Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    нам, наприклад, теж у коридорі загальному і спальні усі вікна замінили за державні гроші, а в родзягалці два вікна ми вже за свої. Нам от так і сказали: що готові виділити із бюджету, якщо докладуться батьки. Розумію, що то брехня і ніхто таких умов не ставив, але на ці вікна ми здавали десь по 100 гривень -- то вже й ніхто не возмущався.

    Так само в школі: в усіх класах, тобто із трьох боків замінили вікна за державні кошти, а четвертий бік -- коридор -- сказали за батьківські. Але ми нічого додатково не здавали, просто ми здаємо 20 гривень в місяць на фонд школи (10 в клас, 10 в школу), то нас попросили відразу за рік здати 100 гривень на школу -- і за це замінили усі вікна в коридорі. Тому я вважаю, що інколи просто немає сенсу воювати за ті сто гривень, зате, будемо надіятись, воно стоицею віддастся. Наприклад, у нас школа із інклюзивними класами і дітей-візочників воже бус "Джерела". Але ж є ще інші патології дітей -- і їх теж возять із інших районів самотужки, то от для них із бюджету виділяють на мікроавтобус. А це куди більше за сто гривень з людини... Звісно, якби були якісь фантастичні, непідйомні суми -- то можна було б оскаржувати, а так по сто-двісті гривень я готова платити
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    в нашому садку в усіх санвузлах робився капітальний ремонт за держ.кошти кожного літа по 1-2 групи. цього літа наші діти перейшли з ясел в молодшу, то вихователька літом зробила ремонт стін за свій кошт(казала що восени зберем), то вчора на зборах відзвітувала і в результаті нам вийшло по 300 грн, але то і тюлі нові сюди ввійдуть і можливо ще пластикова дошка.
    вихователі в нас чудові, я вважаю що за три наст.роки то нормальна сума, на щастя, вікна, меблі - все вже є недавно куплене.
    в фонд групи здаєм по 20 грн.
    в садку, де ходила старша, ще 2 роки тому було по 40 грн, то тепер вже по 50 як мінімум - там вихователі і завідуюча були страшні здирники:girl_impossible: тому маю з чим порівняти.
     
  3. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    поки щe радити нeбуду, бо ходим тільки чотири дні в 39садок. володимира вeликого-симонeнка. цього року тільки відкрили)

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в нашому садку цього року харчоблок ремонтували за державні кошти, то вікна нам точно не світять
     
  5. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Ага, міняли. Я прочитала в статті в неті, що є фінансування садочків на встановлення вікон і ремонт даху, наш садок був в списку, сказала про це виховательці, та перепитала в завідуючою, і дійсно фінансування планувалось і як раз нашого крила (де наша група була).Вікна поміняли, троє татів прийшли і за 3 годинки зробили відкоси і все.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Zlatovloska

    Zlatovloska New Member

    lyanysya дякую, не знала про цей садок( Як походите трохи довше, дайте знати як Вам там)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    зайшла в ту групу, почитала, волосся дибки стало. Мало того, що всі пости на москальській, то там таке обговорюють:girl_impossible: -
    і головне, що всі позитивно відносяться, ще й діскатєкі роблять і сладкіє стали:girl_crazy:
    і ще, виявляється, на день валєнтіна теж треба збирати
    короче, то група не для мене: як зайшла так і вийшла. Не розумію, як там можуть допомогти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Borsychok а мені після відвідин групи стало страшно дитину до школи віддавати....чесно....
     
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А чому, якщо не секрет?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    війна і травля тих, хто не хоче здавати кошти.......і травля тих, хто їх збирає, забаганки по купівлі подарунків і т.д...відсутність підручників ., незадовільне харчування.....боротьба мам за перші парти..., проблеми з тим, щоб попасти у групу продовжен.дня ( бо бракує персоналу), дурнуваті завдання, і навіть "рукоприкладство" вчителів...повно всього...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    це все є і в садочках
    в нас такого нема
    для чого???
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2017
  12. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Якщо ви там побачили лише москальську мову і пост про восьме березня і валєнтіна - то ця група справді не для вас.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так, за два дні читання цієї групи 2 пости українською
     
  14. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Дівчата, хто ходить в 39 чи 168 садок можете розповісти свої враження будь ласка. І як відбувається перехід з одного садочку в інший? Бо хочемо змінити садок
     
  15. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Хтось з діток відвідував логопедичний садочок? Є толк з нього?
    Взагалі, підкажіть, як часто без довідок можна відвідувати-не відвідувати садок? Скажімо 2-3 рази на тиждень? Бо хотіла б поєднати з гуртками, і таке..


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    3 дні в тиждень можна без довідки
     
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Так уже скасували цю норму. Не потрібно приносити довідку вже, можна не відвідувати до 3-х тижнів. До прикладу, в мене малий хворіє, але лікуємося ми не у нашій зашкарублій поліклініці, а приватно їздимо до лікаря. Довідки мені там не дадуть, просто дзвоню вихователю і кажу, що ми захворіли, будемо тоді-то. Хвороба неінфекційна, довідки, в принципі, не вимагає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Згідно нових вказівок, довідка потрібна, коли дитина не відвідує садок 21 день підряд, включно з вихідними.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в нашій країні кожен собі як хоче, так і керує(
    в нашому садку треба
     
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас можна було до місяця.