Дитячий садок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Доброчин, 13 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    старшу дала до садку в 1.2 вибору не було, якби вміла їсти сама взялиб і з року. садочок на Сихові за "Санта Барбарою" на жаль ми переїхали і прийшлось забрати дитину з того садіку, за чим й досі жалкуємо. Коли стричаємо звіддти няню і вихователів завжди радо спілкуємося. Вони памятають усіх своїх діток.
     
  2. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    це взагалі знущання над дитиною :ireful1:

    в мене під боком бувший садік, можна зробити чудовий приватний Попит буде стовідсотково. бо в нашому районі працює єдиний садік з 5. але треба мати знайомих в облно і грно бо мій досвід спілкування з пю синицькою говорить про те що допомоги від них не дочекаєшся , а от зробити проблему на рівному місці то будь ласка.
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    може хтось знає спонсорів, які б не проти вкласти гроші у садок?
    а методистів вже знайдемо своїх ;)
    Назвемо садок на честь спонсора!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    На природній вулиці коло дитячої поліклініки давно стоїть пустий садок - там територія ведичезна і 2 двоповерхові корпуси, теж би був чудовий садок..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. fuxx

    fuxx Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    А як у дітей зі здоровям при відвідування садку. Чи правда те що кажуть що діти починають набагато частіше хворіти?
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий садок

    Це залежить від персоналу: приймають дитину з кашлем, або відправляють до лікаря.
     
  7. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Діти хворіють в перші тижні, це адаптація до нових умов. А далі не частіше
    ніж дома. В принципі садочком я задоволена, хороший вихователь і не найгірший завідувач- і все ок. Правда, кожна дитина з своїми особливостями. Є індивідуалісти(як я :bazar: ), а є екстраверти як моя дочка. Між іншим ні одним, ні другим це не заважає в садочку:D
     
  8. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    ні - все дуже індивідуально. Деякі взагалі не хворіють, основна частина - за два-три тижні перехворіє раз (ну два) - і далі все добре. А бувають такі6 які навіть за півроку "адаптуватися" не можуть ;)
    от знову таки - НІ! левандівко!
    Бувають "домашні" діти - ну не справляється у них імунна система! причому не через щеплення - бо ви їх зара тут приплетете!
    Вдома - дитина здорова і все чудово, бавиться в подвір'ї - все гаразд! з того самого подвір'я діти ходять в садочок - в них все гаразд! і ця дитина, що не ходить в садочок - від спілкування з ними не хворіє! зате ця - як в садочок, то відразу хворіти!
    ТАК - простіше все звалити на садочок та лікарів, і незрозуміле - викреслити як неіснуюче ;)
     
  9. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    За всіх не скажу, але моя почала хворіти. За 2 роки до садочку хворіла 2 рази. Всю зиму, під час епідемії грипу 2 рази на тиждень їздила з нею з 700-річчя на Батальну в переповнених маршрутках - хоча б раз пчихнула. Постійно по гостях шастаєм (де є діти) - так само ніколи не заражалась. З початку червня пішла в садочок, на півдня. Проходила рівно тиждень - і готово. Вичухалась, знову рівно тиждень в садочку і температура 39.
    З сусідсьих дітей тільки один хлопчик в садочку не хворіє, всі решта ( пів-року і більше), довше вдома хворіють ніж в садочок ходять.
    Особисто я не маю претензій до садочку чи до чужих сопливих дітей. Мені так здається що всі проблеми в нас через стрес (страшенно не хоче ходити в садочок), ідемо в садок з виттям, відповідно від стресу і імуннітет в дитини падає.
     
