Дитячий садок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Доброчин, 13 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. duncan

    duncan Well-Known Member

    які садочки функціонують?..

    хто підкаже: які садочки у львові працюють, де вони, скільки коштує?...
     
  2. Katarina

    Katarina Загублений

    Відповідь: Дитячий садок

    і що всі 5 уроків підряд- а маленька дитина ,наприклад 2 роки зможе висідіти? Чи там таких маленьких не беруть.
    Можливо хтось знає ,де є в нас в місті школи РР для дитини 1,9 місяців. Дитина дуже комунікабельна , хотілось би ходити на якісь заняття не тільки для розвитку , а і для спілкування. Зараз ,як тільки похолодало, діток на вулиці майже не побачиш, а малий ходить шукає собі компанію...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ого :eek: , ще 2 місяців нема а вже спілкування
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий садок

    Читайте "рік і 9 місяців". :)
     
  5. Будячок

    Будячок Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    нормально, бо за все в житті треба платити, а дитина то взагалі дороге задоволення!
    моїй донечці рік і 11 місяців, піде в садочок в понеділок (дуже на це сподіваюсь). Так говорячи про Київ, раз ви все таки в Києві - у нас в районі десь близько 6-7 садочків. Якимось дивом вони уціліли, хоча не всі. Я записувала дитину за півроку, хоча вже було пізно, майже всюди групи укомплектовані були. Так як я вибирала садочок дуже прискіпливо і за дуже чіткими критеріями, в тому числі мовним (принаймі у вихователя має бути українська, а не суржик+ політика завідуючої) то довелось викласти благодійний внесок (розмір якого нам між іншим ніхто не називав, на свій розсуд платили 150 у.о.). Садочок платний (за додаткові заняття і харчування). Інші садки безкоштовні але з поборами.
    До чого це я. Ситуація з садочками це той самий ринок. Всім треба щоб дитина туди ходила. Попит великий, пропозиція маленька особливо в Києві, де на один мікрорайон (особливо новий може бути один садочок). Є дефіцит відповідно є шляхи подолання дефіциту - або матеріальні і грошові вливання або відстоювання черги і записування дитини коли вона ще в животі мамочки:)
     
  6. Katarina

    Katarina Загублений

    Відповідь: Дитячий садок

    насправді 1 рік і 9 місяців, я скоро писала і трошки скоротила:o
     
  7. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    На Батальній, в приміщенні роддому є Центр раннього розвитку дітей, заняття 2 рази на тиждень по 2 години. Заняття по методиці Монтесорі переважно, діти не займаються весь час, а і бавляться, ми теж десь в такому віці почали ходити, малій там подобалось.
     
  8. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    А розкажіть трохи детальніше будьласка :). Наприклад ск.коштує, ск.дітей в групі, діти разом з мамами чи тільки з вихователем?
     
  9. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Заняття на 3-му поверсі, там де відділення паталогії вагітності. Для таких малих заняття разом з мамами, заняття бувають і коли 3 дитини, і 10-12, як коли прийдуть. Весною заняття коштувало 20 грн., платила по факту - прийшли, побавились-позаймались - заплатили. Якщо пропускаєш з якихось причин нічоо не втрачаєш.Заняття проходить приблизно так: перші пів-години діти бавляться (дуже гарна ігрова кімната з басейном з кульками, мякими ігровими модулями і іграшками), потім заняття тематичні в ігровій формі з віршиками-піснями. Далі чай з печенням - і на завершення казка в ролях (педагог робить міні-виставу з ляльками). Роль мами залежить від дитини, деякі мами сиділи з боку на диванчику і тільки спостерігали, за іншими дітьми крок-в крок треба було ходити і стримувати від бійки чи направляти при іграх.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Дякую за відповідь :)
     
  11. Таля

    Таля Загублений

    Відповідь: Дитячий садок

    Люди добрі, підкажіть: де можна довідатись про приватні садочки (може якийсь довідник, або сайт), або просто хтось знає які, де і скільки приблизно то задоволення обходиться? Може хтось водить своє чадо у такий садок, то які там умови? Які вихователі: більш "мотивовані" чи ні, чи є там програми для адаптації дітей. (чи мо я просто з іншої планети й казок начиталася:) ) Може телефони хто підкине.
    Знаю з форуму вже про садок на Сахарова, чула про Південний. А ще? Мо є якісь приватні, але не надто "круті"?
     
