Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ого! Мені то важко уявити бо Влад таке шило що з 6 міс навіть з-під ременів безпеки умудрявся викрутитися і вилізти, мені було б страшно його в люльці возити.
    Але ми їздили влітку, зимою в тих комбінезонах дітям трохи важче рухатися.
     
  2. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    То ще моя дитина така була, тільки його на вулицю і він відразу "відключався" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас ще ремінці безпеки в люльку йшли, то було супер сидіти. Не переживала, що вивалимся.
     
  4. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    І ми довго в люльці їздили. До 9 міс, що теж було добре зимою. То коли прокидався, я його в люльці в сидячому положенні возила.
    А раніше не використовувала то положення, бо дуже великий кут нахилу в нас в Тако трініті.
     
  5. penn

    penn Member

    купили rox baby marita v8JpQkmGwdI.jpg ]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а чого ви так спішите діток у прогулянки пересаджувати? Поки не сидить то спокійно в люльці можна возити. То ж і зручніше, мені здається. Вітторія, знімете той чохол і буде нормально, не жарко. А на капорі там купа сіточок мала б бути. Мені напаки здається, що дитинці у люльці зручніше, у вас же не з екошкіри люлька.
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та не цікаво вжк лежати просто так, спати ок, а як просинається, то тільки на руки. в нас люлька така висока, нічого не видно .Та я поки не пересаджую, після півроку то вже не така і манюня буде, та й вже тепло буде.
    --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2015 ---

    Та чим зручніше? І там, і там лежить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    а чим люлька зручніше? Мені хіба було зручніше тим, що на люльці було дві кишеньки, а на прогулянці не було))
    А загалом, то я з радістю в 4,5 міс пересадила малого в прогулянку, в лежаче, звісно. На вулиці тепло, обзор чудовий, в люльці не хотів їздити абсолютно, а в прогулянці вже возились!
    Ну і прогулянка легша за люльку, ще один плюс:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    В люльці всередині все х/б, а прогулка то вже візок серйозніший, поважніший. Хоча в міс 6-7 то вже нормально. Швидше б я не пересаджувала. У нас теж люлька велика і глибока, то я планую міняти коли вже буде порбувпти сідати. Але ми трохи менші за вас.
    --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2015 ---
    Моя прогулянка, здається, трошки важча.))) але то для мене не проблема.
     
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Мій синочок після 4 міс. перевертався в люльці на бік, хапався за бортики руками і намагався підтягнутися і сісти. Під час руху це було небезпечно, тому пересіли в прогулянку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    це теж досить важливо
    @KAPUCHINKA ящо дитина спить надворі довго, або з задоволенням возиться так, то модна скільки завгодно. моя племінниця певно до 7ми місяців їздила в люльці, ну бо вона надворі спала стільки, скільки ї возили. в нас так нема
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас плюсом люльки було те, що я їй насипала погремушок ітвона довгенько там шолопалась. В прогулці я то все шнурочками кріпила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Не знаю чим люлька зручніша.. вона габаритніша і тяжча. В люльці тільки на балконі спали, пару разів гуляли, з 4-х місяців почали активно використовувати автокрісло, бо в люлці не подобалось, а в 5,5 вже були в прогулянці( але дитина в 5сіла) то для мене було велике полегшення і дитина більше візок полюбила.
    Тепер від Марка маю Бебе Бені Іззі(дуже рада, що його купила, коштував дешево, а по якості кльовий) і мій улюбленний квінні запп екстра. От думаю чи треба мені купляти 3в1. Автокрісло 100% треба, люлька напевно теж, бо сподіваюсь, що і друга дитинка буде любітєлем поспати(ну це моє бажання, а як воно буде ;) ) хотіла Стоккі, але маючи два візка+слінги+ціни на них, то не куплю. Думала знову купити Квінні Базз, дуже я ним задоволена, і крісло гамак нам більше подобалось від такого, що опускається. Ну і ще мені на очі попався Адамекс Галактік, дуже мені сподобався сорний, або сірий в "ялинку" і комплектація за такі гроші кльова, але то треба в живу дивитись, бо всі ті польські візочки для мене дуже габаритні :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я, напевно, чогось не розумію. Дитинка ж всеодно лежить що там, що там. В мене малий також не хоче лежати, прокидається і відразу крик.не думаю, що прогулянка то якось вирішить поки він сам не сяде. Та й, наскільки я пригадую, то у польських візків прогулянки важчі ніж люльки.
    --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2015 ---
    Я нікого не переконую, кожен робить так як вважає за потрібне, звичайно.
     
  15. olangel

    olangel Well-Known Member

    Вирішить, в мене малий в люльці не хотів іздити, у автокріслі(то був перехідний варіант між люлькою і прогулянкою, поки не навчився нормально сидіти) ситуація була інша, йому там більше подобалось, що прогулянка, що автокрісло, набагато відкритіші за люльку.
    прогулки не тяжчі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @KAPUCHINKA та кожен робить як хоче.Теоретично дитина може сісти і у 8 місяців. То що до 8ми їздити в люльці? Може вона у нас і не легша, але якась компактніша і навіть в машину її легше взяти, а люлька громадна
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Прийшла сюди похвалитися:) Купили ми сьогодні візочок для малечі:) Ось такий 513366.jpg
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а в нас малий худий і довгий.. от і думаю що за місяць-другий буде головою впиратись в люльку.. хоча вона в нас немаленька, маєм пег-перего старішу модель
     
  19. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Девочки подскажите плиз! Где есть ремонт колясок?!!
     
  20. zaba

    zaba Well-Known Member

    Дівічатка, може хтось бачив в продажі в львівських магазинах такого возика
    Easy Go Virage EasyGo_Virage_Sapphire__5010__552104_1175875.jpg
     
Статус теми:
Закрита.