж. Ну якось мені важко уявити їх в одній групі.
  Ну і в школу, якщо дитина буде готова в неповних шість, то, впринципі, хотіла б віддати.
  І ще, дівчата, зареєстрований в мене малий тільки в один садочок і хотіла б в нього попасти. Якщо не цього року, то хоч би на наступний. Якщо я зареєструю дитину у ще якийсь і ми туди пройдемо, то в тому основному буде прольот, так? Я просто боюся, що на наступний рік можемо теж туди не попасти, хотіла б підстрахуватися, але і так щоб не перемудрувати.
  То мова про Любисток, кажуть що там , ніби , молодших груп не добирають, а ясільки тільки 25 дітей.
  І взагалі коли можна піти в той садочок щоб хоч щось вияснити? Були минулого року, то сказали нам швидше червня не приходити, а тут читаю, що червень липень то вже адаптація. А все відомо вже в травні.
   
 7. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  на початку і в молодшій групі просять дати комплект одягу в шафку, і пеленки одноразові носили - постіль захищати на обідній сон, і підбрудки давала, а ще просила няню контролювати чи їсть, бо старші самі іли , а мій не дуже.
  але завідувач запитає, чи може це все дитина робити. бо не охоче беруть так діток не по віку.
  п.с. в садочку унітази в молодшій групі.)

  а я навпаки. для чого? то таке мацьопство ще. най ще має рік дитинства.
   
 8. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  Та бо напрягає мене та 12 річна наука, то ж діти як позакінчують школу то по 19-20 років будуть мати, я була трохи старша як універ закінчила. Дико то мені трохи. Та й вважаю, що якщо вже батьки настроєні на вуз, то вони мають дати дитині можливість вчитися, тобто ще тих п'ять років фактично утримувати дитину. А то виходить, що тепер випускник вузу це 25+ . Моя мама в такому віці вже двох дітей мала.
   
 9. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  За моїми спостереженнями, то дворічки своїх ровесників не дуже сприймають. Власне їх переважно тягне до старших. У мого так само.
  А якщо маля ще не освоїло добре горщик, як бути? Я про ясельну групу...Переодягають няні підгузники? Я звісно маю надію, що до вересня ми то діло освоїмо, але все ж...
  --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2017 ---
  Дівчата, а чи правильно я зрозуміла, що у садках є лиш один день на тиждень, коли приймає керівництво батьків? Тобто не просто коли хочеш приходиш, а треба знати який саме день.
   
 10. Lemeshchuk

  Lemeshchuk Well-Known Member

  та за цей час все ще кілька раз зміниться, я б так наперід не заглядувала)... Моя мала з жовтня, цього року йдемо до школи в неповних 7 років, в садок пішли в 2,9 в ясельну групу, моя дитина була одна з найстарших але ніякого дискомфорту вона не відчувала, зараз в старшій групі, навіть не скажеш кому з них 5 а кому 6 років... Давати до школи в неповних 6 не планувала, бо як на мене вона до школи була ще не готова... Тай той 1 рік дуже погоди не робить, яка різниця чи закінчить дитина ВУЗ в 24 чи в 25 :girl_crazy:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 11. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  @Lemeshchuk 100 %
  ту шкільну реформу ще 10 раз реформуватимуть.
  і хто зна чи ті ВУЗи будуть актуальні дітям. все залежить від дитини.може і скінчиться ця мода - на вищу освіту ВСІМ. думаю відділять якось профільні коледжі і тд, від Вузів. на європейський манер.
  так що нехай діти ще побудуть дітьми)
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  Та, як на мене є. Я в класі була наймолодша. Поступила з другого разу і десь так воно вийшло, що опинилася серед одноліток ))) гггг то мої мухи не зважайте, мене чомусь дуже грузило, коли я думала, що десь буду на рік старшою за всіх )))) ну і таки дуже сподіваюся що щось зміниться, в тій школі і 10 забагато, а тут 12, мама мія....
   
