Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в мене був з світло кремовою.
    звичайно, бруднився, а так як
    капюшон, наприклад, я чистила на самому візку.
     
  2. olangel

    olangel Well-Known Member

    Ходила сьогодні в Чікко, дивилась на той Урбан... чи то я відвикла від візків 2в1 чи як але він такий дубовий, ніякої амортизації... як і всі чікко( хоча в них є одна чи дві моделі норм) туга і не маневренна, мій запп і іззі в порівнянні просто мега рухливі . Тому зупинилась на свому улюбленному Квінні Базз...

    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи мав хтось візок такого плану Bebe Beni 4runner http://vizochok.com/vizochky/universalni-2-v-1/bebe-beni-4runner
    Ми листопадові, використання люльки припаде на зимовий період. І власне цікавить чи в прогулянковому блоці вистачить місця на вже більшу дитинку (там ширина сидіння 30 см.)?
     
  4. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Скажу Вам як вже маю колясочку, в нас адамекс роял, то там в прогулянковому блоці ширина сидіння 29 см, виглядає досить нормально, навіть не задумувалась над тим, що дитинка може не влізти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Ми возились в ньому. Нормально ніби, Діма влазився. А ще в прогулянці досить довге спальне місце - старший трьохрічка спав там без проблем. Візок має один мінус - він досить жорсткий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

    Досить широке прогулянкове місце. Точно вміститься дитинка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Мала люлька. Я б вам радила звернути увагу на варіанти де люлька має 80 см.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Моя думка- якщо купуєте візок 2 в 1 велику увагу приділяйте прогулянковому блоку, а не люльці. Люлька на кілька місяців, прогулянка на довго, вона має бути зручна, зграбна. Хай в магазині чіпляють той блок на колеса і протестуйте. То я так зі свого досвіду кажу. Мені наша люлька дуууже подобалась, але прогулянка зовсім ні, вона велика, незграбна якась , ну короче ми не їздимо в возику взагалі. А люлька вже що, все, її час минув давно...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Вітторія просто ви до слінга звикли, то навіть не рівняється по мобільності. До візка просто треба звикнути, я свій як вперше взяла то взагалі з ним ходити не могла, колеса ногами доганяла ))) але за яких півгодини пристосувалася.
    В люльці у всіх по різному виходить. Ми іздили більше як сім місяців, а то не так вже і мало. І ще би іздили, просто зараз літо, то я тою накидкою на люльку не користуюся, бо то смішно а під дощовиком в мене дитина категорично не сидить, то якщо дощ то прогулянці він не страшний, а люлька була б вся мокра. То мені просто лінь ті блоки постійно витягати і міняти місцями.
    У нас моделі схожі то мені та прогулянка нормальна. Але то, певно, треба дивитися де планується гуляти. Ми у спальному районі, або у парках. То без проблем. По магазинах, супермаркетах не ходимо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Можливо.. Я просто вчора вирішила спробувати погуляти з возиком. Ми в сестри, то взяла її , в неї Jedo Fyn, польський, вони мені всі подібні. То це був жах, дитина в возику бовтається, спинка так йде що дитина як сидить рівно, то до спинки ще є простір і відповідно на всіх бордюрах дитину телепає туди сюди. Короч я вчора пройшлася півгодини і досить. Моде дійсно до возика треба звикнути і мамі, і дитині. Просто мені він здався дуууже великим , а дитина в ньому така манюня
    DSC_1577.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ще трошки помучу питаннями про вибір візка, бо зараз це в нас сімейне питання №1.
    Ніхто часом не в курсі, де б у Львові можна було глянути вживу на візки Verdi Avenir та Tutis Zippy Pio?
    Чи може хтось користувався такими?
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Verdi Avenir може бути на південному, або Шуварі. Не дивились?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Були на Шуварі на вихідних, немає. Дзвонила на Південний - також немає.
     
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Хочу поради на рахунок літніх візочків(тростинка літня), так як носити мені його на 4 поверх... то які самі легші , який механізм складання обрати? Може вкажіть конкретні марки...А ще які важливі нюанси варто врахувати.! ?
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ви хочете немовля возити в тростинці?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    У нас Стокке, перший візочок відкатав 2х, продали, для 3го взяли нову модель, оце готується 4го возити:) я люблю цей візочок, він просто бомбезний. Маю різні кольори обшивки на зміну, літній комлект, зимовий на натуральній овчині, підставку для старшої дитини. Подорожували з ним багато.
     
  17. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    :girl_crazy:ні , просто варіант будь якої рами з калясок 2 в 1 для мене затяжкі..., (а вибір коляски для немовляти дався мені дуже важко..,бо є в нас певні умови у проживанні)тому хочу приглядуватись вже до тростинки(фірми, моделі, і тд. дізнатись на що звернути увагу) ....як знайду щось підходяще то придбаю...
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    в мене сусідка возить з кошиком для немовлят, 5-тий поверх без ліфта )
     
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    не зовсім розумію ,що то за кошик?
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Таке типу сумка з ручками і дашком для немовлят.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.