Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Fiancee я це дуже добре розумію, але хочу з вересня спробувати, до листопада ще буде трішки часу, буже хворіти, то заберемо на зиму та й все..
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    і я так думала.. тяжко звісно
    але я Вам скажу, чогось дуже швидко виходить так, що здачу починають давати) і перші лізуть )) ох я то тяжко, я твоя дитина винна. але без того всього інакше і не буде) таке вже життя дитяче)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Теж шукаю садок на 4-5 год в день або місце де можна попрацювати за ноутом а дитина була б з вихователем в дитячій кімнаті, типу коворкінг з дітьми але з адеватними цінами (без оргтехніки і конференц залів...)
     
  4. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дівчатка, в кого з вас діти будуть мати випускний в садочку, по скільки ви здаєте і що входить в цю суму ???
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Маю питання про медогляд в садок. Нам 2,5 роки. Бачу, що в списку для огляду є логопед. Що цікавить. Мій малюк з тих, що ще не дуже активно говорять. Ну там мама-тато-гав-няв-кака-хліб-киця-нямі і інше отаке всяке дрібне. З фраз хіба "сніг падає" і ще щось іноді дуже рідко скаже. От я переживаю, що лікар на огляді не сказав "о, та дитина не говорить за нормою 200(500) слів. Все, затримка і т.д."...Що там логопед питає на тому огляді? Бо знаючи малого, то думаю, що він і слова не скаже.
     
  6. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    В нас випускний, в пятницю маємо це обговорювати, я налаштована багато не здавати на подарунки колективу, а вам вже суму сказали?

    Те що скаже то одне, але поставити запис в медогляді зобовязаний, багато діток в такому віці ще зовсім не говорять, а там вже на ваш розсуд дослухатися до думки лікаря чи ні
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Та я то розумію...Але мене цікавить як той огляд проходить? От ви пам'ятаєте як прийом відбувався, що питав і т.д.?
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В мене так вийшло що діти одночасно проходили медогляд, старша в 1 клас, менша в садок, то логопед старшу спитала пару ркчень, і пару слів повторити, а менша навіть не пікнула, вона б і зараз в 3,3, і напевно навіть в 4 до чужої людини слова не сказала, в садку майже не говорить, на святі вірші категорично відмовляється розказувати, а розмовляти почала десь з 1,2, зараз все говорить і досить чітко, "р" також, окрім лише ж, ш. Так що логопед щось до неї сказала, я повідомила що вона нічого не буде говорити бо боїться/ встидається, на тому огляд в садок закінчився:) так що не варто зовсім переживати. Тим більше багато хто спеціально хотів би в логопедичну групу потрапити, бо вона безкоштовна :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    мені важко вже зараз згадати бо це було 4 роки тому, але в нас був екстрім медогляд, до половини лікарів мала зовсім не хотілак заходити, тому нам швидко ставили підпис і тільки питали чи нічого не турбує бо вона репетувала на півполіклініки)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Dominika, а де ви той список взяли? То обов'язково в поліклініці проходити? Бо деяких я б десь інде пройшла б. Не люблю ходити по лікарях, по яких я нічого не знаю. А медогляд то не зайве то відразу до когось нормального треба йти, до декого і приватно. То можна якось так той медогляд пройти?
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Спитали, шо вміє говорити. Малій 2,5 було
    --- дописи об"єднано, 3 Травень 2017 ---
    Сімейна видає картку і довідку. Тепер на медогляд талони треба брати в сімейної. Всі, то дурдом, коли нету в амбулаторії нема.
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @KAPUCHINKA сімейна дала книжечку-картку. Там є весь список лікарів плюс аналізи плюс карта щеплень. Проходити можна будь-де. От в нас в поліклініці немає невропатолога. Сказала йти приватно.
    А що за довідка? Нам дала тільки оту книжечку...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Raven то точно так тепер у всіх? Йой, в нас є такі специ, що їх десятою дорогою минати треба ((( раніше в приватних пакетом можна було пройти, тепер не можна? Я хірурга і невропатолога хотіла в чорнобильській пройти, а окуліста в параскеви. Певно треба буде йти питати, може якраз можна. Ми в своій поліклініці ні разу і не були, карточку маю на руках.
    Дівчата, а можете сказати кого то треба проходити?
    --- дописи об"єднано, 3 Травень 2017 ---
    @Dominika а які аналізи? А по щепленнях у вас відмови? Бо малий без щеплень і я не планую робити. Ніби , є варіант купити, але я не хочу.
    --- дописи об"єднано, 3 Травень 2017 ---
    І ще, який кінцевий термін проходження того медогляду?
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    пише в картці
    Огляди: Педіатр, ревматолог, ортопед(хірург), офтальмолог, ЛОР, невропатолог, дерматолог, логопед, стоматолог.
    Аналізи стандартні - сеча, кров, кал.
    Щеплень в нас немає. буду писати відмови офіційні, про купівлю щось нічого не знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Офтальмолог, лор, стоматолог, ендокринолог,ортопед(хірург), дит.геніколог(дівчаткам),невролог,ревматолог(кардіолог), на фініші огляд сімейного лікаря+ аналізи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я зрозуміла зі слів завідуючої, що під час оформлення паперів всадок вже треба мати медогляд. От скажімо ми, якщо пройдемо звісно, йдемо в ясельну групу. Ясельна група формується до кінця червня. Тобто десь в першій половині червня на скриньку приходить лист-підтвердження(ну або відмова) і до кінця місяця треба вже оформитись остаточно зі всіма паперами. Про молодшу групу не знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    якщо відмови - то дадуть вам копію вашої пустої карти щеплень, ще раз усі відмови напишете, потім буде засідання комісії, яка має написати, що ви не щеплені, але здорові і можете відвідувати дит.садок ( принаймні так було у нас).
     
    Останнє редагування: 3 Травень 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Медогляд можна проходити раніше , не поспішаючи, спокійно, у зручний для вас день і час ( у фахівців, яким довіряєте), а вже як вам повідомлять про оформлення у садку, здаєте аналізи і на прикінці візит до сімейного, лікар оглядає, підписує і маєте спокій.
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    То можна брати карточку і йти? Чи то якийсь спец. бланк має бути. Не знаю чи йти до сімейноі перед тим всі, я завжди приватно викликала, при потребі, то що там і як в поліклініці без поняття