Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Дівчатка, маю таке питання.... Чи всі дітки в групі на свято в Вашому садочку мають слова? Якщо ні, то скільки може не мати? Вчора нам сказали, що немає для моєї дитині слів. В ході мого возмущання виявилося, що з 30 дітей слова мають лише 20. І це так було минулого разу, і буде напевно завжди. Пообіцяли, що будуть міняти дітей... Я побурчала, добре побурчала, цілий день накручувалася, і взагалі то збиралась завтра іти робити розбор польотів зі всіма: і музкерівником, і завідуючою... А сьогодні прийшла забрати малого, то на відчіпний дали віршик нам, і ще 5 дітям... тобто можуть... Але сказали, що то чуть не вперше в ії садка, так багато діток мають слова... І не може так бути на святі.
    Чому питаюсь у Вас, бо в сусідньому садочку в групі де 34 дитини, 34 віршика. А яка ситуація у Вас?
     
  2. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    у нас 38 дітeй, і 20 віршиків.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    В нас стараються всіх дітлахів задіяти. І то нічого, що в групі 50 дітей, правда, на виступ 40 десь приходять. Якщо не помиляюся, то всі дітки щось розповідали. Ще у танцях чи у сценці задіюють. Мені б теж було образливо, коли майже всі дітки розказують віршик, а моя - ні. Думаю, ваше незадоволення цілком виправдане.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    у нас всi розказують.
    правда ,хто гiрше говорить - то 2-3 лIнiйки, а хто красиво I зрозумiло -то 2-3 стопчика + головнi ролi у сценках.
    Я думаю ,це залежить вIд виховательки:
    э у групi хлопчик- який дуже зле говорить, то вона виходить з ним за ручку i разом повторяють.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    от і в нас так. нехай 2-3 лінійки,але мають віршик і ті дітки, які дуж незрозуміло чи тихо говорять. головне, що всі мають брати участь, а то якась дискримінація виходить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    І в нас так. Свято ж не напоказ, щоб гарно і прилизано було, а для дітей, щоб і перед аудиторією не соромились, і щоб позабавлялися. Було би бажання. Стільки сценаріїв є в неті, а наші молоді виховательки скільки самі допридумують. І навіть якщо не вистачає слів по сценарію, є купа тематичних віршів, (напр." а ще наші дітки знають вірші про..." і хай розказують.) То неподобство якесь і дискримінація обділяти дітей на свято! Та помістяться усі вірші і слова в тих 40 - 50 хвилин того свята!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Ну, танці, сценки само собою, але і віршики хотілось щоб розказували... Заховлююсь Вашими вихователями...
    --- дописи об"єднано, 16 Листопад 2017 ---
    Так в нас ще якась така комедія, святами і сценаріями завідує музкерівник.. Я вірю, що для всіх груп мабуть важко по 30 віршів писати, але чого вона тоді на себе таку непосильну ношу бере?
     
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    всім діткам роздають віршик, хто з діток погано говорить чи соромиться розказують разом з вихователем
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Не знаю, як де, але в нас групи одної паралелі ставили свята за одним сценарієм. І сумнівно, щоб його музкерівник писала) а оскільки в нашій групі було майже втричі більше діток, ніж в паралельних, то в тих діти мали по 2-3 вірші, а в нашій по 1 переважно, і то мусила вихователька ділити ті, що були + дошукувати і втискати ще додатково.
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Розкажіть мені про постіль. От вже сьогоднішня смс від БК "здати по 215 грн на постіль нашим діткам ". Їх зразу послати ( читати постанову про заборону на збір готівки в навчальних закладах) чи як? :girl_emo:
    І взагалі як взнати які гроші виділялися на садок? І чи садок робив запити на ту постіль в вищестоячі інстанції? Бо ще канцтовари канцтоварами. Але цього року вже і вікно в коридорі ставили, і кружечки купляли, і ложки! тепер ще постіль... мій терпець реально вривається :girl_devil:
    Ви теж на постіль скидаєтеся?
     
