Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Ripka в нас "бджілкою" мили...Я не в батьківському комітеті, але ще жодного разу мій малий не сказав, що не було чи туалетного паперу, чи серветок, чи ще якихось дрібниць... Та й сама бачу, що в групі чисто, постіль переться і т.д.
     
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Я не мала на увазі фонд групи - в тих 50 грн входить і фонд групи і садочку. На рахунок визначення суми - хто по вашому тоді її визначив, якщо в нас ще немає БК, ми перейшли з яслів до нової виховательки.
     
  3. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Та на перших зборах визначають бк і тоді визначають суму (орієнтуються на суму попереднього року)
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2017 ---
    Навіть не знаю, що думати, може в селі якесь інше фінансування. Чесно кажучи, всяке може бути, може десь ці суми і перераховують. Але я невіть не знаю, як би їх завідуюча могла привласнити, це ж все цільові суми, хіба б собі додму накупила хімії. Ну, але це все догадки, які не мають підгрунтя. Кажу, лиш те, що знаю.
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так я вам кажу, в нас ще не було зборів, БК ще нема. А суму, яку здавати вже сказали. То звідки вона взялась? Вихователька сказала, завідуюча підняла розцінки(дослівно).
     
  5. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    :pardon:ми також були в молодшій групі 2 роки тому, то до зборів ніхто нічого не збирав і не казав
     
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    напевно я собі придумала
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    до зборів не збирають гроші на щось глобальне -- там бойлер поставити чи ноі столи купити чи постіль.... то все вже на зборах вирішите. а на фонд групи то стала такса. у нас було спершу 40 гривень щомісяця, потім підняли до 60. в одній групі батьки збунтувались -- типу ми поробили ремонти і ще по 60 гривень маємо платити?... То так і платили: всі групи по 60, а одна 40. А вже от із вересня і та, що 40 була -- 60 платимо. То не від БК і не від зборів, а від завідуючої. Але як батьки збунтуються, то можуть і не платити. Всерівно ж садку якусь хімію виділяють і папір туалетний. Але в нас ніхто не бунтує, а одна група взагалі захотіла по 100 гривень платити із власної волі. що там входе я не знаю.

    Окрім тих грошей, половина з яких завідуючій, половина в групі, ми ще здаємо по 100-200 гривень раз-два рази на рік: то на канцелярщину, на корм для папуги, там пилесос новий купили, подарунки вихователям на ДН.... І ще раз на рік здаємо якусь таку серйозну суму в районі тисячі (але то двома-трьома траншами) на щось грандіозне: столи, бойлер, кухню, двері, вікна....
     
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    що, кожного року?
    в нас така крупна сума здається один раз на весь час перебування в групі
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2017 ---
    зараз йду на батьківські збори, мене вже теліпає - в групу двоє ходять(((
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    та, кожного року. Коли старший випускався, то нам сказали, що певно нічо не будемо глобального робити, бо то вже ж не скажеш батькам: "то для ваших дітей". Але саме в той рік завідуюча придумала іншу фішку: ну це ж подарунок садку, віддяка (але то сама завідуюча не говорить, то все вихователі передають, що їм таку вказівку дали). То тепер і в останній рік щось таке велике купуємо: Артемові 2 бойлера поставили у випускний рік, а Віталіні -- всі меблі нові на кухню купили. Зараз в Андрійка випускна група, ще зборів не було -- цікаво, що ми цій групі дарувати будемо)
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Ripka
    угу, фінансування таки точно інше. Але то в Пустимитах. Бо ні а нові майданчики, ні постіль-столи-ремонт-бойлєри і іже с німі ми не збираємось. Чому? Я не знаю. Була готова , почитуючи темку, але нічого так і не було. Лиш при прийнятті ми доклались до пластикового вікна в коридорчику групи. Все.
    Можливо це таки "абразчово-паказатєльний" садок... бо навіть на басейн, який запустили минулоріч ми нічого не здавали.
    Пра садочок ділить одну споруду з облВНО ...можливо "собака зарита" ще й тут.
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а загалом пригадую такі щорічні великі покупки на що були (то в трьох групах):
    -- усі шафки в коридор
    -- всі столи і крісла
    -- кухня в Артема
    -- кухня у Віталіни
    -- санвузол у Віталіни (ну там унітази і умивальники, сантехніку міняли)
    -- санвузол в АНДРІЯ ( там крім оцього, що у Віталіни ще й все новою плиткою обкладали)
    -- 2 бойлера
    -- меблі в ігрову кімнату -- така купа шаф
    -- побілка у групі

    і точно ше шось -- але я часто була вагітна і на збори не ходила -- лише гроші здавала (до речі, знижка із тих всіх разів була лише двічі: 50%, а так то весь час, як всі)
     
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    мати Василева:girl_impossible:
    то в нас ще скромно, я бачу
    правда, не розумію батьків, які згідні так безконтрольно на все під ряд здавати гроші. Бо аргумент -ну то ж для вашої дитини робиться -на мене не діє
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    То жесть((( В нашому садку не має таких апетитів. Минулого року здавали лиш по 100 грн на ремонт, то в групі вікна поміняли і підлогу полакували. У фонд здаємо щомісяця 30 грн і на все вистачає - і на побутову хімію, і на корми тваринкам, питань більше не виникає. А на всі решта свята, дні народження діток, подаруночки дітям і т.п. за рік була реально скромна сума (щось біля 200 грн). Тому я в шоці із таких поборів в садку.
     
