Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Мені ні, однією рукою не повезеш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Менi такi ручки були не зручнi (мала такi у вiзочку зi старшим синочком) бо коли везла однiэю рукою - то постiйно десь в сторону заносило :) , з меншим взяла вiзок з суцiльною ручкою ;)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Інколи треба нести парасолю, тримати за руку дитинку, витягнути з сумки на ходу телефон - я це можу робити тільки з суцільною ручкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Мені зручно цілком. Навіть не задумалась над тим, взяла візок і повезла. І однією рукою везу часто, бо звикла так стоке возити, ніде мені не тікає. Навпаки, бачу наразі плюси! На таку ручку зручно щось повішати, чи пакет, чи кепку)))
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    то напевно незручно коли колеса подвійні і одною рукою
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    не знаю, чи сюди, але напевно найбільше пасує тут написати.
    Дівчата, на Виговського в Планеті Секонд Хенд продається візок для двійні прогулянковий Mothercare Urban Detour Alpine.
    Найсмішніше те, що він продається на вагу)
    завтра по 45 грн/кг.
    візок такий
    в цілком пристойному стані (правда я не дуже приглядалась)
    не впевнена чи є чохли на ніжки, а дощовик точно бачила.
    02d1373d1a1b.jpg
    кому потрібно, біжіть))
    ми свій б/у купували за 1500, то думаю дуже добра ціна виходить.
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2015
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Я вже не можу розібратися і обрати прогулянку для нас. Мені потрібно не дуже важку для поїздок у маршрутках, десь раз в тиждень. Але потрібне хороше, зручне і велике спальне місце, бо спимо надворі, щоб під час тривалих поїздок міг солодко спати. А ще синочку дуже не зручні тугі ремені, які зараз ідуть у більшості калясок заиюмість перекладинки між ніжками.
    І хотілось би якісну і міцну каляску, яка б для високих підходила.
     
  8. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    вже тішилась нашим візком, покажу ще вам http://mykid.com.ua/item/progulochnaya-kolyaska-carrello-nero-crl-1403/60560
    Відповідає вашим критеріям
    Єдине, що не має перекладини між ніжками, а має ремні ,але я на руки не защіпаю, а тільки фіксую ніжки, попу.
    І ще, такої коляски наразі не зустрічала в продажі у Львові, замовляли через нет.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ой, може вам дівчата якийсь варіант і нарадять, але в більшості, мені здається, або одне, або друге: або легка, або комфортна (ну то відносне питання, звичайно). Я б вам порадила собі чітко окреслити потребу, щоб не вийшло ні вашим ні нашим, якщо для подорожування, особливо громадським транспортом, беріть легшу - ми от недавно теж таким варіантом обзавелись, то притому, що маємо легку - 5,8 кг, то чути в руках було (брали з собою в поїзд, ну і по маршрутках), а якби ще +2 кг....Якщо ж все таки натиск більше на довше перебування там дитини - то такі візочки, щоб дуже комфортні, то вже швидше з категорії прогулянкових, а не тростинок. Компроміс звичайно можна знайти, ну або і ідеальний варіант, але то, підозрюю, вже будуть візки преміального сегменту. Мені, якби описати свій візок, то відносно прогулянок він не дуже, не до порівняння з нашим великим, не такий зручний в управлінні, хоч загалом непоганий, може я просто ще не перестроїлась, по сходах не скаче, то його ще й нести треба, сидіння значно простіше, за тормоз (перекладина) я зачіпаюсь своїми довгими ногами (зверніть на це увагу, якраз не для високих), але якщо відносно поїздок - то можу хвалити не нахвалитися - легкий, компактно складається, має ручку, щоб нести, сам стоїть в складеному вигляді, зручно як крісло-ліжко для дитини всюди з собою взяти, окрім подорожі, брали на дачу, на пікнік недалеко від дому, одним словом таке своє призначення виправдовує цілком.
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А у вас який?
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Peg perego aria completo
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. invisible

    invisible Well-Known Member

    Приєднуюся до питання. Де можна замінити колесо у візку Geoby?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А ми сьогодні придбали возик - Bebe Beni Igo.
    Надіюся, не розчарує нас у користуванні:)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 7
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я теж шукаю.. думала спочатку квінні зап, але ми ще замаленькі, нам тре тверду спинку, в гамаку він спати не буде.. суджу по тому що не любить в шезлонгу кататись, любить тверді поверхні.. а, і ще хочу щоб на шасі можна було крісло максі козі поставити.. приглядаюсь джогер сіті..
    пс.чи то взяти шассі бу до крісла, і бебе бені ізі.. заплуталась..
     
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    на квінні зап встає це автокрісло, тільки адаптери потрібні. Найновіша модель візка складається вже разом з сидінням. МІй ДІмулік ще по повній катається на нашій квінні. Він вже третій пасажир на ній - неубіваємий візок. А якось сіли в нашу перегу прогулянку - то не могла везти її, вже відвикла - так важко і не зручно:girl_nea:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Придбали ми нарешті візок... квінні спіді. Б.у. В дорозі до нас. Зап планую пізніше.всім дякую за поради.​
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не пожалкуєте. А який саме?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дякую..квіні спіді ікс ес чілі....мій улюблений колір)
     
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Нам вже 2 місяці, поки що обходилися слінгом, дуже зручно і добре)
    Але виникли проблеми з спиною (
    І лікарі кажуть зменшити навантаження(
    Задумалась про коляску, щоб часом повозити...
    Хоч і не люблю я коляску, бо стільки незручностей: тягнути щоразу із 3 поверху вниз...,внизу в нас не залишають, старий будинок; ідеш десь, через сквери, раптово по маршруту сходи, купа сходів, і в транспорт взагалі не зайдеш, і в магазин не зайдеш, не розбудувши маля... Але, як треба то що зробиш...
    Скажіть мені, яка є коляска негроміздка, негігантська, а акуратна, легка, і щоб їздила легко по наших дорогах і парках? Напишіть, будь ласка, свій досвід [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Легко хіба громіздкі іздять. З надувними колесами і амортизацією. То, хіба, з яких дорогих шукати, тоді можливо, і то не факт. Не беріть тих з маленькими пластмасовими колесами, бо по бруківці то кошмар. Може квіні гляньте, Галочка вам про вагу скаже, я подивилася в неті на той возок, що вона обрала. То мені дуже сподобалося. Хочу таку прогулку )))
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.