Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В мене навінгтон галеон і прогулянка важить 18кг:khomyak: а ше плюс купа всього в "багажнику" і дитина 10кг, можете собі уявити. Звичайно, порівнюючи якість тих візків, то кватро справжнє ге. На зиму будемо пересідати назад на навінгтон.
     
  2. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ми теж взимку знов в Маріту пересядемо)
     
  3. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    в нас кадет. там різна колісна база. кадет легуууууусінький і дуже маневрений.
    я перше теж дивилась за тростинами, але коли ми пересіли на нашу прогулянку, то виявилось, що мені її вистачає з головою.
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    мені цей візок теж дужжже подобається, і навіть є в чорному кольорі. Але мені не подобається кошик для продуктів, занадто низько. Вам не волочиться по землі?
     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    є такий недолік. сам кошик там великий і зручний, але те що низько прикріплений - то факт. де-коли, як навантажу його всяким-різним з магазину, то по нерівностях, чи бордюрах шаркає. а так - то ні.
     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    О тааак. Моя братова викупила собі возика Baciuzzi (дика китайська фірма :)) ручка ніби і перекидається, зате в положенні "дитина обличчям до мами" крутяться передні колеса. Я в такому положенні навіть припаркувати рівно їхнього возика не можу, не те що їздити.
    А ми впали в дитинство: Дарці скоро 2, а вона катається у возику і то винятково у величезному бебекарі :)
    Звичайно, носити по сходах щодня 8 кг і 12 - то таки відчутна різниця, зате дитині зручно, мала вчора навіть заснула на вулиці у возику (вперше !) Ну і на зиму, якщо мала захоче ще візочка, великі колеса - то сила.
     
  7. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    катала обидва візочки, то джеобі кращий!
    в QUATRO Mini неможливо виїхати на бордюр (потрібно кожен раз ногою притримувати заднє колесо і тоді припіднімати передні) і постійно при ходьбі стаєш на колесика, для мене це був величезний мінус((( в джеобі ручки розташовані дальше і відповідно таких незручностей нема...
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Хто має трансформер САМ?
    [​IMG] Як по міцності, не розхитується?
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    я вже писала про цей візок,пошукай.
    К слову- сестра чоловіка зараз народила другу дитину і місяць катає в цьому візку- відлетіло колесо.
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    сьогодні на Шуварі побачила Тако Ларет білий з ледь сіруватим! дівчатааа, то така красотулька!:girl_in_love: я закохалась. щойно подивилась по кількох сайтах щоб показати вам - ніде такого фото нема, видно найновіша моделька.
    Взагалі останнім часом дуже подобаються білі возики, правді ціна цієї Тако 3300.
     
  11. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Він і справді не такий як всі, я в суботу також купувала там ларет то вибирала між тим білим і бежевим, але в суботу його ціна ще була 3100. Продавець сказав що їх дуже мало і називається колір жакард, правда я його в неті також не знайшла.
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ахаха, пошукала. Іду по слідах Ніколь))) В кінцевому результаті теж певно тако куплю.
    Ще така САМ подобається
    [​IMG]
    дуже люблю триколісні возики. І чорний колір мене пре
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    то напевно був тако жакард чи тако льон....
    гарні, че там казати... якби ж не наші ідіотські вузенькі ліфти....

    ---------- Додано в 16:23 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

    гиг... знаєш Оль, серед тих триколісних мене накрило з головою від такого
    Peg-Perego GT3 Completo 2 в 1
    [​IMG]
    ну і по закону подлості: Ширина шасси: 62.5 см
     
  14. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Не рекомендую. В нас така була. Амортизація нездала і з'єднання шассі+люлька/автокрісло зовсім не надійні (пластмаса)
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Мені влізе. Я теж за таким дивилась. кажу ж іду по твоїх слідах))) Мені впринципі візка не треба, я вже замовила собі слінгокуртку, і всю зиму відношу в слінгу. Візок то як запасний варіант, в магазин сходити чи чоловіка відправити погуляти. Бо наразі я собі тяжко уявляю прогулянку з візком і двома дітьми. Подумую купити хорошу прогулянку, таку щоб спинка повністю клалась і до неї конверт і так відвозити. Але не знаю чи буде зручно так
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    у тебе ж будинок аналогічний до мого. Як у тебе влазить а у мене ні? ліфти за тих часів однакові ж ставили.
    п.с. не кидайте помідори ))) зимою прогулки зі слінгами мені чомусь аналогічно до прогулянок будучи конкретно вагітною. Йдеш і боїшся послизнутись і грохнутись. Памьятаю цю зиму, коли я ще Юльку за руку тримала і сама обережно ходила.... І памьятаю як зимою з візочком гуляла, то скільки разів я за нього хапалась щоб не впасти посеред дороги коли ноги розїзжались...
    рісля того я не знаю чи я би наважилась взику на собі ще й дитину носити.

    п.с.2. якби я задавалась купити хорошу прогулку я би напевно зупинилась на капеллі, останні її моделі - ну вєздєходи, з шикарним місцем спальним, теплим чохлом, глубочайшим капюшоном і загалом дуже позитивні відкуги про цей візочок.
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    не знаю, ми міряли 62-63см.

    Я за цю зиму ну разу не впала) Та й особливо далеко і часто ходити не буду.
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ссилку пліз))
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

     
  20. ruslichka

    ruslichka New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    дівчатка, а як вам "alu spider zekiwa"? хтось бачив у Львівських магазинах?
     
Статус теми:
Закрита.