Дитячий садок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Доброчин, 13 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ідея цікава, і мені так видається що якщо буде нормальна вихователька то і проблем з тим що діти будуть заважати роботі не повинно виникати. Але потрібно врахувати ще те що дітям :1. потрібно спати, тобто в ідеалі ще має бути "спальня"; 2. гуляти - чи є біля офісу місце де з дітьми можна вийти на свіже повітря; 3. харчування - не всім буде зручно щось з дому нести, і чи є де підігріти їжу......
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    дякую за поради :)
    в теперішньому офісі є все крім вільної кімнати :)
    але через деякий час будемо змінювати на інший, то можна буде якраз брати з тим розрахунком, щоб була простора кімната для садочка
    а ліжечка доведеться поставити в тій же кімнаті, може відділити ширмою абощо
    в нас більше 4 дітей не буде, то наразі всі маленькі діти в співробітників :)
    поки мій малий хоч 1,5 - 2 роки мати не буде, то навряд чи є сенс робити садочок, так що я далеко вперед забігаю :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Є таке поняття "домашній дитсадок". Ідея суперова!! Думала щось таке організувати, але все впиралось в гроші. Кину кілька цитат зі своїх нотаток (в інеті багато інфи про це).

    Дарина
    Могу сказать только одно что это здорово
    Расскажу почему.
    До второй Б. я работала. У меня был свой мини-садик.(домашний садик).
    У меня было по 3-4 ребенка.
    Иногда и оставляли на ночь. Работали и в праздники и в выходные дни.сутками.
    Постоянно мы с детишками проводили занятия.
    И самое главное кто ходил,вообще не болел.
    Работа у меня очень сложная(так как без выходных) но очень интересная.
    К нам хотели попасть очень многие. Только уже больше детишек я просто не могла взять.
    Так что могу с полной уверенностью сказать что это идеальный вариант для родителей.
    И на счет еды все оговаривается.(если есть на что аллергия).


    Что нужно для того что бы заниматься Домашним детским садиком?

    1. иметь собсветнное жилье(2-3-4 комнатную квартиру). Желательно что бы вы там не жили(а сделать для Детского садика).
    2. Либо частный загородный дом(коттедж).
    3. Желательно что бы садик работал 24 часа в сутки(возможно для тех детей которых хотят оставить на ночь).
    4. Помошницу по хозяйству(воспитательницу).
    5. Иметь хороший двор (во дворе- для прогулок) безопастный.
    6 Хороших соседей! Laughing Laughing Laughing Не каждый поймет вас: когда детишки будут бегать по квартире. Laughing

    1) Комната для игр (оборудованная для детских игр) Безопастная (в плане окон, дверей, углов и т.д.
    2) У каждого ребенка должна быть отдельная кроватка (с чистым детским бельем).
    3)Кухня оборудованна детскими столиками и стульчиками.

    Питание

    Разнообразный рацион для каждого ребенка (на неделю вперед)(это предоставляется для родителей)
    потому что возможно у ребенка аллергия на какие то виды продуктов!
    ---------------------------------------------------------------------------------

    1. Для работы нужно Пед. образование. (еще лучше и Пед. и Мед. образование)
    2. Знание методик обучения детей !
    3. Должен быть рассписан распорядок дня ребенка!
    -------------------------------------------------------------------------------

    Оплата

    1. фиксированная оплата в месяц(за определенные часы)
    2. Оплата по часам (для детей кто ходит не постоянно)
    _______________________________________________

    Я, як подивилась
    сюди, то зрозуміла, що ...:no: не маю сили сама таке потягнути.

    Додано через 28 хвилин
    Гелена, збудоражила мій розум.:D :o :o
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Таля

    Таля Загублений

    Відповідь: Дитячий садок

    Ой, дуже дякую:) А телефон и точні координати можна взнати?
     
  5. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    всім привіт.
    для мене питання про садок поки неактуальне, але прочитавши статтю http://portal.lviv.ua/news/2008/03/20/180031.html задумалась: чи бігти мені вже домовлятись про "місце" в найближчому садку чи таки почекати до народження лялі? чоловік сміється: "невідомо в якому районі ми будемо через 2-3 роки", але я таки переживаю, бо дати бабці/дідові на час роботи нема і не буде можливості

    Додано через 7 хвилин
    з власних спогадів - своїм садком задоволена, сестра ходила також в дуже хороший садок (державний), а брату не так пощастило:в садку були змішані по віку групи через недобір, вихователька одна на весь день (хороша людина, але то таки важко, приділяти увагу дітям різного віку з 8-9 до 18). мінусом в садках молодших було і те, що забрати дитину треба було до 18,00, а в батьків робота також закінчувалась в 18,00. в моєму було на годину десь довше, а якщо батьки затримувались - дітей збирали в т.зв. нічну групу. також в молодших не було вечері в садку - тільки полуденок.
     
