Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    мені той чорний "дорожче" виглядає, я б на нього оглянулась на вулиці.
     
  2. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ммм, взагалі обожнюю чорні візочки)))
    А в неті замовити 3в1 такого кольору як хочете нереально?
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ну, теоретично є, але чуть дорожче ніж воно вийде ніж у нас в магазинчиках, і практично я хочу перед тим як віддавати гроші за візочок особисто його обдивитись вдовж і впоперек.
    Крім того всюди ті візочки якщо є в наявності то переважно 2в1, автокріселко поблюбому треба буде дозамовляти як додаткову опцію.
     
  4. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ну з модел'ю вже оприділились, та і закон про 14днів ніхто не відміняв(сумніваюсь, шо щось не то з ним буде), зато хателка! :) такого кольору як хочете і не шукаєте компромісів.... Ну або може хтось з знайомих їздить в польщу на закупи і зміг би вам візочок привезти?
    ага, тільки 2 сайти знайшла, що 3в1 продають.
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    по чорному завтра точно мені скажуть чи той що є у львові з червоною ручкою ( коробку розпакують, глянуть), може то вишукувати і не прийдеться.

    Ну і зелененький "совсєм как огурєчік" також дуже дуже нра мені ))))
     
  6. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ага, мене теж ще з вагітності зелений пре)))
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ну шо ж....свєршилось!
    Привезли сьогодні мені додому зелененький візочок, з чорним були нюанси тому вибір вирішився просто.
    Красотєнь ( на фото колір чуть блідіший, а живйом такий насичений, свіжий зелений.)
    [​IMG]
    Я задоволена дуже, а чоловік задоволений вдвойнє, бо і жінка задоволена і його тепер ніхто не водитиме на візочкові оглядини і не мучитиме питаннями вибору.
     
  8. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    не то слово!!! дуже класний
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Я ще все переживала щоб прогулянковий блок не був замаленький...
    І от, тестанули його з Юлькою, так що тепер впевнена що до 2 років нам точно його буде достатньо
     
  10. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    оййй, який класний колір!!!! супер, вітаю!)))
    ну і я тоді повихваляюсь!!!! стоїть в мене вдома вже довго моя тростинка і сьогодні я його вирішила обкатати) quinny zapp xtra
    ну так от....я в нього і закохалась)))) він дуууже маневренний, положення з сидячи в лежачи одним дотиком регулюється, дуже легка тканина яка продувається, класна підніжка, яка теж з тканини, легко піднімається і опускається, ну і капюшон, як на такий візочок, прооосто бомба! потім викладу обов'язково фотки) (як комусь цікаво)
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчата, хто має візок Х-лендер? Хотіла його для Олени, але тоді була широка колісна база. Тепер читаю в описі 60-61см. То нові покращені моделі? Як з тканинами, не вигорають?
     
  12. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Мені дуже цікаво!!!!! Якщо можна напишіть а ПП, яка вартість і де купляли таку красоту) Дякую:girl_yes:
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Іриска ікс-лендер купувала малій цієї весни, попитайся в неї
     
  14. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчата, підкажіть по прогулянкових візочках, може хтось має таку модель, щоб дворічна дитина могла в ній спати, тобто щоб спинка опускалась і ніжки піднімались. Буває таке? Треба в дорогу.

    Взяла би в аренду на два тижні, за гарну оплату, якщо хтось може такий візочок позичити.
     
  15. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Прошу допомоги :)
    Потребен мені прогулянковий візок, вимоги собі такі обрала:
    - ручка регулюється по висоті (в мене зріст 175см)
    - легкий
    - складається книжкою
    - гарний :)
    І обрала такі дві моделі:
    Brevi Grillo
    [​IMG]
    Graco Citi Sport
    [​IMG]
    Порадьте мені, чи вони добрі і яку краще взяти :)
     
  16. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчата, підкажіть де можна вживу у Львові подивитися на візок Espiro Enzo?
    Була вчора на Південному, то ніде його не знайшла((
     
  17. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)


    бачила весною на шуварі, здається на 4 му поверсі, виставковий зал від Карапузика, або в самому Карапузику на 2 му поверсі (не плутати з Карапузом)
     
  18. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    в мене теж стояв вибір між цими двома варіантами візків, але я рада, що не взяла ні один ні другий...
    після огляду їх вживу і відгуків в неті, можу сказати, що в Brevi Grillo незручне сидіння... в мене мала зїжджала з нього вперід прямо в магазині, зате легко складається і гарний дизайн. на рахунок Graco Citi Sport, то там дуже вузьке сидяче місце, тому я б радила піти з дитиною і примірятися)))
    наш вибір далі впав між Chicco SimpliCity і Baby Design Tiny (обрали останній)
     
  19. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дякую. :) Я читала про ці мінуси, але для декого це не були аж такі недоліки.

    А де у Львові можна таку подивитись?
     
  20. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    на південному є у двох магазинах, ми брали здається магазин "оленка", а другий був в "калині" на 2 поверсі з тої сторони де штори\фіранки продають, але там тепер якось все попереносили... тому незнаю чи він там залишився...
     
Статус теми:
Закрита.