Дитячий садок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Доброчин, 13 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Дитяий садок

    ще десь на Патона чула є садочок пані Ганни чи пані Галини чи ще якоїсь пані. Колись подруга водила туди свою дитину. була задоволена. і на Сахарова є модний приватний садочок, ну туди моїй одногрупниці, щоб прилаштувати дитину заспівали зробити відеоспостереження навколо садочка. Обійшлося кольоровим принтером і упаковкою паперу...

    собі пригадую, як вагітною гуляла якраз повз той садочок і приїхав новий лєксус і тато-колобок виводить звідти двох дітей-худющих - хлопчика і дівчинку і така фраза до доньки (сподіваюся, то тато був, а не водій): "ну подивись, що ти наробила в машині? не могла вже на вулиці наблювати??" мене тоді то розсмішило :)

    а в звичайний садочок мені сказали записуватись ще під час вагітності. як в одного співробітника - записали сина на чергу в садочок і коли прийшла черга, то малий вже йшов в перший клас, але місце не пропало, якраз молодший пішов замість старшого :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитяий садок

    Ой! Нині ТАКий рейвах був... :clapping:
    Фасую на вході д/с фотографії по пакетах. підлітає вихователька: "Дитина не пробігала? :8: "
    "Я спиною до дверей сидів, але шурхіт чийсь чув..."
    Оголосили план-перехват, всі льотають по своїм групам.
    Хвилин за 15 приходить в садок жіночка: "тут хтось дівчинку залишив...:shy: "

    Звичайно, персонал різний... Але говорити, що "вони дивляться за дітьми"??? :agree:

    Доплачувати?
    -ТАК, за додаткові послуги...
     
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Про Сахарова я теж чула що там страшенно модний садок і черга велика
     
  4. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Садочку я присвятила 6 років мого життя. Був то садочок №39 "Журавлик", що знаходився на розі Артема тодішньої і Кульпарківської. Його приміщення продали під щось і давно то вже не садочок. :sad: А так шкода. Його побудували в 1980 році і планування було гарне, все пристосоване для діток від ясель до підготовчої групи.Якщо відкинути ідеологію у вихованні і те, що начальство все жило з того садочка, то установа таки заслуговувала поваги.Стільки хороших людей там працювало! Стільки діток ми виховували працюючим батькам!І виховували не будь-як. Хоч і доводилося часто залучати батьків до виготовлення годівничок, чи шпаківень,ремонтування шафок, чи ліжечок. До виготовлення чогось до ігрового кутка, чи малювання вікон на Новий Рік, але не думаю, що батьки то згадують з відразою. Росли їхні діти, батьки приймали участь в їхньому садочковому житті... Коротше, пробило мене на ностальгію...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Дівчата, хто водить дітей в садок, чи живе біля садків. Чи все залишилося, як було колись? Павільйони, качельки, грибочки, містки, стінки для лізання? Чи щось тепер нового придумали? Пластмасові новочесні які пристрої, наприклад.
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Олю, повертайтеся, зробимо садочок для дітей форумчан ;)
     
  7. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Too late. Не той вік, не ті нерви, не той запал.:sad: З дітьми, а особливо маленькими, повинні працювати молоді енергійні виховательки.Пам"ятаю, як виховательки передпенсійного віку насмішливо спостерігали, як ми молоді скакали, бавилися з тими дітками. А їм вже тільки хотілося, щоб посидіти на лавочці, відпочити.:)
     
  8. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок


    Старі розвалюхи, які кожного року підфарбовують.
     
  9. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Шкода. :sad: А їх ж неважко зробити столярам. Мій дідо колись для садочка в селі, що коло Бродів, такі гарні ті качелі і інше поробив, що я аж заздрила, бо в нас такого і у Львові не було. Правда село було передове там, і голова для людей дбав добре.
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитяий садок

    Точно-точно!
    Старі, ой, старі. Макіяж всі фотки псує...
    Молодих у нашому Д/с 3-є...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    мій свекор вже давно на пенсії, але підпрацьовує при садочку (не у Львові).
    От до них у садок приїхали волонтери з Угорщини, жили там деякий час і зробили дітям весь майданчик іграшок, але з елементами релігійними ;)

    як буду у тих краях то фото зроблю!
     
  12. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Це теж дуже гарно. У нас тут такі майданчики у приватних християнських садочків. "Ноїв Ковчег" з віконечками, капітанським містком, драбинками, відділеннями для тварин.:)Розписи на біблійну тематику.
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Дитяий садок

    я теж подумала, що Льолік про розвалюхи старі на лавочці говорить :)


    +1 дівчата! :D
     
  14. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Это не зависит от возраста, а только от характера самого ребенка. У меня старший пошел в 1,5 года в садик, причем, не любил даже когда его оттуда домой забирали. Компанейский очень. А младшего отдали гораздо позже, но он по характеру совсем другой. Не любил там быть, и все тут. Сейчас ему 16 лет, но даже в компьютерные игры играя, выбирает героя-одиночку....
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Дитячий садок

    а що мали робити? По закону в рік виходили на роботу, і нікого не цікавило що бабці ще працюючі, а няньку знайти важко... Бабці моєї сестра розказувала, що до 3 міс. вже мала бути на роботі (вона вчителювала) ... наймала няньку, прибігала зі школи, прала на дворі пеленки, вночі їсти варила на балонному газі...
    беріть список телефонів д/с і питайте чи є в них яслі ... В 1.2-1.5р вже беруть в ясельну групу.
     
  16. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок


    Це раніше брали в яслі з такого віку, зараз яслі з 2 років. Моя мала ходить в ясельну групу, молодших ніж 2 роки немає, з ходу футболять. Дитину біля 1,5 року по великому дуже блату хіба можна влаштувати.
     
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Дитячий садок

    :eek: :eek: :eek: жах ... у нас поки беруть ... 1.5 року точно... бо мами родичка працює в садку і мала як раз таких діток, малий як піде - то до них в групу. Як і більшість мам не уявляю собі що він там робитиме... без мами :no: ... А ще як послухаю розповіді, що чим вредніша дитина - тим швидше її віддають (спихають) в д/с - волосся дибки стає... Навчиться там напевне і битися, і іграшки забирати...

    Ще згадую свій д/с... нас в групі було 42 дитини. Бідні вихователі:scare:. Зараз 20 - вже багато.
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Я знаю що в "Гранд-Клубі Софія" діток з 1 рочку беруть вчити плавати. Я як вагітна була ходила в дитячі дні плавати - там воду гріють до 30 градусів. Так приємно було дивитися на дітлахів в памперсах :)
     
  19. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Знайома з 8 міс. ходила з малою. Ми після 2 років пішли, мені подобається. А дітлахи в памперсах це просто знущання :no: . Памперс набирає воду і стає як бомба, вони потім як вилазять на сушу нормальни іти в тих памперсах не можуть. Краще вже всетаки посто в трусиках.
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    В памперсах бігали по роздягалці - коли діти в басейні сторонніх туди не пускають. А ще я бачила спеціальні пампеерси для плавання!
     
Статус теми:
Закрита.