Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Ну я теж не знала, що можна вдома взяти і водила дитину (здавала для себе), а що тут такого? Дитина навіть не зрозуміла, все швиденько-легенько, ніяких брррр))))) Ну але в нас поліклініка близько і навіть якщо з дому аналіз нести, то все одно дитину треба з собою брати, залишати нема з ким. Тому ніякої проблеми в здачі мазків не бачу

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Ну може дворічці і нічо такого, а вже чотирирічці це важливо. Дорослий хлопчик, все розуміє, йому соромно. Інколи бувають ситуації, що без лікаря ніяк. Ну то звісно, ніхто би не впирався. Операції вдома дітям ніхто самостійно робити не збирається. Але щоб мазнути паличкою ватною в попі, чи скотч приліпити на попу, дуже освіти медичної не треба. Якщо можна обійтись без втручання сторонньої людин, в такій делікатній справі, я радо скористаюсь такою можливістю)

    Вранці чоловік, по дорозі на роботу, завозив скельця і дитину вже ніде не волочилось)

    Здивував закид, що може ще кров братимете вдома) Якби можна було, то вже би краще і сама брала)) Інколи трапиться така ліворука лаборантка, що хочеться видерти з рук ту пробірку і самій все зробити))
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

     
    Останнє редагування: 12 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    А мова про лікування? Ви ж сечу здаєте напісявши вдома в баночку. ЧИ то важливо зробити перед лаборантом? Порівняння дивні...
    Ні, не заборонено. А я висловила свою думку на ваш закид. Це заборонено? Для того ніби і форум існує.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

     
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    А в старшому віці як? коли і перед вами соромно, і перед медсестрами? Чи тоді сором проходить :) ?
    як вперше прочитала, то так і подумала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 12 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Charm

    Charm Active Member

    [/OFF]
    перечитала останні дописи і на мою скромну думку, Fistawka, Ви явно перегинаєте палицю - складається враження, що model fantazii погана мама, бо аналізи в її дитини брала медсестра в лабораторії)))
    А якщо вже почнуть самі брати кров вдома - то на фіга, перепрошую, мені така "медицина". В нас 21 ст. - увесь світ крокує вперед, а ми скочуємось в кам'яний вік.
    п.с. Наше тіло - це інтимне місце в будь-якому віці.
     
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Pryima

    Pryima New Member

    ДУЖЕ ПРОШУ!!! Порадьте, будь ласка, хороший ясля-садок (бажано приватний, бо в державних кілометрові черги) в Франківському районі (живу біля Ашану). Дитині 1 рік і скоро, на жаль, буду змушена йти на роботу. Звичайно, що хочу, щоб моя дитина була в надійних руках. Буду рада, якщо зорєнтуєте по цінах)
     
  11. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member


     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Аналогічно, після пропуску садка теж ходили 3 дні на той аналіз, все швидко, без проблем, секундне діло, і для себе знаю результат і нікому ні за які довідки не платила) Самому вдома роблять як складно до поліклініки добратись чи якісь інші проблеми. Це ж робота лаборантів, як в державник так і в приватних лабораторіях. А взагалі я проти того щоб всякі довідки "купувати", який з них тоді толк?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    про приватні садки є окрема тема Приватний садочок
    але садки приймають діток з 2 років, (деякі можуть зробити виняток і взяти дещо молодшу дитину)
    з року - треба пошукати ретельніше, я наразі не знаю такого садка біля Ашану, але у Львові існують, правда порахувати їх можна на пальцях одної руки певно
    радила б на такий вік няню - і подивиться-догляне краще, і стрес дитині менший
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Pryima

    Pryima New Member

    Ви пропонуєте хороший варіант, але і тут не все так просто. Незнайома людина в мене дома, невідомо чи є в неї досвід, чи можу я їй довіряти і чи вміє знайти спільну мову з дитиною. В садочку хочаб є інші діти, з якими йому не буде скучно. Всюди є свої + і -
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я кажу просто зі свого досвіду, діти можуть бути значно більшим стресом, ніж няня. Я була присутня при адаптації свого (в 3 роки) то 2річки плакали просто безупинно, деякі не виходили з істерик. Не знаю як на то можна було дивитись спокійно. Досвід міні-садка до 2 років в нас недовгий, але там теж надивилася на нюанси. Одні дітки дуже плакали за мамою, інші ніби нічого, але соромилися чи боялись підходити до виховательок, як потім виявлялося - хтось мучився від спраги, хтось голодний, іншому просто страшно чи стрес, який потім виливався в істерики дома. Бо то ще просто дуже маленькі діти. Ви спробуйте, походіть разом з дитиною. За 15 хв то всі виховательки вашій дитині максимум уваги, а за пару годин - виховательок дві, дітей 10 в кращому випадку, ридають, лупляться, вимагають уваги. Була в багатьох приватних садках, бачила і жесть, і просто невеликі мінуси, але ніде не було стільки уваги до конкретної дитини, як з нянею. Непросто знайти хорошу, але можливо. Ясно, шо в 3, а для когось в 2 роки, няня може бути не найліпший варіант, але в рочок...
    Одним словом, знайдете садок для однорічок - пишіть, буде там так як ви собі уявляли - теж розкажіть, цікаво буде почитати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я теж за няню.. хочете спілкування для малечі- спроваджуйте няню з малечею на розвивайки.. на прогулянки.. садок для такї мацьопи рано..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Тим більше по коштах приблизно однаково вийде приватний садок і няня. Я теж за няню в такому віці. Хоча, наприклад, в Норвегії в садок дають з 6 міс, і то дають майже всі, а не так як в нас думають давати чи не давати і коли, і кажуть що дітям нормально там:girl_in_dreams:
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    однаково не вийде, хіба якщо дуже постаратися
    це приклад багатьох європейських країн, Норвергія не вирізняється, методика Спока процвітає
    немає такого щоб всі, в інших країнах теж є прихильники природнього материнства і тривалого ГВ
    єдина різниця, що ті садки пристосовані до такого віку дітей, а наші нє,
    а от те, що там дітям добре - діти всюди діти
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2017 ---
    ну в наш час хоча б є можливість підтримувати тривале ГВ дитини в садку, або адаптована суміш
    тоді дітей відлучали в 4 міс, вводили жовтки для вітаміну Д і профілактики рахіту, це і все решта супроводжувало перші поширені алергії серед дітей, не бачу нічого мудрого
    а коли найкраща сепарація дуже спірне питання, є свої аргументи
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1