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Дитячий садок

    почекати до народження можна, але тільки народиться - зразу бігти :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    то дуже сумно, що, як я зрозуміла з дописів на гілці, треба дати бакшиш не тільки щоб в державний (умовно безкоштовний) садок потрапити, але і щоб потрапити в приватний...

    Додано через 1 хвилину
    може хтось таки зміг без взятки в садок оформити дитину?? поділіться позитивним досвідом, щоб не так страшно було
     
  8. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Я давала дитину безкоштовно, але я записала її на чергу, коли їй було 2 тижні!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    то я ще встигаю:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Дитячий садок

    я оформила без взяток і без черги, але дуже морочно і через районо - троє дітей як не як.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Уко, поділіться будь-ласка досвідом. Хоча, знаєте, у нас існує практика, коли другу дитину беруть без проблем і в садок і в школу...
    А моє чадо мене так вимордовує, що я заплачу вже певно скільки скажуть, тільки щоб трохи в садочку побув. Гарниа в мене дитина, але дуже-е-е активна!
     
  12. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Якщо влаштовувати дитину в садок без "вступного внеску", то треба одразу після народженя дитини. А якщо є можливість платити, то в будь-якому садочку знайдеться місце. Але зараз вступний внесок є в усіх садочках, тільки розміри різні. Десь це постільна білизна на групу, десь 200 грн, а десь 500$.
     
  13. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    хто може щось сказати про садочки в районі Батальна-Зелена, відгукніться будь ласка...
     
  14. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Олю, а скільки треба грошей і яка процедура з дозволами, ліцензіями, тощо?
    Бо ідея, насправді, дуже хороша. Я б могла з кількома людьми поговорити, але мушу мати щось наочне і конкретне...

    Додано через 22 хвилини
    У нас у законодавстві це прописано. Кодекс Законів про Працю.
    Але де ви таке бачили?
    Я свому шефу про це натякала, але він на мене так подивився, що я все зрозуміла.... Хоча ззаду нашого офісу (можна навіть сказати, що в подвірї) є державний литячий садок...
    Можна було б просто одну групу зробити для дітей працівників... А бажаючих купа!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Дитячий садок

    А ви зберіться з бажаючими, підіть до завідуючої садка і поговіріть з нею. Можна зробити "спонсоровану" різновікову групу, коли батьки (чи фірма) додатково фінансують якісь витратні матеріали і доплати до зарплат вихователям і можуть трохи диктувати умови. Одна річ організовувати свій садок, а інша - зробити спонсорську допомогу вже існуючому. Можливо, ваш керівник би погодився?
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ні, я пішла одразу у 57 (той, що найближче до озера). Кажуть, що він найкращий, у тому плані, що з дітками додатково займаються англійською, є хореографія і басейн. Ходила туди ще рік тому, завідувачка навіть говорити не хотіла, "прийдіть завтра", потім мені пояснили, що іти треба з "мотивацією", то я просто відіслала в березні свою маму і нас записали на чергу. З червня планую малого потрохи віддавати, нехай проходить "соціалізацію".
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Знайома віддає свого синочка в садочок "У пані Галі". Вартість 60грн/день. Це всюди приватні так кошують? Я ще не цікавилась садочками взагалі бо не знаю в якому районі житимемо за 2,5роки. Звичайно що є величезна мрія про приватний садок. Але мрії то є мрії. Дорого:sad:
     
  18. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    так...
     
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    А користі від того? Думає там набагато краще? Знайдіть нормальний державний.
     
  20. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Можете в мене кидати тапками але я дуже сильно сумніваюсь що у Львові можна найти садочок без якихось великих мінусів. Не хочу щоб мою дитину дебілка няня била тапком по лиці(як це було за часів мого перебування в садочку). А ще пам"ятаю фотографію з молодшої групи там де в мене колготки сповзли до колін а няня навіть не напряглась їхпідтягнути. Не хочу щоб моя дитина їла з кухні що знаходиться в підвалі і де дуже смердить щурами(один садочок в нашому районі), не хочу щоб моя дитина цілувалася з котом і їла пісок поки няня читає журнал(другий садочок у нашому районі). Не хочу щоб на території садочку пили, курили і влаштовували розбірки підлітки(садочок в якому була я, ще один біля якого знаходилась моя школа і садочок в іншому районі де я потім жила). Ось вже маєте чотири різних райони. А інші райони то ж не інша вселенна:sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.