Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Згідно закону маєте повне право не приносити. ;-)
    --- дописи об"єднано, 15 Вересень 2017 ---
    Чиїх вказівок? Я нічого такого не чула, довідки скасовані.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В нашому садку пояснювала Медсестра на зборах, що довідку потрібно після підтверджених інфекційних хвороб, якщо лежали в лікарні і т.п. Коли легка застуда чи просто прогуляюємо - просять попереджати про відсутність і все. Навіть після літніх канікул, коли пише заяви на оздоровлення, не потрібно нічого - ні довідку ні скребків.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Вказівок, норм, наказів чи розпоряджень, чесно, не вникала, але буквально вчора на батьківських зборах, завідувачка наголосила, саме про 21 день відсутності дитини в садку.
    І додала:
     
    Останнє редагування: 15 Вересень 2017
  4. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Власне, мене це дуже бісить.)

    В законі нічого нема про 21 день.

    Також відтепер після перенесеного інфекційного захворювання приймання дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється лише за наявності медичної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебувала під медичним наглядом. Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок, за умови відсутності явних ознак захворювання.

    Взято звідси:
    Новий санітарний регламент для дитсадків
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Підкажіть, якщо відсутній в п'ятницю, то нe рахується, як пeрший дeнь пропуску?
    В нас тeж просять довідку, алe якщо дійсно є інші норми, то трeба будe вияснитр цe, щоб на майбутнє нe млрочитр собі голову
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    у вас в групі є батьки, які забирають діток о 20.00, бо садок працює до цієї години? До 19.00 - зрозуміло - робота до 18.00 + доїзд година.
     
  7. ashpektorova

    ashpektorova New Member

    я б дуже хотіла щоб наша група працювала до такої години, але зараз ми попали в групу, яка працює до 18:30 і треба в 18:00 забирати малого. Це зараз молодша група. Коли була ясельна то також забирали в 18:00 год, але більшість дітей забирали зразу після сну
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а як проходить адаптація ваших діток до садка. Були сьогодні третій день. Чекаю малого в коридорі, постійно виглядає чи я є, або взагалі не хоче йти в групу, бавиться біля мене. Вихователька каже, що треба йти, а він переплаче. То правильно? Наразі ускладнено ще тим, що наша вихователька на сесії, а є заміна, кожен день хтось інший. Мені здається, що то теж певний стрес, бо почали плакати навіть ті діти, які вже не плакали. Ну і я боюся, що як малий перелякається, що я його залишила, на тому наші походи в садок закінчаться. Він вже зранку сьогодні не хотів іти, але сьогодні була вихователька, яка має підхід бо дітей, бо і мій біля неї сидів, і йти додому не хотів, і проситься щоб знов завела. Скажіть мені щось дівчата. Як правильно буде. Не водити зараз і чекати на свою виховательку, чи лишати хай плаче, може звикне, але боюся щоб той садок не спротивив як я колись у дитинстві.
     
