Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Знайшли на клумбі. Якось повезло натрапити на хороший варіант. Може ще на Кідстафі є. Ви моніторте час від часу, і вам щось попадеться:)
    От і ми так подумали. Для задньої дитинки зовсім поганий огляд буде.
    А ще зустрічали, де одна люлька нижче іншої, то це взагалі дискримінація діток. Ну ніяк нам таке не підходить.
    Нам на рахунок люльок важливим було те, щоб вони були твердими, бо дітки літні і ті м'які переноски мені такими жаркими здаються.
    Надіємось, що і нам Тако гарно прослужить і ми його полюбимо;)
    --- дописи об"єднано, 3 Березень 2015 ---
    От про бюджетний дійсно згідна. Нам обійшлося десь біля 5 тис. Бачила б/в за 6-7 ще. Як на мене то дуже гарна ціна, особливо зараз. Бо 20 з хвостиком - це просто космос:girl_cray:
    До речі той Тако, ми так придивилися, то є бюджетний варіант АВС та Zekiwa (яку ми дуууже хотіли; то було моє кохання з першого погляду)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Bilenka

    Bilenka Member

    Ну ми найшли на олх, але я переглядала оголошення кожен день і " виловлювала" ті, де +/- ціна/стан відповідали один одному. ПДП в мене було на червень, а завдаток ми дали в лютому. З тростинкою така ж ситуація, по адекватній ціні і в нормальному стані шукала більше 2 місяців.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    і я olx моніторила щодня. Купили реально дуже легкий возик (хоч та мала висота каркасу мене досі бентежить, але чоловікові шось дуже вже він припав).
    Зараз попідписувалася на купу барахолок у ФБ, то там теж можна купу всього знайти, в т.ч. і возики і ліжечка, і купу аксесуарів.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я бачила на вулиці класну прогулянку для двійні: великі колеса, але не надувні, паровозиком, але заднє сидіння вище переднього - з нього гарний огляд, і під заднім сидінням велмка корзина. Але моделі я не знаю.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дівчата ,вибичайте, що змусила чекати.
    Та гуртівня є на Промисловій ,де колишній м'ясо переробний завод. Їду туди в суботу. Потім розкажу детальніше, виробники,ціни.
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Подивіться будь-ласка чи там є колясочки адамекс та ріко))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Гляну :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата, що можете сказати про візочки Tako Ambre Eco?
    Як вони в користуванні? Десь читала, що цей візок не продається в Польщі, а лише в Україні та Росії. Можливо, це свідчить не на його користь?
    А також цікаво, чи не парить еко-шкіра влітку і чи не є вона шкідливою для малюка?
     
  9. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    якщо в них є номер телефону,то візьміть будь ласка)
     
  10. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Хто має візок Donatan Viano? Цікавлять плюси і мінуси.
    Вчора обходили південний, то за ціною більш менш цей візок сподобався. Подружці родити в квітні, от і вибирали, заодно ще собі приглядалась)
     
  11. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Дівчатка,я така щаслива,ми сьогодні купили колясочку,це так спонтанно вийшло,що я аж в шоці,вирішили заїхати глянути в одному магазині на Адамекс,в результаті купили в іншому Ріко Брано Екко
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Дівчата, як вам ті коляски Roan? Що скажете?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Була я на гуртівні на Промисловій. Нічого там немає, чекають завіз товару, а з того що є, ціни не дуже, тростинки від 2 тис. Тако Ларет 2 в 1 - 9 тис. Я вже цілі вихідні моніторю і щось нічого не можу знайти(((
     
  14. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Сьогодні дивились на візочки. Припав мені до душі Adamex York. Такий з білою рамою і колір ніби як темний і світлий джинс або навіть льон, схожа текстура. Ніколи не думала, що сподобається голубенький, але от саме такий варіант і мені, і чоловікові, і бабусі сподобався Цікаво чи має хто таку модель? Які відгуки? І які ціни на нього у Львові? Ще був Jogger, але він щось сподобався менше...
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2015
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    [​IMG] ось я навіть сфотографувала.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Нарешті закінчилась наша епопея з тростинками, отримали сьогодні нашу Carrello Nero CRL-1403. Поки каталися вдома))), то все нормально, важить 8 кг ,хотіла трохи важчу ,щоб вітром не здуло. Наразі подобається і дизайн, і те що капюшон-батискаф, і є чехол для ніжок, положення лежа. Одним слово задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. domino

    domino Well-Known Member

    і наша епопея теж закінчилася, нарешту пересіли ц тростинку, вже тиждень як катаємо. Купили Макларен xlr, дуже легкий, маневрений, тканині дуже якісні, складається у парасолю і головне - колір- синій-синій, як я і хотіла:dance3::good::pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата, а вага візочка (люлька + шасі) майже 18 кг - то дуже багато? Бо бачу, що більшість польських візків важать до 14 кг. А мені сподобався Tako Extreme, але його вага (біля 18 кг) дуже лякає. Хоча я не знаю, чи вага настільки важлива: я ж не буду візок піднімати і носити? По сходах вниз (кілька сходинок до ліфта) - з'їжджатиму на задніх колесах, догори - також. Порадьте зі свого досвіду, будь ласка.
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Моя вам порада, не дивіться на вагу, якшо не будете таскати окремо люльку і колеса. То абсолютно неважливо. А навіть як часом брати окремо люльку і колеса, то всерівно то важко..
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Маєте на увазі, що навіть якщо легший візок - то все одно важко носити люльку? Бо, наприклад, в інших візках Tako вага люльки близько 5 кг, а в Extreme - майже 7 кг, тобто різниця все одно суттєва.
    А чи буду я носити люльку окремо - ще не знаю. Збиралася залишати візок на площадці біля ліфта, але бачу, що сусіди заносять люльку додому після кожної прогулянки. То подумала, що може так і краще - тоді люлька не маститься і не припадає порохами в спільному коридорі. Але носити 7-ми кілограмову люльку я точно не подужаю :girl_sad:.
     
Статус теми:
Закрита.