  12. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ми ходимо в той що на Сахарова, але він не зовсім на Сахарова. І не такій вже він крутий, бо ми не є круті. Коштує це в місяць близько 500 грн. Харчування дуже гарне, умови також. Навчальна програма добра. Є певні труднощі з керівництво, але то таке. Дитині дуже подобається. Вихователі добрі. Моя дитини змінила 3 садочка, тому в мене є досвід різних садочків - і цим я задоволена. І ціна не дуже велика. Але є вступний внесок і його розміри залежать від можливості батьків. Якщо щось більше цікавить пишіть.
     
  13. andre33

    andre33 New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Сину вже 1 рік і 3 міс , проживаю по вул.Грицая - колишня Вересаєва ,
    бічна Зеленої ,підшукую заблагочасно садок , може хто що порадить про садки у цьому районі , де краще .
     
  14. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    моїй дитині тільки два місяці, а як вже так розмріялася як то воно далі все класно буде :)
    і по няньку думала і про садочок і про школу...
    добре що ще не почала думати де ми йому весілля справляти будемо :D
    дорвалася до дитини, називається :D

    прочитала тут кілька тем і про нянь і про садочки і прийшла мені в голову одна ідея
    перед тим скажу, що няньці і садочку я би дуже не хотіла дитину довіряти
    без няньки, гувернантки я можу обійтися, бо працюю за вільним графіком і маю можливість приділяти дитині часу скільки треба, що мене дуже тішить

    а от садочок важливе питання по тій причині, що дитині потрібне спілкування з іншими дітьми
    і от я думаю, що найкращий варіант виділити на фірмі одну кімнату в якій зробити такий собі міні-садочок на роботі, точніше просто дитячу кімнату
    бо діти малі не тільки в мене, але і в інших працівників
    переваг бачу багато:
    1. не треба вести дитину в садок, а просто батьки будуть брати дітей з собою на роботу, що зекономить час і сили
    2. дитина і мама (чи тато) цілий день будуть близько одне від одного, можуть і під час обіду чи робочого часу поспілкуватися
    3. дітей буде всього кілька можна не турбуватися про хвороби і т.д.
    4. харчування буде на розсуд батьків і вони не будуть переживати чим там дитину годують, чистота, якість іграшок і т.д. теж будуть під контролем батьків
    5. облашування кімнати теж буде на розсуд батьків, а значить залежно від бажань і потреб дітей, бо хто знає дитину краще за батьків?
    6. ну і кінець-кінцем це буде безоплатний садочок для дітей працівників
    можна в разі потреби найняти хорошу виховательку, вибрати якісь методики для гри-навчання, але про це ще треба подумати

    про мінуси садочку на роботі я ще не думала, може вони теж є, але думаю їх менше ніж при відвідуванні звичайного садочка
    я в кіно американському бачила такі облаштовані садочки на фірмах
    цікаво, а в нас таке практикується? якщо ні, то чому ні?
    я так хочу зробити :) от трошки підростемо і підемо з мамою на роботу :radist:
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    а діти не заважатимуть робочому процесу?;)
     
  16. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Моя дитина вже третій рік ходить в звичайний садочок. Нічого поганого я сказати не можу, тому що все залежить від вихователів. В нас дві виховательки і няня, всі троє дуже хороші, за всіма дітьми дивляться, навіть моя мала кожний день приходить з новою зачіскою і я коли її забираю, то бачу, що не вона одна, тобто встигають всім увагу приділити!
     
  17. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    я про це думала
    але так нічого і не придумала
    швидше, що ні, бо інакше закордоном не було би такої практики :)
     
  18. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    за кордоном часто бардачок....:)
    хіба таким нєрвним як я довелося би пристосовуватися до того, що діти пищать, хочуть маму та ін.
    може б і пристосувалася ;)

    а взагалі, крута ідея:radist:
    як і все інше
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    дякую :)
    то наразі мої мрії, але треба порадитися з іншими мамами
    може з досвіду щось краще за мене порадять

    але я от згадала, що наші клієнти переважно жінки
    вони часом переносять зустрічі, бо не мають з ким дитину лишити вдома
    а так би йшли по спрвах і дитину брали б з собою
    діти побули би в дитячій кімнаті - всім вигідно :)
    так-с, ідея мені все більше подобається :)
    ну якісь проблеми певно будуть, але де їх нема?
     
  20. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок


    файно-файно:)
    розвивайся:)
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.