  9. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в нас не просили довідку ще з минулого року(я принесла то навіть брати не хотіли), бо зараз довідки не потрібні в садок, але якщо ви привели дитину з явними ознаками хвороби то її мають право не прийняти
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В нас не дозволяють бути в полі зору дітей(на час адаптації). Я хіба в перші дні під огорожею садочка стояла)))
    Так є всюди. А як по іншому? Ми півтора місяця в садочку. То вже всі, з тих, що плакали, адаптувались. І не плачуть, коли в групі. Хіба хтось підхникує як заходять і переодягаються.
    В нас теж були каруселі з вихователькою. Була одна потсійна спочатку. Потім її замінили на дві позмінно. Одна з них зараз теж вчиться. То її знову ж таки заміняють. Ну але якось вже всі потроху звикли. Ви знаєте, мені здається, що вихователька то звичайно важливий момент. Але от дитячий колектив мені видається більш вагомим аргументом для дитини. Я воджу малюка побути в колективі з дітками. Навчитись налагоджувати з ними контакт. Тобто мені адаптація до садочка - то власне адаптація дитини до інших дітей. Якось так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Ми вже місяць в садочку...Спочатку мала пішла спокійно, весело, все сподобалось. Водила не надовго - до 11-12, вистачило її на три дні - підхопила "вірусяку", лікувались майже два тижні. Не знаю чого, але після хвороби пішла вже з плачами, при чому забирала я її веселою й всім задоволеною. Видно, що з дітками їй подобається бавитись. Але...ми знову хворі й знову після трьох днів в садочку. Поки лікуємось. дуже хвилююсь, як підемо в наступний раз - мусимо пережити цей період адаптації, без нього нікуди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @KAPUCHINKA, у мене є негативний досвід, коли я залишалася минулого року з синочком під час його адаптації. Тому дуже не рекомендую. Садочок був приватний і мені дозволили. Дитина звикла, що мамає є у полі зору. Пізніше, він хотів, щоб я його годувала там, ходила з ним у туалет та ін........Потім я йшла і пробувала забирати його через півгодини, годину, півдня. Але він мене вже не відпускав. Врешті крики були страшенні, дійшло до того, що мене попросили певний час його не водити. Я і забрала на цілий рік. Цього року (а нам буде 4) вже інша справа: малий плаче, що не хоче. Але я кажу чітко, що мама йде, бо у мами справи і дуже тебе любить. Ми прощаємось хвилин з 10. Психолог порадила різні тактики, використовую) Він може іти зі сльозами на очах, але іде у групу сам. Ну і я ніколи нікуди не тікала і вихователям теж не дозволяла забирати дитину з рук у мене і нести. Така моя позиція. Тут все залежить від віку. Тому що з дитиною віку мого сина вже можна хоч якось домовитись. Нам в свій час таку пораду дала психолог, щодо оптимального садочкового віку для конкретно моєх дитини. Я послухала і не шкодую. Розумію, що всі діти різні. Маю старшу, з 2-х років додому "загнати" це щось із чимось)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Немає таких вказівок. Санітарний режим без змін з минулого року, поправок не було.
    В нашій групі довідок не потрібно.
    @Svitlana83 у вас там як ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Ми вже не ходимо другий раз, ніяких довідок не просять. Просили тільки попереджати, коли дитинка захворіла, самі виховательки постійно дзвонять й перепитують, як у нас справи)
     
  15. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Я теж сама дзвоню і питаю, але найчастіше батьки дзвонять і попереджують, що дитини не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Я би почекала на виховательку, трохи забагато стресу для дитини: нове приміщення, нові діти, мами нема, ще й щодня інша цьоця...
    скільки там тої сесії?)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, як впші дітки ходять в садок? Лишила вчора малого на годинку, то весь той час ридав, не хникав, а саме ридав. Як зайшла забирати рлзвернувся до мене спинкою і не хотів повертатися, добре, що нтву машинку купила, то якось відволікся. Сьогодні взагалі не лишився, вчіпився в мене і в плач ((( мусіла забрати. Тільки відкриває зранку очі, вже каже що не хоче в садочок, а впиратися починає ще перед загальними дверима. Що робити? Лишитися того ровера? Тягнути насильно? Така сьогодні розстроєна шо капець (((
     
  18. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Поговорити з вихователькою, може що порадить. Ймовірно треба зробити перерву. І ще варіант спробувати відводити дитину не Вам, батько чи бабуся.
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ви мабуть краще знаєте свого малюка.. я б не лишала.. щось йому там не подобається..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Читаю і згадую, все як про мого написано. Я витримала рівно тиждень отакого потім забрала. Зробили перерву, але це не допомогло. Тому ми пішли в монтесорі, потім розаилалки і тому подібне. Але в мене не було гостроі потреби його віддавати в садок. Ми просто пробували, не пішло, можливо через няню, яка там любила покричати і всіх на місце ставити.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1