Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Давали ті батьки в яких варіантів не було з ким залишити дитину ... А хто мав дідуся чи бабусю то найскорше давали в два роки ....
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В Польщі, є теж садки з 20 тижнів. Декрет лише до 1 року, потім, або народжують 2ге, 3тє, або яслі-садок-няні, або бабця, ну і ще просто жінки вибирають бути мамами. Спілкувалась з жіночками, чиї літки хлдили в яслі, дітки плакали і хворіли.
    Особисто я в садок не ходила, в тому ж срср, але дорослі працювали на той час в різні зміни.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Маю питання щодо медогляду до садочку....Взяла в дільничної скерування на мазок на гострики - 3 шт. Вона сказала, що то треба здати за пару днів до того як дитина піде до садочку. От я тепер не розумію - то перед оформленням треба здати чи вже як дитина фактично йтиме в садок? Одним словом, поясніть коли то здавати і чому 3 шт(три дні поспіль здавати, через день?)
     
  4. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    треба здавати перед фактичним приходом в садок, здається з робочих дні підряд, в останній 3-ій день мала б сімейна вписати їх в медогляд (це якщо вона працює після обіду в цей день), якщо не працює то на наступний день... в ідеалі то б мало бути день перед садком, бо ці мазки дійсні 3 дні, і якщо останній день мазка припадає на пятницю то обовязково в пятницю сімейна має його записати (незнаю чи зрозуміло пояснила :girl_crazy:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а та книжечка з медоглядом хіба не подається в садок разом з іншими документами? Тож не завжди оформлення співпадає з приходом дитини в садок? Якщо я наприклад оформляю папери 20 червня, а йдемо ми в садок 25, то як бути?
     
  6. sherry

    sherry Well-Known Member

    У нас в садочку почались зміни, чи то зі зміною завідуючи пов"язано чи зі обмеженням фінансування, як мене намагаються переконати. Садочок став до 18 год - реторичне питання як я маю встигнути забрати дитину, якщо я працюю до 18. Був до 18.30. Липень зробили вихідним, я розумію що для багатьох то звична річ, але на протязі 3-х років, що моя дитина туди ходить, це вперше. Харчування зіпсуль, тепер часто після сну дітей кормлять булочками.... І я дуже радію, що це наше останнє літо там. 41 садочок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в нас схожа ситуація, але лише з закриттям на липень (до того не закривали зовсім), проте нам сказали що ми можемо написати заяву і ходити цей період в інший садок
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. sherry

    sherry Well-Known Member

    який саме?
     
  9. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    може зараз щось змінилось, бо проходила медогляд 4 роки тому? але якщо вам дали скерування на мазки то вони таки потрібні, а дійсні вони 3 календарних дні... в нас колись не було книжки, а просто листок певної форми, і якщо мені память не зраджує то несла я його або день перед садком або в то й же день
    --- дописи об"єднано, 2 Червень 2017 ---
    нам сказали про два садки - на Коцюбинського і на Кирила і Мефодія
    --- дописи об"єднано, 2 Червень 2017 ---
    на рахунок цього то є якесь офіційне оголошення, чи вам просто про це повідомили? задзвоніть у відділ освіти і запитайте чи це дійсно так, вони там про це точно мають знати, зараз дам вам телефон в ПП
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    @sherry у нас раніше була одна чергова група до 19.00. Зараз з літа лише до 18.30, щось там про фінансування теж розказували. Ну і будуть зведені групи.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    В нас також канікули в садочку.. на 2 місяці, бо ремонтують кухню. ... "абразцова-паказатєльний" хочуть певно зробити.. Тому аж з серпня працюватиме, і то - я не конче впевнена..
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. sherry

    sherry Well-Known Member

    Порадили мені піти до завідуючої і попросити документи на основі яких вони зменшила к-ть годин. Попередня інформація від знайомих - фінансування садків не зменшували.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Paradise

    Paradise New Member

    Підскажіть, будь ласка, чи має право дитина відвідувати садок, якщо в мене буде мед.довідка, яка виробляється для продовження декрету до досягнення дитини шестирічного віку???

    Надіслано від мого HUAWEI P6-U06, використовуючи Tapatalk
     
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    трішки раніше обговорювали це питання. @Paradise вам дають відпустку по догляду до 6 р., оскільки дитина часто хворіє і потребує ДОМАШНЬОГО догляду, що автоматично, що виключає перебування такої дитини у садку, у довідці (яку вам видають, чи у протоколі комісії ,не пригадаю, має бути відповідний пункт. Але на практиці є мами, які так водять. Десь 2 роки тому дільничі не підписували медогляд таким дітям (конфлікт інтересів, бо з однієї сторони дитина потребує дом.догляду, з іншого-довідка в садок, що дит.здорова. Навіть були перевірки по садках.
    Хіба що дві довідки у різних педіатрів....Може пронести...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Paradise

    Paradise New Member

    Я логічно розумію, що так має бути і педіатр попереджала, що дитина не буде мати право ходити в садок.Просто чула, що знайомі знають таких дітей які ходять в садок.Мені така довідка документально потрібна але в садок потрібно водити.От думаю як правильно вчинити, чи домовитись з завідуючою, чи так як Ви пишете взяти довідку в іншого лікаря, чи ходити в приватний садок? І взагалі, як в садочку будуть знати, що в мене є така довідка? І медогляд в садку щорічно потрібно проходити?

    Надіслано від мого HUAWEI P6-U06, використовуючи Tapatalk
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Сімейні якось і по садках закріплені. Моя лікаркп одинь день в тиждень в садочку. Про огляд дітей заповнює документи. В садочку довідка тільки раз робиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    маю пару питань, буду вдячна, якщо хтось щось напише)))
    - опишіть будь ласка отак згрубша розпорядок дня в ясельній групі
    - те саме про меню в яслях
    - як бути, якщо дитина відсутня у садку тривалий час - треба якусь довідку? А якщо ходити через день чи наприклад лише два-три дні на тиждень? Якщо дитина до обіду в садочку - платиться за повний день?
    - чи слідкують в садку за тим, щоб малята не мали нічого солодкого з собою у кімнаті, де перебувають? Не хочу, щоб мій малюк пригощався чимось без мого відома. Маю щодо цього певні "таргани"))
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Dominika
    1. у групі буде висіти чіткий погодинний розпорядок дня. Там можна буде все побачити. Зазвичай є заняття ( музичні, спортивні, ліплення, малювання, слухають казки і т.д. ), прогулянка ( двічі на день), сон і т.д. Але у кожному садку своє. Щодо прогулянок, то тут трудно. У нас гуляли з дітьми хіба у серпні і аж у травні. весь інший час сиділи у групі. Ну бо зібрати тих малявок було важко.
    2. меню одне для всіх, у кожному садку своє ( лиш для ясель менші порції) меню висить при вході, можете ознайомитись.
    3. колись при відсутності більше 3 днів вимагали довідку. Зараз довідка не потрібна. Якщо дитина до обіду - платиш за повний день.
    4. це питання узгоджуєте з вихователями. Просите нічого зайвого не давати
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @silvia дякую за відповідь. А як щодо одягу? То приходиш і переодягаєш дитину у садочковий одяг типу домашнього чи як?
     
  20. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    одяг має бути максимально зручний для того щоб дитина його могла сама одягнути наприклад в туалеті і т.п. (хоча ніби в ясельках повинні це робити няні, але вони я так розумію це роблять не завжди), я своїй дитині довго не давала штани на гудзики бо вона сама не могла їх защіпити
     
    • Подобається Подобається x 1