    Останнє редагування: 17 Листопад 2017
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    старша ходила 3 роки, менші другий рік ходять. На що тільки не здавали гроші, але на постіль не здавали
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Старший як ходив, то не здавала. А як поступала менша в ясла в 2014, то купували кожен собі по 2 комплекти і приносили. Фінансування тоді на постіль не було, а наявна була знищена наніц. То ми вирішили, що принесемо, щоб діти на тих шматах не спали. На 4 роки вистачить. Няня мала реальний квест, поки вивчила чия постіль з яким малюнком, але реально стелить кожному своє. Брали, щоб 2 комплекти були однакові. А яка там зараз ситуація у Вас білизни і Фінансування, то тільки Ви можете взнавати. В нас була думка закупляти однакові, або замовляти шити, але не всім підійшла якість і ціна, то отак у всіх різна. Ми ще й ковдри купували, і трохи матрасів. Бо був реальний непотріб. Може зараз фінансування краще. Розподіл фінансування на рік точно має бути у завідуючої, чула, що десь мало би бути і онлайн, але точно не знаю...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Akina отут якраз обговорюють вже не вперше
    Ruslan Orudgev

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Якраз нині читала про таку ж ситуацію у 160 та 165 садках на ФБ у Батьківській раді Львівщини. Почитайте як боровся проти таких вимагань Руслан Оруджев. І не можу не вставити цитату: "Леся Васюта, керівник відділів освіти Галицького та Франківського районів пояснює батькам, буквально на пальцях, мовляв, " все закупила, скидуватись не треба! дублюєте куплене за ваші ж податки!". А після "постільної історії", яка набула розголосу, керівництво цього ж садка (№165) вирішило позбирати з батьків данину на ковдри. То просто слів нема.
    До слова, у нашому садку ми ні на ковдри, ні на постелі, ні на подушки не скидалися.
    @NataliaFed мене випередила) то я про ту ж ситуацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Голова БК образилася на моє ФЕ і сказала що: "на садок всього 12 постілей виділити цього року, якщо хочете щоб ваша дитина спала на шматті можете не здавати".
    Ну значить запиту від садка на більшу кількість не було? дітей то числиться в рази більше? Але ж простіше з батьків "збити".
    Блін, я їм точно з дому тоді припру - в мене якраз є зайва незовсімшмата з дитячого ліжечка :girl_haha: чи там більший розмір?
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ми теж не скидалися, постілі в нас два комплекти-один ще радянський, напевно, з печатками, інший новіший. А подушки і ковдри радянські -на подушці пише 82 рік:girl_mad:, ковдри шерстяні тонюсінькі теж десь того віку
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А показувала та пані якісь офіційні документи, скільки комплектів постілі роздали по садках? В нас роками діти рвали колготки по старих стільцях. Нещодавно відділ освіти виділив аж 50 штук на весь садок. 35 пішло на старшу групу, замінили повністю, а інші - на середню. Як хоч діли, а зношені то практично всі... Але дякуємо і за те, це моя друга дитина буде закінчувати садок наступного року, і це вперше щось дісталося " зверху" . На все самі збирались, і на ремонти, і на миючі, і на деякі меблі, і на сантехніку. Не зразу, потрохи, приходили нові - робили щось " грубше" з ремонту щороку, крок за кроком. Або ремонтуємо спальню - або санстанція не дозволить відкрити групу, а штукатурка зі стелі там реально падала... Куди би наші 30 дітей поділись? Скинулись, самі знайшли майстрів, пильнували за ними, самі батьки розрахувалися і відзвітувалися, гроші до адміністрації не йшли, не можна. Завідуюча і вихователі теж допомагали. На постіль, канцтовари, миючі і т.д. щось та виділяється, але явно недостатньо... Може, щось буде змінюватися на краще, а ми вже дуже змінили на краще свій садок. Хочеться, звичайно, щоб було все по закону, але поки виходила тільки благодійна допомога. Але ми бачили реально всі звіти від Б.К., і реальні справи, реальні результати, куди пішли наші гроші.
     
  18. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Дівчатка, ми переїхали в новий район і маю з нового року зареєструвати малу в садочок. Про тутешні садочки не знаю нічого( Порадьте з власного досвіду хороші садочки на Науковій (р-н Нептуна - вул. Пулюя)
     
  19. llb

    llb Member


    В моєї старшої була аналогічна ситуація. Жодних головних ролей, віршик - на відчіпного. Але як хтось не приходив, о моєю затуляли всі дири - швидко повторює віршик чи танок. Відкритий урок на Шевченкове свято - віршика не дали знову. Я виховательці і кажу - ок, нема віршика о і дитині нема чого бути присутньою на тому уроці, то автоматично видали на Франківсььке свято віршик. Я не могла зрозуміти чому моїй дитині не дають ніяких хороших ролей, то виявилось - що треба ""ходити" до виховательки. Хоча у молодшої - таких проблем немає, не ходжу і діти всі задіяні у виставах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, ви писали про зошити в старшій групі. а в нас почалися розмови про зошити в молодшій. в когось були зошити в молодшій групі? бо я категорично проти.