Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми
    Теж в 2,9-2,10 підемо і то для мене чуть запізно. Кажуть, в нашому садку є адаптаційній період на літо. Власне малому на літній період буде 2,6-2,9, то, думаю, якраз норм з такого віку починати по годині-дві.
     
  2. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Залежить від дитини, як на мене. В мене старший в такому віці був, то навіть мови про садок бути не могло, хоч по черзі ми проходили і мені на роботу потрібно було виходити, але-але, продовжила я відпустку і пішли ми в 3,9 р. і в школу 6,9 про що ніразу не шкодую і мою думку підтвердили вихователі.В неповних 6 він був не готовий до школи психологічно, хоч підготовка по навчанні була на ура. Читали, писали, рахували, але висидіти урок 35 хв. він не міг. Через рік він став уважніший, відповідальніший і чемно себе веде на уроках :) , один з найкращих учнів класу. Його однолітків в класі багато, хоч я переживала, що буде різниця.То я до того, що треба до кожної дитини підходити індивідуально. Менший в 2,9 р. теж проходить в садочок і я його віддам, не тому що робота, а тому що він зовсім інший в ставленні і поведінці, більш самостійний, а там побачимо.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Як я вас розумію. Мені теж не вкладається в голові як такий малесенький, такий мамин і в садок. Кожен день по 150 разів то даю то не даю ))) Але буду пробувати, бо я квочка ще та, треба потрлхи вчитися відпускати від себе дитину ( то я про себе).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @KAPUCHINKA мене найбільше мучить, як її там хтось образить,чи вдарить? як вона буде плакати, а мене не буде поряд? Ну і ще хвороби лякають постійні..
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2017 ---
    @MakarOnka та я ніби бачу по ній, що ій хочеться бути коло дітей, я вже їй знудилась здається...
     
    • мімімі мімімі x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Vittoriya , те саме ))) а як тільки народився, то - обднозначно в садок, соціальна адаптація, дитина має вчитися давати собі раду і т.д. а як прийшло до діла, йооооой, схопила б на руки і не відпускала б ))) моі коліжанки з мене сміються, бо в них вже діти школярі, вони пойшли той етап і забулося, а я гризуся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Vittoriya, Ти ще візьми до уваги те, що в листопаді народиться ще одна малявка, а старша з садку носитиме всякі віруси...
    Я не відмовляю і нічого не раджу, просто то теж треба розуміти :)
    А загалом, дівчата, а була в когось дитина яка не хворіла в садочку що пару тижнів? Чи то анріал?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. MissO

    MissO Well-Known Member

    От точно про те ж хотіла написати. Як тоді вберегти меншу дитину від садочкових вірусів?
     
  8. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Аніяк. Можна понадіятись, що так швидше в меншої дитини буде вироблятися свій імунітет. Хоч старша була нечастий гість в садку, бо на 3-ій, 4-ий день починали текти соплі, без температури, кашлів. Для мене то виглядало, як алергія на садок, в той час як вона жодного разу в садку не плакала, і бігла в групу завжди із задоволенням. Пішли ми в садок в 2,2р. Серйозніше почали хворіти після 3-х років.
    Особисто для мене були критичні перші 3-4 місяці після появи меншої, бо навіть просто нежить важко такій малявці переносити.
    Врешті решт старша завжди буде приносити щось, як не з садка, то з майданчика, чи розважальних центрів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    це точно, я тому і відклала садок старшої. І піде вона в 3,9р - не жалію що так пізно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MissO