 13. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  @Kasia для мене то не мода, то життєва необхідність, я ще в школу не ходила, а вже знала, що" отут" я буду вчитися. Вчилася я, правда не в політесі, а в універі ))) але життя без ВО, я собі просто не уявляю. В нас всі її мають починаючи від діда баби по татовій і по маминій лініях і закінчуючи вуйками, цьотками, братами і сестрами. Мені всеодно модно не модно, престижно не престижно, соромно не соромно. Мені вона важлива сама по собі. І навіть якщо і зроблять на європейський манер, це нічого на міняє - у нас "програма максимум" і я дуже-дуже надіюся і вірю, що моя дитина теж буде розуміти як це важливо.
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  @KAPUCHINKA я з Вами у всьому згідна.
  але ми говоримо про дітей. тому не факт що так буде. а я би не крала рочок дитинства зарази примарної освіти в майбутньому.

  однозначно, вища освіта ще не зашкодила. але скажу відверто - мене нервує коли , батьки "просто запихають трієчників, бо треба", кому треба і що треба. не ясно.. я маю приклади і "стоматологів" бо треба , і "бухгалтерів" бо треба..
  виключно це мала на увазі.

  звісно, я сподіваюся, що мій синочок теж буде студентом. але я не думаю про те чи 24 чи 25 йому буде)) коли той часй прийде.))

  п.с. чесно -мене більше лякає , якщо він буде художником чи музикантом:girl_haha: бо я геть "земна "людина
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  Та то ясно, що то треба дивитися по дитині, не буду я його гнати в школу, через свої мухи. Але повторюся, я прекрасно пам'ятаю своі відчуття у старшій групі садочка, я навіть почала ходити знову ж у ту старшу групу знову, з іншими дітьми, бо всі хто був зі мною раніше пішли до школи. А потім чомусь моі батьки вирішили віддати мене до школи, я навіть не з першого вересня пішла, а з середини ))), батьки чомусь передумали. Як мені та школа подобалася, я досі пам'ятаю свій перший урок і кольорові олівці, і кульок в якому я то все несла, ну бо портфель ще не купили ))) як мені то все подобалося. І мені зовсім не було важко. Не скажу, що я прям кругла відмінниця, але пішло легко. Але мені в липні виповнилося 6. Так от я тепер думаю як то все правильно зробити, щоб воно не вийшло так, що з молодшої групи та в школу, або три роки у старшій. Та й раджуся тут зі всіма. А думки протилежні, хоч я теж більше схилчюся до думки, що треба до старших діток давати, якщо візьмуть. Ну але тут знов дилема ))) не планую активно ще цього року водити в садочок, ну хіба синочок сам захоче. В молодшій групі на таке погодяться?
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Fast

  Fast Well-Known Member

  Тоді в молодшу однозначно.
  Я просто, що краще 2 рази в яслах, ніж 2 рази в старшій.
  Моя категорично не хотіла лишатись в старшій на ще один рік. Вона пішла в школу в неповних 6.
  Меншу я навіть не уявляю як віддавати в садочок. (але хоч на пів дня). Я розумію, що не треба порівнювати дітей, але прірва в розвитку конкретна.
  А чом би і ні. У нас були такі, що фактично до випуску тільки до обіду ходили
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Energy M

  Energy M Member

  Згодна з Вами. Я залишила малого ще раз в старшій групі. зараз випускний по другому колі (я про витрати)) ). Ну і ,якщо чесно, дитина відчуває себе чужою. Мій син дуже комунікабельний, легко входить в нові колективи і групи, але чую постійно від нього, що там уже сформовані"компанії", з ним бавляться, все ок, але каже, що його група то було рідне, а тут свої-чужі.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 18. Fast

  Fast Well-Known Member

  У нас хто залишався - той не брав участі у випускних витратах і не був на випускному
   
  • Інформативно Інформативно x 2
 19. Vittoriya

  Vittoriya скрипулька не в декреті

  Вчора ми дізнались, що Мелася пройшла в садок, ще й в той , в який ми хотіли в першу чергу.. І мені стало страшно, добре, що до вересня ще трішки часу є. 2,9 для садка ж нормальний вік, правда?
   
 20. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  @Vittoriya абсолютно нормальний
   
  • Подобається Подобається x 1