Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    То залежить від того, що вам потрібно, які у вас вимоги до візочка. Я особисто маю Lite Way, бо мені залежало на тому, щоб візочок займав поменше місця у багажнику, був легеньким і компактним. Я потребувала абсолютно літнього візочка і я його отримала (хоча в комплект входить дуже класний чохол на ніжки утеплений флісом, який може бути конвертом для дитини від 6 місяців, але я його навіть не розпаковувала) :) А Multiway більш громіздкий, але мабуть більш комфортніший. Хоча я своїм візочком задоволена на всі 99% (1% йде в мінус дашка, який немає віконечка і коли доводиться ховати під ним дитину від дощу чи сонечка, то я не бачу дитини, ну і від вітру він також не захищає), але якщо плануєте користуватися прогулянкою і взимку, то напевно Multiway буде практичнішим.
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дывчата, пыдкажіть! Маю три основні вимоги до прогулянки:
    1. Щоб був великий капюшон, від сонця, вітру (щоб низько опускався)
    2. Лицем до мами
    3. Легка.
    Дивлюсь на Baciuzzi B14, але сумніваюсь. Може ще щось підкажите?
     
  3. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Це був лише перший похід по магазинах ми ще в пошуках, але
    тако не розглядаю. моя племінниця мала його в 2008 році. То був ужасний візок важкий, великий... Так, за 4 роки його мабуть удосконалили, але не найкращі спогади зробили своє.
     
  4. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    я вже знаю - поклали туди 5 місячну дитину в переносці і я все поняла дитина аж по дупцю на верхній частині спинки - на рівному, а лишня площа защолкнули і можна в переносці /щоб не сповзала/ від народження катати



    http://www.youtube.com/watch?v=48okJ6Pbn2s
    чи хтось бачив чи може навіть має такий візочок? цікавить скільки він коштує, бо не можу в грн знайти - скрізь нема в наявності. 5тис рос рублів в росії бачу... ніби не так вже дорого, але чомусь ніде нема...

    легкий, 90 см спальне місце, гарно складається, але не теплий чохол на ніжки, - літня колясочка...
     
  5. Kvitkalilia

    Kvitkalilia New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Я зупинила свій вибір на Roan Marita правда з кольором ще не визначилась їх там дуже багато. Там дуже вмістима люлька 84 см. і дуже хороша амортизація і колеса. Тільки прогулянка не дуже подобається, але я потім планую купити на зміну іншу легеньку тростинку.
    Може у когось ще був такий візочок? Які враження?
     
  6. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    У знайомих були проблеми з колесами, їм в магазині поміняли на інший візок.
     
  7. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Kvitkalilia
    Братова має - задоволена на 200%. :girl_wink:
     
  8. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А як на рахунок не дуже зручного кошика в Роан Маріті? Він такий досить мілкий, тобто якимось пакетами з продуктами не сильно загрузишся..
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Міцний, надійний, всюдихідний, комфортний для дитини і важкий для мами:)


    Я нормально затарювала той кошик по висоті, нічо не випадало) Він металевий, багато витримує.
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    це да, а мене зе цікавить як цей танчік запихнути в невеличкий ліфт наших 9-поверхівок, якщо сам візочок не маленький, та ще є ручка у ньго не згинається вверх /вниз. І як там ще в ліфті можуть вміститись 1-2 людей?
    А ще цікавить чи він витримає спускання ( скакання ) по сходах скажем так з 6 поверху, на випадок якщо ліфт не працюватиме. БО вручну його нести це явно заважко да я візочок загроміздкий для цього.

    ---------- Додано в 22:37 ---------- Попередній допис був написаний в 22:35 ----------

    да просто кошик немає стінок, і якщо наскладати чогось у висоту в тому кошику, то при підйомі на пригорок воно все чудово може випасти, бо ніякі стінки особливо з боків там в корзині нічого не притримують.

    І ще цікавить, якщо скажімо катати люльку, наскільки важко візочок м управляти в плані поворотів якщо там дитинка вже під 10 кг лежить?
    Бо згадуючи наш перший візочок, то на нього треба було налягти тілом, щоб повернути разом з дитиною, бо колеса не повротні то трішки тяжко в тому плані.
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Якщо двері розсуваються нормально, то поміщається візок+1 людина. Я робила так: заїжджала візком в ліфт, трохи повертала його вбік і ставала місце, що звільнилося.

    Якщо маріта не витримає, то не знаю, який ще візок то зможе) Вниз скаче прекрасно, доверху теж нормально котити по сходинках, єдине, що вага відчутна.

    Скажу так: пакет з Сільпо (зав'язаний) з продуктами ті стінки мені утримували. Найбільше десь 9 кг нагрузила, коли з базару йшла. Підняти той візок з таким багажем навіть на 8 сходинок до ліфта було дуууже тяжко. Для великих покупок я корзину не використовувала, то мені незручностей та сітка не завдавала.

    Треба трохи налягати. Хоч я б не сказала, що прямо тяжко то робити.

    Маріта має свої безсумнівні переваги (найкращу, як на мене, люльку зі всіх візків, амортизацію добру, прохідність), але як нема легкого доступу двері квартири-вулиця, то я б тепер 1000 разів подумала, чи варто її брати. Бо крім ваги там ще й габарити серйозні.
     