    MissO Well-Known Member

    Як на мене, дуже мудре рішення. Майданчики і розважальні центри можна ще якось контролювати, а тісне спілкування в дитячому садочку - ніяк, тому мабуть із садочка найбільше вірусіа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    У нас аналогічно, певно піде синок у 3,7.
    Я може б і не дійшла такого висновку, якби не ця зима. Старший кілька раз підхоплював віруси. Але він собі трохи посоплив, покашляв і забув. А меншому така нагорода давалась значно важче. Двічі мали бронхіт, потім отит. Отак я і дійшла висновку, що на разі я не готова з ними так хворіти. Я розумію, що діти і так хворітимуть, але, по-перше, місячній дитині то дається важче, а по-друге, в дитячому колективі таки більша ймовірність заразитися.
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 4
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Перші пів року, поки гв було)) легкі соплі хіба
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    на жаль. Злата перший рік хворіла дуже. наступний проходила відмінно. а зараз пішов Ярко і вони вже обоє весь рік хворіють))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    от і в нас так : перший рік при ГВ, то відходили дуже добре. якщо і хворіли, то хвороби швидко і легко проходили, максимум 3-4 дні. Правда спочатку ( перший міс) доцька відмовлялась без циці спати ,а потім якось легко в один день заснула і все було добре.
    Тільки закінчилось ГВ- то і хвороби почастішали і довше виходили((
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    В мене взагалі була суцільна катастрофа: коли народився менший, доні було 2,9. На цей час, вона вже півроку ходила у Монтессорі садок (на півдня) і безмежно його любила. Я не могла її забрати - бо це була б суцільна психологічна травма для неї. І тут почалося: Марічка почала приносити постійні ларингіти, хворіли цілий рік, кожні 2-3 тижні. Було ну дуже важко. Одним словом - менший приймав антибіотики 5 разів, протягом першого свого року життя. Я не могла його ніяк "витягнути", бувало, що температура трималася під 39 7-8 днів, віруски плавно переходили в бактеріальні інфекції і так по - колу. Намагалася дітей загартовувати, ГВ в обох тривало практично до 3-х років. Це був переломний період для нас. Далі вже легше. Поки синочка не воджу у садочок, бо він не хоче, робила 2 спроби, після другої самі вихователі сказали, щоб більше не водила (садок був приватного типу), бо не готовий. Тому зараз граємось - розвиваємось вдома. А далі - час покаже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    До речі, так. Старший до садочку майже не хворів, потім як у всіх - соплі річкою, кашель.Я йому антибіотики дала вперше в 7,5 років і то бо аналізи були недоьрі в обох. Коли менший народився то все " садочкове добро" старшим неслось додому меншому, нажаль і грудна дитинка вже з перших місяців мала соплі і обструкцію, і то так що в лікарню вперше загриміли:sad: У мене , мами 2 дітей, був шок бо з вірусками в такому немовлячому віці не стикалась і не могла з тим дати ради. Тому старший майже всю зиму в садок не ходив.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Fast

    Fast Well-Known Member

    В мене Мія пішла в школу - то вона хворіла конкретно із лікарнями і з ускладненнями. Менша в той час не хворіла (ми мали проблеми, але не вірусяки). Менша перший раз захворіла - коли почали лізти зуби четвірки. Старша тоді була абсолютно здорова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Досвічені мамусі, ану розкажіть будь ласка, що з себе представляє день у ясельній групі...Що дітки роблять загалом, чи ходять на прогулянку і т.д.
    Ну і так, серце крається страшенно в передчуття садка((( Мій малий ще й з тих, що мають шило в попі. І то я кажу не просто, бо так всі мами кажуть, то мені навіть сторонні люди зауважують, питають як я даю собі раду з ним. А ніяк))) Свої справи можу робити тільки коли він спить, а так - то все в хаті ходуном ходить. Пильнувати треба постійно. Бо і олівці-дитячі викрутки в розетку пхаються, і з крісла вниз головою стрибає, і на стіл вилізає, на пузі по ньому їде і вниз зі столу падає. Ескпериментує у всьому і постійно в русі. Дуже переживаю за його безпеку, коли він не поруч. Навіть не уявляю як то буде...
    А ще скажіть як регулюється питання відвідування. Тобто чи може мама приводити дитину лиш іноді - два рази на тиждень на пів дня, наприклад. Чи то треба якісь довідки мати про причину невідвідування чи як? Як оплачується в такому випадку?
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    та приватники не дуже хочуть на пів дня брати. Маю знайому, яка водить на пів дня, але платить повний день. Та й державний садок всього три хвилини від нас, а приватний найближчий - то треба їхати маршруткою хвилин 10. Мені було б добре отако десь-колись завести на пару годин. І то я напевно в кущах поруч буду сидіти))))в разі чого...