Дитячий садок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Доброчин, 13 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    почитавши вас і послухавши коліжанок у яких дітки ходять в групи в державних садочках де записано 38 дітей в одну групу вирішила що навчу дитину чимшвидше писати і читати і в 3,5 роки віддам в сільську школу (вона знаходиться за 100 м від нашої хати). там в класі по 3-4 дитини. Буду платити вчителям за додаткову нагрузку))) Там тільки 4 класи, а далі шось придумаю.....
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Уляночко, цілком з Вами згідна, але гарантії, що Вашу дитину добре доглянуть у приватному - жодної. Ще й діти ходять туди різні, із різним рівненм достатку і вже з пелюшок дитина відчуває різницю. Краще тоді найняти няньку.

    Не розумію, а куди діти з садочка ідуть, не до школи?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Не знаю. Дійсно важке питання. Якщо наймати няню то дитина обмежується в спілкуванні з іншими дітками. Чула про один садочок на Сихові де виховують діток монахині. Але навряд чи там є вільні місця.
    От Гуцулянці в садочок домашнього типу довірила би дитину 1000% !!! :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    А хтось думав про няньку? Поки дитина не в садочку...
    Ми цим питанням цікавилися... Знайти дуже важко і ціна 10-15 грн в годину...
    Мій співробітник віддав дочку в садочок біля мене, в яслі, державний... Дуже задоволений... Каже, що дитина постійно чиста, зачесана...А ще вона в нього на свому харчуванні, бо маї якісь алергії, то каже що вихователька постійно пильнує, щоб мала чого іншого не зїла... Але умови там.... ремонт останній робили щенапевно коля я в садочок ходила...

    Додано через 2 хвилини
    +1
    Гуцулянко, не хочете влаштувати садочок?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Підтримую. Всі дітки із форуму до Вас на утримання підуть :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Бачите який популярний садочок "У Гуцулянки"! Його ще нема а черга вже є:):):)
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    чесно кажучи не розумію вашого питання
    То сільська початкова школа, там по 3-4 дитини в класі...

    Додано через 4 хвилини
    я знаю про цей садочок трошки: там зараз є тільки одна група, дітки трьохрічні.
    батьки самі ремонтували клас і шукали вихователів, всі батьки з спільнот молодих подружь СІМЯ (УГКЦ)
     
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    А садочка в селі немає? Я зрозуміла, що в садочку групи по 40 дітей, а в школі 4 дитини. А куди тоді решта поділися?
     
  10. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    нінапевно я погано висловилася: у Льовові в садочках по 40 дітей в одній групі, а в селі (де я живу) в початковій школі по 3-4 дітей.
     
  11. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Син моєї однокласниці відвідує ту групу. В принципі вона задоволена тим садочком, хоча трохи відказувала на нянічок які є від садочку, і тим що адміністрація садочку втручається трохи в навчальний процес (заборонили на стіни листки ватману причіпляти щоб діти малювали, ще щось познімали, подробиці вже не дуже пам"ятаю).
     
  12. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Власне я в спільноті на реколекціях чула про той садок. Але тоді не цікавилась бо ще не була вагітна
     
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ви напевне маєте на увазі 44 садок.Там лише в одній групі монахині. Моя донечка ходить у цей садок.
    В усіх групах зроблено ремонти,правда за кошти батьків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ну якщо одна група то там тим більше місць нема. Хіба за 2,5 роки щось зміниться.
     
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    а може варто вже записатись? можна навіть у декілька, а потім собі виберете який захочете...
     
  16. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Наскільки мені відомо,у наш садок наперед нікого не записують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    а як на вашу думку це правильно чи краще записуватись до народження?
     
  18. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Справа в тому що в мене проблема з попереднім записом. Якщо їздити в приватний то в принципі і район інший може бути. А ми орендуємо квартиру і що буде за півроку, рік чи два я не маю ані найменшого поняття:sad: Ось така в нас невизначеність:shy:
     
  19. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Якщо є впевненість у тому, що коли прийде Ваш час давати дитинку в садочок, це відбудеться без проблем, тоді немає потреби, а якщо брати до уваги тотальний дефіцит садочків та місць в них, то направду дійде до того, що батьки будуть записувати дітей в дошкільні заклади задовго до їхнього народження.
    Але є ще й інші ситуації, які змушують батьків записуватись в садок до народження - у Варшаві є дитячий садочок, який ведуть монахині. Це надзвичайно престижний дошкільний заклад, тому бажаючі віддати туди дітей приходять ще на ранніх стадіях вагітності. Але їхні мотиви принаймні зрозумілі. А в нас наразі таких садочків ще немає, або я про них не знаю.:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Приватний садочок турбується про свою репутацію і краще підбирає персонал, і я думаю тапком не буде - це по-перше. По-друге, перевага приватного від державного, як для мене, в тім, що в приватному садочку батьки за своїми дітьми дивляться, якщо в дитини соплі її вже залишають вдома, а в державному - дитина ходить повністю посипана, а батьки не помічають. Моя дитина спочатку пішла в державний - враження отримали на все життя і проблеми зі здоров,ям і такі хвороби підчипила, про які і не здогадувалися. Після лікування віддали в приватний і нітрохи не шкодуємо. А рівень достатку діти не помічають, ми вже закінуємо садочок і досі таких питань не виникало. Одного разу, ще в молодшій групі, була якась тема і діти почали розказувати хто на чому приїхав (ну можете собі уявити хто на чому), так моя голосніши за всіх кричала, що вона на тролейбусі. На рівень звертають увагу більш вихователі ніж діти.

    Додано через 4 хвилини
    Запис до народження - це неправильно, і попередній запис також. Ми, наприклад, часто переїзджаємо, змінили вже 3 садочка і як би ми змогли влаштуватися в садочок з попереднім записом?! Хоча зараз місця напряму залежать від вашої платоспроможності.
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.