Дитячий відпочинок влітку

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ома, 12 Червень 2007.

  1. Donata

    Donata Active Member

    Табір англ.- польський з 9 ранку до 18, обід в гол. корпусі УКУ на Хуторівці, 35. Є один перекус (печиво, вел. пряник, кекси, ...) до обіду і один в годині 16. В кожної дитини буде своя пляшка води, вони бутильовану їм наливають.
    Група до 10-12 дітей, один аніматор, який з ними цілий день і вчитель, який проводить заняття. Аніматор і вчитель - студенти, але не знаю чи всі з УКУ. Гуляють на території, є ранкова руханка і багато часу на вулиці. Атмосфера дуже позитивна, весела. В кінці зміни вони влаштовують театралізований показ для батьків. Організатор Михайло дуже відповідальний.
    На Фб є група Англійське дитяче літо 2016, то власне те, що на Хуторівці.

    Надіслано від мого Nexus 5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Як там кажуть: забіжу поперед батька в пекло... Короче, цього року не збираюсь дітей у табір, а от наступного може. І цікавить мене, чи хтось відправляв дітей у табір за путівкою для багатодітних. Моя коліжанка 2 чи 3 роки тому відправила малого -- самі подзвонили з міської ради і запропонували. Кудись на море. Казав малий (а він тоді якраз 2 клас закінчив), що все дуже сподобалось: і вожаті, і конкурси, і друзі... Але їсти було шалено мало: постійно голодні... Тепер ця подруга каже, що якби відправляла, то хіба десь близько, ну хоча б в Карпати, щоб хоч раз на 5 днів привезти торбу їжі. Багатодітні і інші "пільговики", розкажіть куди вас відсилали і як там було?

    Бо я, якщо навіть наступного року відправлю (а то буде один після 2 класу, одна після 1), то теж поїду і десь поруч оселюсь. Бо наразі я не годна морально їх самих лишити. То якщо лдише питання в їжі -- я підгодую. Але чи є якісь ще зауваження?
     
  3. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Кандя, я відправляла дітей за путівками для багатодітних. Позаминулого року дали в школі путівки в табір "Старт" на Сколівщині. Ну що сказати? Я маю достатньо зауважень, проте діти в захваті)) Голодні не були, їли багато і смачно. Достатньо було раз на день їм якесь морозиво чи печенько купити, на що я залишила трохи грошей. Солодку воду, чіпси і таке інше їм не дозволяли купувати. Ходили в похід, мали багато різних забав, конкурсів, якісь свята влаштовували, не нудились. Чим я була неприємно вражена, це тим, що за два тижні дітей не пускали в душ. Такі привілеї були лише у вихователів та їх дітей((( Тобто мились вони, купаючись у річці. Дітям це так само було меганекомфортно, але в табір все одно хотіли і хочуть.
    Минулого літа їздили в "Ватру", розташований там же. Путівки дали вже на гуртках, але так само в цей табір відправляють і багатодітних. Там вже в душ пускали, проте годували несмачно. Мій син, якому все завжди смачно, там їв без задоволення і не все. Але, все одно, діти далі хочуть і хочуть в табір.
    Щодо першокласників, то зробила би так само, як ви кажете - жила б там десь поруч. В такому віці самих не відправляла би.
    Пропонували путівки ще взяти в район Одесси або в Закарпаття. Це для мене надто далеко. Навряд відпущу туда дітей і в 15-16 років.
    Ще щось цікавить - питайте)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Хочемо поїхати на солені озера в Солотвино.
    Потребую вашого досвіду відпочинку там з дитиною: хто де був і які відгуки.
    Буду дуже вдячною!
     
  5. PNL

    PNL Well-Known Member

    Тут класно, є дитячий майданчик Відпочинок і проживання | База відпочинку МАГНІТ Солотвино Можете вибрати садибу на сайті, підкажу, як там, була в кожній)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    а що скажете про "ДАЧА ЛЮКС"?
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2016 ---
    а що скажете про "ДАЧА ЛЮКС"?
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    От я колись їздила завжди у Брюховичі в табір "Юність". Там із ранку до ночі конкурси-репетиції-виступи-ігри-змагання: діти взагалі не страдали фігньою і постійно були під наглядом вожатого. А потім поїхала в Зіболки в табір... Мамадарагая... Ні, там все ок, але весь день вештаєшся де хочеш, навіть в село в магазин можна без вожатих. А я якраз 9 клас закінчила... Ще не курила, але шампанське вже пила. Гроші мали, бухали, більярд грали, селюків снімали. І це ще добре, що у мене лише зовнішність гуляща, а так то я дуже серйозна -- нікого до себе не підпускала, а інші то із селянами яшкались.... Як подумаю, що то мої діти так можуть...

    Тому мене не так їжа цікавить, як зайнятність і контроль. ну але наступного року моїм буде 7 і 8 років, то по бабам-мужикам вони точно не будуть лазити) та й курити і пити ще рано... Тому найцікавіше -- попереду))))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. PNL

    PNL Well-Known Member

    В Магнітні кращі умови, є нові котеджі ям новий басейн з соленою водою
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Моя доця зараз відпочиває в приватному таборі на базі Перлина Львова, то дуууже цікаво їм, справді кожного дня якісь змагання,конкурси, ігри, творчісь, заняття з англійської, діти майже весь день зайняті, нема коли байдикувати.

    Надіслано від мого V370, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Olenyk

    Olenyk New Member

    Андріана, а з якого віку беруть дітей у той табір і яка вартість зміни?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    З 8 років круглодобова зміна і з 6 денна.

    Надіслано від мого V370, використовуючи Tapatalk
     
  12. basia

    basia Well-Known Member

    Кому цікаво, знайома вже 3 роки возить хлопців в дитячий санаторій (що працює як табір, тобто без лікування) 10 і 17 років. Задоволені, там озеро, сосновий ліс, 5-раз. харчування, вибір кількості днів . ціна питання - 10 днів -1600 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Дівчата, може дурне питання, але хочу з"ясувати - педіатр виписала малим довідки форми 079 для табору, але завірила лише своїм штампом, без печатки поліклініки. Чи приймуть малих по таких довідках, чи є необхідною та трикутна печатка поліклініки? Пам"ятаю, що ніби минулого року ставила і печатку в завідучої, чи її не обов"язково мати?
     
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В завідуючої вже не треба, але поліклінічну круглу "для документів" і штамп поліклініки треба.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Цікаво - можна деталі?
     
  16. basia

    basia Well-Known Member

    відповіла в ПП
     
  17. Leila

    Leila Well-Known Member

    А про табір Мрійники хто що скаже? Чи можна давати малу 7 років? бо переживаю чи достатній нагляд?
     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    То ті мрійни ки, що десь в в р-н Новояворівська? Бо мені щось таке коліжанка розказувала, що вона малолго дає. Йому в червні тількт 7 виповнилось. Туди її племінниця вже 4 роки їздить -- то дуже задоволені. І не так далеко, як, наприклад, Карпати. Якщошо -- то швидко можна туди приїхати. Я теєж думала. Але я все ж морально цього року не готова
     
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дівчата, а в Громовичок хтось їде? Десь тут на форумі було оголошення, є два заїзди в Закарпаття і один в Гребенів Львівської обл. Для діток 2-12 років. Якщо все буде добре, ми б хотіли саме в Гребенів з малечею, може ще хтось з ДП буде?
     
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    і мені прошу в пп. Дякую))