  12. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Повністю погоджуюсь з Haidee! Яка б тяжка маріта не була, але як перший візок для дитини (люлька) вона ідеальна. Якщо була б комплектація без прогулки то взагалі б супер була, бо прогулянки є легші, зручніші...
    По сходах скаче прекрасно, спускаю кожен день з четвертого поверху з Артемом на руках, підняти важче, то в мене чоловік робить, або заношу малого, потім оленем скачу за візочком)
    Корзина мені зручна, поміщається дуже багато і нічого не вивалюється! При спусках/підйомах теж.
    В ліфт поміщається,хіба трошки притримати двері треба, ще й я з чоловіком влазили)
    Ну а те що важка - то мінус великий. але в будинку з ліфтом не принциповий!. З колесами проблем ніяких не було, не скрипить, їде дуже добре, на поворотах треба трошки прикласти зусиль, але і до цього звикаєшь, я он після неї ніяк до передніх поворотних коліс не звикну)
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Сьогодні ми з чоловіком прицільно хоили за візочками, обміряли їх зі всіх сторні і дивились як варіанти з люлькою так і їх прогулянкові блоки.

    1. Маріта роан - всі кажуть і пишуть що в неї величезна люлька.... ну сантиметром ми наміряли 78-80, не є аж так багато. Але громіздкість того візочка нам занадто, отже як навіть варіант виключно люльки відпав.

    2. Тако-лунго, шассі правдивих 60 см, рама проста як двері, нічого особливого, вигляд досить посередній, капюшон ані люльки ані прогулки не має всередині додаткового висувного козирька з плівкою, ну і вообщє - простовато вона виглядає, ну нікакая....

    3. Тако нікс , шассі 59-60, явно не заявлені 58 см, люлька огромєнна, широка, довга, глибока. Капюшончик люльки має висувну влівочну вставочку на козирьку, присутня винтиляція, і загалом як на люльку - то 5 баллів однозначно. Але прогулянковий блок - обнять і плакать. Я як тільки його побачила, зрозуміла що такий візочок нам не підійде. Капюшон до спинки не закліплений, живе своїм життям, чохол на ножки десь так само,

    4. Тако ларет - правдивих 62 см шассі, люлька в довжину десь 77, щирина є різною, бо найширша посередині, а до голови і до ніжок чуть звужується, на літо підійде, на зиму нам вже люльки і не потрібно особливо буде...
    А у всьому решта - дуже продуманий візочок.
    А головне що сьогодні чоловік досліджував нащ ліфт і на 1 поверсі і на нашому і вздовж в поперек, і внизу дверного пройому і посередині, і в общєм наш ліфт виявився 64 см, в наувужчому місці 63, тож тако ларет має пройти.
    Тепер сплю і бачу - ларет льон в сіро-червоному кольорі
    [​IMG] [​IMG]
     
  14. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    http://in-lan.livejournal.com/ - тут можна подивитись накладні капішони на візок - зараз дуже актуально в сонячну пору... я хочу з сіточки але не знаю чи на наш козирьок підійде на бебе бені ізі...
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Абломссс...
    продавці в один голос заявляють що конкретно такі кольори і комплектацію ( 3 в 1) возять під замовлення, бо не дуже ходові, і жоден з них не гарантує що якщо замовляти таку сіро-червону то і рама також буде червона. БО часом трапляються варіанти тих ларетів, де з якихось причин та кольолрова частина рами не в колір "кузова" а звичайного стального. І ніхто наперід не знає який прийде.... А колір візочка під замовлення треба чекати до 3-х тижнів, даючи при цьому завдаток, і як приїде щось не те то вже і не відмовишся по суті.

    А папаня наш нарешті внікнувши у варіанти кольорів, моделей та їх характеристик, неочікувано забраковіав сіро-бірюзовий варіант.
    А погодив ось який.

    але також виключно з червоною ручкою, і червоними дисками...
    Чорне не дуже мрачно? Особливо прогулка :scratch_one-s_head:
     
  16. Talibamina

    Talibamina Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    На літо я б чорну не брала, та й чорний дійсно мрачнуватий
    А ми от білу коляску купили, всі в один голос кричать: буде вимазуватись, ніби в іншому кольорі не вимазується, просто на білому - більше помітно
    А червоненька суперово дивиться
     
  17. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Як на мене то дуже затемна, і літом той чорний буде припарювати.

    Я б теж не брала.
     
  18. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    чорна парка, біла марка, сіра - неярка, рожева дівчача... от і будь мудрим... так ще трошки і вибирати нема з чого...



    ви себе тіште тим що її важко прати - льон, ще усадку дасть, я не знаю, мені чорний візочок як чорний мерседес - святково і гарно... як всетаки сидячка в тако помінялась за три роки... капішон такий гарний став, мені ще б трошки чохол на ноги змінити, бо трошки диспропорція виходить. але то таке, розмишлєнія... Ще одне - це він для мами чорний - а дитині з середини він то білий - і капішон білий знизу і люлька і під попою в сидячці - біла тканина, вона точно так не нагріється як фіолетова чи червона..., от тільки щоб не рижів той чорний на сонці - ото моя проблема - дуже не люблю облізлого візка... я теж маю чорний капішон на бебе бені от і думаю...
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ну вот, а бежевенько-сіреньких валом, всяких різних , але цього разу не хочу я такого візочка, мені кольору треба, при чому не десь у фрагментах, а так конкретного поєднання двох кольорів...
    Завтра в общєм знатиму за наявність чорного з червоними тими дисками, ручкою і т.д.

    Якщо чорна також буде проблематично, то отака зелена вже точно є на складі.
    Зелений колір мене цього разу також пре страшенно )))

    чи то брак вітаманів, чи глюки вагітної, але вона мені також смачно-зеленою виглядає, що просто не можу :girl_blush2:
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А мені нра і чорний, і зелений, чорний навіть більше. І ніц він парити не буде, тобто паритиме як всі інші. Візок не стоятиме під прямими сонячними променями.
     
Статус теми:
Закрита.