  14. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У нас через тиждень збори, може щось скажуть. Я розумію, що ви не вигадали про ту суму на фонд групи, цікаво, що у нас скажуть. Е ще таке, коли фондом групи завідують вихователі, але тоді вони все закупляють. У мене в старшоі була та сама група і вихователі, що і в молодшоі, то перший раз фонд групи збирали вихователі. Зараз вихователька каже, що не хоче до того мати справу, лиш каже, що ій на групу потрібно. А взагалі-то потребу всі буденні, без різних викрутасів, вихователі у нас хороші.
     
  15. Zlatovloska

    Zlatovloska New Member

    Дівчата, порадьте з власного досвіду хороший садочок в районі вулиць Наукова- В.Великого, не знаю який вибрати між 134, 155 і 69? Дякую
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я думаю, що скажуть те саме -як мені сьогодні пояснили, з гупи кожного місяця тепер не 100, а 200 грн+ 50грн на музичний зал та 50 грн на методичну літературу в метод.кабінет.
    за 100грн???
    в нас будуть міняти вікна( 3 шт) то по 500грн вийшло, і я обнагліла сьогодні і сказала, що за двох здавати не буду, бо гроші збирають не з дітей, а з батьків. І в моїх дітей всього один тато і одна мама. На канцтовари і посуд, то ясно, що за двох треба, а на таке, пішли вони лісом. І, головне, ніхто не був проти)
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2017 ---
    вже не бачу
    щойно прийшла зі зборів
    цитую виховательку -завідуюча дала завдання:
    поміняти вікна в групі (3шт),
    в туалеті (2шт),
    зробити ремонт в спальні,
    купити форму няні:crazy: (на х...тій няні та форма, якщо вона по правилам має її знімати, як йде мити туалет, а потім вдягати. то що вона буде цілий день ходити перевдягатись?)
    а крім того треба здати на посуд, на канцтовариdiablo:
    добре, що в нас вихователька нормальна, і сказала їй, що "може хай мені ще костюм куплять" і вирішили тільки в групі вікна поміняти. То в нас батьки розумні сказали, може то решта на наступний рік зробимо. Та йоли- пали, я ж не в приватний садок дітей віддала. Від а до я зробити ремонт в групі і купити меблі, іграшки і т.д. І головне, бачу, з 25 батьків не влаштовує це тільки 2-3. І що тут зробиш?:girl_mad:
    Старша теж ходила в цей садок, то таких запросів в завідуючої не було.
     
    Останнє редагування: 7 Вересень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  17. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Якщо справді є бажання щось зробити - дуже раджу групу в фейсбук "Батьки SOS". Там не лише поспівчувають, а допоможуть правильно скласти запит в районний відділ освіти стосовно фінансування вашого садочка.
     
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    по-перше, у нас в групі дітей вдвічі більше, ніж у вас (так-так, по списку більше 50), по-друге, вікна здається в 2 тури міняли і вікон менше.
    але знову-таки зборів цього року у нас ще не було, то, може, я теж прийду із великими очима цього року) наступного тижня розкажу.
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Знаєте, що найцікавіше (але то в мене точна інформація про школи, про садки я не взнавала)-- що в бюджеті залишаються мільйони (в межах держави -- мільярди). Тобто Київ виділяє містам гроші на фінансування шкіл (окрім зарплати). Це осідає в міському бюджеті. Якщо в школу потрібні нові вікна, чи двері -- то директор має подати клопотання і гроші виділять. Але директор каже вчительці, а вчителька -- батькам... Так за два роки у школі ми в одному класі двері вхідні поставили, в інший усі меблі купили. Але то були такі не катастрофічно вечикі суми -- на двері по 200 гривень, на меблі по 300 -- то й ніхто не вимахувався, бо розуміли, що треба (особливо меблі, двері мене і старі влаштовували). А виявляється, що ці гроші спокійнісінько собі каменем лежать у бюджеті міста: за минулий рік по Україні 2 мільярди залишку (саме по Львову не знаю). І от питання: чи треба здавати навіть ці 200-300 гривень -- може все ж вимагати із бюджету? це ж цільові кошти, їх ні на що інше не направлять, а вони собі бідуть гнити в казні, знецінюватись....
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так-так, зігниють там прямо)))) їх по документах проведуть куди треба, куплять кудись "золоті" ліжечка.
    Я не мала справи з державними садкамм чи школами, але це дуже реально - писати запити і добиватися фінансування. Часто навіть самі завідуючі не знають, що їх садку щось виділено. @Nastylove розкажи, як ви в садку вікна міняли за бюджетні кошти.