Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В нас зараз прогулятка Чіко Лайт Вей, оранжево-сіра - то теж частенько доводиться прати її, добре, що хоч все знімається, це плюси Чіко
    Дівчата, коли обираєте візок уважно дивіться не лише на дизайн та гарний колір, а й практичність, це я переконалась особисто на собі)))

    Хельго, дуже класний возик!! Я взагалі Еспіро люблю, в нас теж був, правда інша модель - то я залишилась дууже задоволена. Дуже прикро, що люлька не повертається, дивно, нова модель і не врахували цієї важливої функції ((
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Основа коляски, така типу під шкіру в дрібну дирочку:) її можна просто тряпкою витирати, а "капішон" і то зверху (ото написала) знімається і переться.

    ---------- Додано в 21:17 ---------- Попередній допис був написаний в 21:14 ----------

    не можливо ніякі, бо я коли побачила ту калясочку, саме в тому кольорі, я влюбилась:girl_in_love: Дійсно white sea:girl_in_dreams:ну і, як на мене "унісексуальна" вона:)
     
  3. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А де купляли не підкажете?:shy:
    Я на нього теж дивилась в неті,а хочеться вживу помацати.Ще не можу зрозуміти як та сумка для покупок до того шасі кріпиться,таке враження що ніяк!
     
  4. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    На Шуварі. Ми і ліжко там купили і до ліжка і ше нам знижку гарну зробили:)
    На сумку я, чесно кажучи, не багато уваги звертала, подивилась, що є, ну і добре)))
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    чи мав хтось такий взочок?
    [​IMG]
    ціна дуже кусюча, але на кожен товар..., хоче моя товаришка купити, от і цікаво,як такі колеса на нашій дорозі
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

     
  7. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Вірджініє, такий возик має дівчина у моєму під"їзді. У неї він не влазить в ліфт, тобто чоловік якось тримає двері і силою запихає, а сама дівчина не може, разок навіть застрягли у дверях. Наш возик шириною 61 см проїжджає вільно. Ширина максимальна ліфта 62 см. А Ви свій ліфт міряли?
     
  8. Maldiva

    Maldiva New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    в мене був тако, тепер донатан. то не візочки, а танки)))))) хоча я свідомо такі вибирала - колеса амортизовані,як в мого авто))) так як дітки малі були зимою, то дуже візок класний, бо закритий повністю, ніде не дує. складається також на сидячий. мінус - тяжкий, але до всього звикаєш.
     
  9. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В нас така прогулянкова Джобі, тільки сіра
    [​IMG]
    Я нею дуже задоволена. Легка, маневрена, влазить у ліфт, має велику корзину і дощовик, від"їздила вона вже рік день в день в будь-яку погоду всюди, де тільки можна, скаче по сходах кожного дня і хоч би що їй. Єдиний недолік- щоб попрати, то треба тканину відкручувати викруткою, але я її просто ставлю у ванну і там драю, за пів дня на балконі висихає
     
  10. misss

    misss New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчатка, можливо хтось має візочок Graco Symbio? Розкажіть її позитиви та негативи.
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Такий сами колір має і Cadet, посто шассі менше.
     
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Має таку прогулянку моя сестра. Я двічі брала її на море. Дуже широке спальне місце. Мій синок (досить крупний) в 3,5р. ще навіть в неї вміщався і зручно було спати. Зі всіма плюсами згідна. Але вона зовсім нестійка!!! Її треба не просто везти, а ТРИМАТИ. Моя чікко не перекидалася ніколи. Навіть, якщо малюк на ній стояв і просто перехиляв. Всі бабулі на базарі кричали, щоб я дитину ловила. Не могли повірити, що не впаде. Але переваг за помірну ціну досить багато.
     
  13. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Як на мене, то впасти можна на будь-якій прогулянці, за рахунок того, що вони легкі, коли дитина намагається встати або розхитувати візочок. В нас один раз таке було, звалився пристібнутий разом з візочком, але то був мій недогляд.
     
  14. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчатка, я ніяк не можу визначитись на рахунок візочка:girl_cray:
    Вчора були на Шуварі перемацали тих візочків....., вже й вродіби зупинились на Маріті, але прийшла додому і вже сумніваюся, бо в капюшоні ніякої сіточки нема, то мій малюк влітку в ній зіпріє! хто возив діток в ній влітку, як ваші враження? ще цікавить, чи не вигоряє на сонці в ній тканина? порадьте щось, бо я вже не знаю що робити...:girl_impossible:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Не запріє, хіба що ви люльку чохлом зверху накриватимете. Оленка народилась 9 серпня, до 6 міс. мали роан. А на рахунок вигоряння - трохи є, але чомусь не всі. Бачила багато таких візків, одні видно що вигорівші, інші - ні
     
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Хельго, а де купляли візочок, хочу на нього вживу подивитись, бо теж розглядаю як варіант. На Шуварі вчора його не було:girl_cray:
    І як в нього з амортизацію?
     
  17. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    яка краса!!! мій малий його б певно замастив одним поглядом... таке пацькате дитя... але яка ж краса всетаки!!! а кусюча ціна то скільки? бо я таких зроду небачила... колесики трохи поганські для наших доріг, але - то не колесиків вина а доріг...
     
  18. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Nastylove, я сама з Ужгорода. Але цю модель візка вживу не бачила. Мене цікавила тканина оббивки, серединка люльки. Випробовувала іншу модель, де відрізняється тільки шассі. Замовляла просто через магазин, бо в наявності не було. Наразі візок дуже класний, мяко їздить, є повітряна амортизація яка додатково регулюється. Але обов'язово зайдіть на офіційний сайт, бо на наших інтернет магазинах неправильна інформація про функції і вагу візочка.
     
  19. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

  20. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

     
Статус теми:
Закрита.