Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Raven

    Raven Мама малятка

    на моїй вулиці, де не чистять сніг, гуляли по подвір"ї
     
  2. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Тобто, по снігу? І як прохідність? Я так розумію, у Вас Стокке, а яка саме модель? Як там з амортизацією?
     
  3. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Та ну, їздять колеса по снігу і по каші зі снігу їдуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Люлька дійсно маленька досить. 76 см (на скільки пам'ятаю). І досить плитка. Але мій малий літній, то нам було супер. Але в прогулянку пересіли в 4, 5 міс. не тому що не влазив у люльку, просто хотів все бачити.
    По снігу їде нормально. Я просто маю з чим порівняти. Я мала ще Тако на великих надувних колесах. ТО після двох прогулянок з Тако, зрозуміла, що колеса їдуть рівно однаково... Лиш тако важкезний і його пхнути треба добряче)) Після того віддала Тако людям в яких позичала і кращого візка за Стоке для мене не було:)

    В нас stokke xplory.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Поділіться досвідом хто мав чи має коляски з білою обивкою, чи світло кремовою , як вони вам ? То дуже проблематично в догляді? Чи краще шукати щось інше?
     
  6. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    В нас з білою оббивкою але еко шкіра,тож можна помити)але я ще ні разу не мила ,бо небуло потреби)
     
  7. катенок

    катенок Well-Known Member

    В моєї подружки, була Тако біла з сірим, виглядала ДУЖЕ ГАРНО! Але з нею вони намучилися конкретно, в основному через те, що не всі деталі знімалися і випрати все було просто нереально. Капюшон пам"ятаю точно весь час був в відбитках пальців. Одним словом, вона нікому не рекомендує білий візочок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В нас люлька світла "під шкіру", трохи вимазувалась, в багажнику при перевезенні, але вологі серветки роблять дива. А тепер купили прогулянку теж світлу, капєц як вимазується, але знов виручають вологі серветки
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Дівчата, а є щось середнє між польськими танками і візочками типу Стокке? В плані габаритів, прохідності і ціни, на що можна звернути увагу в першу чергу?
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я б радила звернути увагу на Graco, Jane, Concord.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. tuti

    tuti Well-Known Member

    @Moonlight не знаю чи середнє між Стокке і танками, але можете ще глянути на Concord візочки. вони мені не дуже габаритні, але амортизація у них хороша і люлька мені здається більше ніж у стокке. Знайомі мають Стокке - мала в них в кінці липня народилась, але дівчинка тендітна дуже, то на зиму купляли люльку і шасі від Інглезіни, тому що не вміщалась в люльці від Стокке
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я маю Мутсі Ево, а зараз вони мають гарну модель Mutsy I-GO.

    [​IMG]

    Їздить в нас на районі, дуже класна. Я свою дуже люблю, хоч вона і має недоліки. Вона досить легка, прохідна (по каші їде десь так, як "танки", просто пхати її легше), стильняча, дуже маневрена і не габаритна. Люлька, як і всіх європейців, мала (я не мала ще нагоди користуватися, купила прогулянку), але виглядає добротно. Короч, я її так люблю, що поміняла б тільки на Стокке і то не надовго:)
    Кума возить своїх двійнят в АВС 4-ТЕХ, люльками задоволена, прогулянки так собі. Коліжанка взяла Жане Епік, як на мене - то ні-ні. Люлька просто крихітна, тканинна, вся продувається. В неї мала квітнева і дрібоська, але вже некомфортно. Вже була в ремонті з гальмами. Правда гарненька. Я коли собі вибирала, то мріяла про таку

    [​IMG]

    Nurse Be Cool Bandit, але не було окремо прогулянки. На днях побачила її в парку - дуже симпатична. Вона схожа не Concord Neo, але має міцнішу раму і більші передні колеса.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ще стосовно конкордів і жане: мені в них подобається, що можна все комбінувати. Люльки є різні (більші-менші) і вони всі підходять до однієї рами. Тобто можна вибрати базу, яка найбільше подобається і до неї підібрати люльку. Люльки від Жане підходять до Конкордів і навпаки. Там одна система фіксації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Стокке в сусідки. В нас сніг не чистять, в глибокому пухляку візок стрягне.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    У нас graco symbio, і я її дууузже люблю)
    Маневренна, просто пливе, а не їде, легка, вузька, зручна (складання, регулювання сидіння - все робиться одною-двома кнопками, регулювання підголовника в люльці ззовні, ручне гальмо), компактно складається шассі, зручний прогулянковий блок, гарна, стильна, якісне виконання, перекидна ручка, всякі детальки - сітчасті віконечка, накладки на ремені безпеки, вкладка в сидіння, аксесуари теж - дощовик, чохол - дуже якісні і продумані. З мінусів - амортизація так собі (як і у більшості візків такого типу), але на задніх колесах можна ямки проїхати, і на оффроуд ми попадали, і по слякоті їздили, так що то відносно...,малий багажник (для мене то неважливо), тільки дощовик там возимо, ручка люфтить (але це в принципі норма для перекидних ручок), нема кишеньок, для прогулянки продається окремо рюкзачок. Люлька середня, ми до 7 місяців їздили в комбінезоні, не пластикова - але я не дуже розумію тої "непродуваемости" - дитина ж в комбінезоні, може ще ковдра, люлька обтягнута кількома шарами тканини, то не знаю, як тут замерзнути, мені то виглядає рекламною приманкою...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Дякую дівчатка за поради, особливо @Haidee, замовили вчора візочок Мутсі Ево такий , дивилася на I-GO, але різниця в ціні у майже 5 тис, а по суті у візках різниця дуже невелика, чуть більша люлька і ще різні деталі. Крім цього замовила автокріселко Максі-Козі і адаптери під нього, щоб кріпилося на раму візочка. Як приїде, буду хвалитися детальніше:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тріснула сьогодні рама у нашого візка... Я так його любила :girl_cray: Але так як Влад важить стільки як середньостатистична 4-річна дитина, то візок не витримав тяжкої долі... А я збиралася ще до весни точно малого возити, бо ногами далі як до майданчика під будинком з ним пройти нереально, а треба ж буде в садок ще ходити, а то добрих 500м:girl_sad:.
    Порадьте хто з таким стикався - чи варто зварювати раму? Чи надовго її після того вистачить?
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Щось я запізно твоє повідомлення побачила. А візочок гарненький, мені теж він подобається :) Який колір?



    Дівчатка, а в кого є Chicco Urban поділіться відгуками )
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Дякую:girl_smile: І ціна адекватна. Колір Pacific рама Black.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Аналогічно! Дуже задоволена.
     
Статус теми:
Закрита.