Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Заяву і свідоцтво про народження приймають вже, а медогляд донести до вересня.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Здали ми це. Але нам робили не звідти, де всі писали. А з під нігтя...
     
  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Вперше про таке чую... Цікаво,наскільки такий аналіз інформативний.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 6 Серпень 2017 ---
    Бачу всюди по-різному. В нас таки не прийняли документи в садок без ФГ обох батьків і гінеколога.
     
    • Креативно Креативно x 1
  5. maty

    maty Well-Known Member

    якщо перше ще можна якось пояснити, то друге????? ви не цікавилися, звідки такі вимоги?
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Цікавилася. Сказали обовязково і хоч я казала, що телефонувала в міністерство освіти, все-рівно не допомогло.
     
  7. maty

    maty Well-Known Member

    це в садочку вимагали, чи в поліклініці. я розумію, що там мозги так винесуть, що все зробиш , аби збутися, але то вже якийсь треш
     
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Педіатр пише, що пройти. Я від фг і гінеколога відмовилася. Але в садку без того не прийняли документи.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, поясніть ще раз за мазки і їх термін...
    я планую здати їх вівторок(завтра)-середа-четвер і піти з малим в садок в п'ятницю. Але чи вийде у п'ятницю - не впевнена. Чи дійсні вони будуть в понеділок? І те саме про кал на глисти...Скільки часу дійсний? І ще таке спитаю...Чи можна цей аналіз ставити в прохолодне місце, щоб вранці здати? Бо малий ходить по великому в 9 вечора.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Не знаю чи можна, але я так робила, бо в нас зранку з тим туго, також майже завжди ввечір і не кожен день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Дівчата, питання - коли здаєш ті мазки три дні, результати на руках, треба ще йти в поліклініку щоб їх записали в карточку чи ні (можна зразу в садок)?
     
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    не треба
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    @lyanysya результати тих мазків не записують у картці, їх несуть у садок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Вже мазки здавали? мене також цікавить питання чи будуть вони в понеділок дійсні.
     
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    мені взагалі вихователька сказала що вже взагалі нічого не треба, хоч ми завтра підем в садок майже після 3-місячної перерви:girl_in_dreams:
    не знаю чи то всюди таке чи в нас тільки...
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    мені сказали--довідку , що дитина здорова і мазки. Педіатр оглянула малого, поговорила собі з ним... і написала довідку. 30хв з очікуванням в черзі. Все нині принесла виховательці і віддала в руки.
    І журбинка --- "доштукували" малого і ще кілька дітей в старшу групу( він і минулий рік ходив в старшу) і тепер їх в групі 30... Ліжечка є для всіх, а от шафок бракує.. і доставити нема де. Я засмутилась.
    А малий такий радісний побіг до абсолютно нових дітей і виховательки... Ще перед 7 ранку встав.. все нас підганяв... тому в садочку ми були в 8.00..
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Здавали минулого тижня, вівторок-середа-четвер, сказали в поліклініці, що дійсні 3 дні. Тому ми гнали в садок в пятницю, бо в понеділок вже не були актуальні вони. Я так розумію, що то від останнього мазка три дні рахувати.
     
  18. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    бо я планую здати середа-четвер-пятниця. ніби ще в понеділок мали б бути дійсні)
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    так. але врахуйте, що наприклад в нашій поліклініці результат був наступного дня в 11 ранку. Ми здали останній в четвер, але донесли його в садок аж у понеділок і пішли в садок в п'ятницю в 9 ранку лише з двома результатами. То завідуюча сказала донести, тобто без проблем було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Хотілося б в жилетку, але напевно поки залишусь тут... Дівчата, які віддають діток в садок, як ви з цим справляєтесь?! Мене щось така депресія накрила, що ніяк не дам собі раду... Так мені сумно, що треба дитину десь залишити з чужими людьми, не конче лагідними, без мами. І на роботу вже не хочу, і все вже мені в садку не подобається. І виховательку сподівалась трохи іншу, і дитинку так шкооооода! Як подивиться тими оченятками: "Мама, ти ж будеш зі мною?! Ти ж мене не залишиш?!" А сьогодні в групі хлопчик таааак плакав весь час, що я була і то мама його вже давніше пішла. Ще й погода така, що лиш сісти і плакати...Ай, треба було таки в жилетку...((((

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1