  10. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Дитячий садок

    Це ще від батьків залежить... навіщо дитину з кашлем або Т вести в садок??? Я б свого не вела... краще 2-3 дні вдома, або до бабусі, або коліжанки... Хіба вже край робота горить, але ж потім все-одно доведеться відпрошуватись, або брати лікарняний тільки вже на довше...
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий садок

    Афтере!
    1. Я, нажаль, не зрозумів, яка "ця дитина" (домашня/інкубаторська)...
    2. Ви ж знаєте, чим я годуюся. Справа в тому, що я видаю фото і приймаю замовлення на вході у д/с (8.00-9.30) половину робочих днів (бо ранки проводять майже перманентно). Крім ясельних я знаю (взаємно) практично всіх дітей 5 груп. (від добрийденькання язик відвалюється :8: )
    ТАК своє твердження я базую на власному і виховательок (обговорювалося неодноразово) спостереженні: в нашому д/с кашлі/соплі ходять по кругу. Строго! І нема на то ради...
    А мамочки кашляючих дітей кажут "а шо зробиш, не дають лікарняного, мушу працювати?".
    ТАК "простіше все звалити на садочок та лікарів"? Ви настоюєте?
    Я не питаю, чому наші, найкращі в світі лікарі, бояться слова "епідемія" і не дають лікарняних.
    Я стверджую, що у д/с часто не звертають уваги на хворобу дітей. Хоча мали б відправляти всіх "підозрілих" до медсестри і далі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    таке - є, і дійсно - той круговорот не зупиниш. Бо та ж мама, що веде дитину таку до садочку - змушена.
    Але - в деяких випадках - дійсно проблема не в тому. Тобто ті смаркаючі діти - просмаркуються день/два, навіть без антибіотиків. Навіть лікар огляне - легка нежить, температури немає, дайте вітамінки, в садочок день-два не водіть. А мама ЗМУШЕНА вести - знаю це.
    Але все-таки є "феномен" - якщо хочете: цілком здорова дитина - доки не піде в садочок. І навіть не в нервах справа - незрозуміло як і незрозуміло де - виховательки пильнують, а воно хворіє! що цікаво - з віком ця хворобливість зникає сама ;)
    --
    Слово "епідемія" - це не лікарське. Це облздороввідділівське. І воно ніколи (крім дійсно критичних випадків) не відповідає дійсності. Якраз епідемію оголошують тоді, коли є можливість "освоїти державні кошти". А лікарі тут ні до чого - ну, хіба за такі висловлювання можуть догану заробити ;)
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий садок

    Згоден! Є!
    особливо жаліються на шлунок.

    ТАК, а хто є "джерелом" статистики? :no:
     
  14. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    ні - тут ви теж помиляєтеся ;) в цьому випадку джерелом статистики є казначейство - бо воно повідомляє, коли на епідемію прийшли бюджетні кошти.
    Тому - епідемії в нас виключно по графіку ;) а щоб лікарі не лажалися - санстанція за діагнох "грип" без команди обздороввідділу - біжить скальпи знімати ;)
    --
    Тут ви, левандівко, теж не праві - не люті лікарі-коновали тутай працюють, а обласне начальство в парі з вашою СЕС, на яку вам начхати, бо то лікарська проблема, а не ваша ;)
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий садок

    Саме ТАК! А ту СЕС в очі не бачив, і не хочу. А от "ОРЗ" всім і вся ліплять лікарі.
     
  16. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    тому що діанози, що більше 5 днів (якщо не помиляюся) - потребують візи завідуючої, а наступний крок - ЛКК.
    Тому що лікарняний до 5 днів - платить підприємство, а далі - держава ;)
     
  17. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    дійсно, треба їм запропонувати - най візьмуться за фотографію ;) будуть видавати гігієнічні висновки, що фотографії здоров'ю не шкодять ;)
     
  18. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Приходили в п"ятницю (5.07) в садочок який відвідує моя мала з Червоного хреста, роздавали дітям шоколадки, термін придатності яких закінчується того ж таки 5.07. Жирний плюс виховательці - дітям не дала, віддала батькам, з словами "хочете - самі їжте".
    Дарованому коневі ніби в зуби і не дивляться, але по великому рахунку це свинство:
    1. Далеко не всім дітям можна шоколад
    2. Практично прострочений
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий садок

    А Данило постійно апельсини підгнивші приносить з садка...
    Я вже й уваги не звертаю, просто снідає і вечеряє дома.
     
  20. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Дитячий садок

    А наскільки законні такі візити?
     
Статус теми:
Закрита.