Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    і я не впала, але ноги на напівшпагат розїзжались досить часто :)
    т.к. я пробувала і 4-колісні з поворотними передніми, і 3-х колісні, де передніх два колеса спарені, то я фанат останніх.
    І я би однозначно брала оце чудо
    правда вона 10,5 важить, але для такого вєздєхода це не вага. Да і для мене це не вага, бо я 9 кг візочок+17 кг дитина+ пару кг в корзині руками несла на 5 поверх не сильно утруждаючись :)
    А тут хороший обзор такого самого чуда але 4-колісного.

    якщо мене моя ТАКО дістане швидше ніж я наразі думаю, то мій вибір буде однозначно капелла.
     
  2. ruslichka

    ruslichka New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    щось не вийшло фото завантажити у попередньому дописі, ось така ALU SPIDER ZEKIWA
    [​IMG][​IMG]
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    у нас так само впринципі, але то треба пролазити в той ліфт тютєлька в тютельку без зайвих мм. Щось я побоялсь що я візочок весь з боків зашаркаю об ті двері і ліфтовий пройом.
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    триколісний в ліфт мені не влізе, перевірено на практиці. Та й не дуже маневрений. А чотириколісний, то жах жахом. Хтіла його Оленці, катала на Південному. Страшно розхитаний, тканина жахлива. Даром би не взяла.
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    дивно...стільки восторжених відгукыв про них...
    вот добре що є форум :)
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ага, от і я начиталась, думаю всьо - вона. А ще згадала, там капюшон так кріпиться, таке враження, що тримається на соплях. і сама вона ніби гумова. Туди-сюди хитається. І доречі тоді ціна на неї не мала була 2300 чи 2500
     
  7. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Скажу чесно, в мене в 2- ох подруг був чотири колісна в 1-ї трох колісна капелла, я в захваті і від тканини, і від місця і від всього. для себе брала б 4 колісний, практично довше у використанні.
    Кожний товар є на любітєля:)
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    слухайте, а що Тако в ніяких моделях немає антимоскітних сіток?? мені здається то на літо найголовніше...
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    є, кажись в декільох...але там можна докупити стандартну антимоскітку і мати спокій.
    Кстаті для мене завжди була загадка, чому не можна обьєднати всі позитивні нюанси з кожного візочка і зробити один, але щоб там і москітка була, і провітрювання капюшона, і люлька з підніманням спинки ззовні а не з середини, і щоб люлька була глибока, широка і велика, і щоб шассі зручне і рама зручна і корзина велика... і щоб ще виглядало то все пристойно. І то був би лідер продаж...

    А то ж як одне щось є то іншого немає, і завжди приходиться чомусь обирати з двох зол щось найменше...
     
  10. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А хто б тоді усі інші купував :girl_wink: ? То так задумано, одному важливо корзина, другому ширина візочка, іншому колеса великі.., тому на кожен візочок знайдеться покупець :smile:.
     
  11. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В мене не кадет, а скунер. Окрема прогулянка, майже ідентична до прогулянки кадета. В мене корзина на кнопочках. Я без проблем перещипила кнопку і корзина стала вища. Мені зовсім не заважає. Взагалі, вона широка і містка. Дно не провисає. Спальне місце дуууже комфортне (широчезне і довжелезне). Мій старший 22 кг 4,5р. ще міб би в ній нормально спати. Класнючий бампер. Можна з одного боку відшпилити, піднімається вверх/вниз, прогинається у всі боки. Досить легко і компактно складається. Є амортизація. Прохідність непогана. Ручка і підніжка регулуються. Є оглядове віконце. Капішон досить глибокий. Треба хіба москітку докупити.
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    не знаєш яких саме?
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    тільки що подивилась фото скунера. ну, якщо чесно, то він мало подібний на кадет. там, підніжка довша, колісна база зооовсім інша, кошик менш глибокий, зато ширше спальне місце і довше.
    коротше, з подібного - то хіба тканина і якісь дизайнові детальки.
     
  14. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В нашій Каптіві є, правада я коли брала то наголосила шо дайте нам москітку. От тільки не знаю може вона універсальна:dntknw: а може до цеї моделі.
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    в каптівах універсальна, або її в якості бонуса додають до візочка, або її за символічних пару грн потім можна докупити.
     
  16. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Вже 10 місяців катаємо ось такий:
    [​IMG]
    Задоволена повністю. З незначних мінусів це:
    1. прогулянка кріпиться лише лицем від мами;
    2. для колиски дощовик потрібно купувати окремо;
    3. легкий скрип коліс, який пропав після застосування спрей-силікону.
    Колиска містима - взимку мала каталась в комбінезоні і в овечому конверті. В ліфт влазимо спокійно, стаємо по діагоналі + повноцінно заходить 2 дорослих (90кг і 60 кг) і 1 дитина ( 25 кг). Перевірено на собі))) Шассі нормально влазить в багажник.
    Візок маневренний. Великі колеса легко пересуваються по наших непростих тротуарах, в тому числі і по засніжених.
    Враховуючи повний комплект, вартість виправдана.

    Одним словом "ревізор рекомендує"(с))))))))))))))))
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    в Tako Lungo, там така непогана антимоскітка, вона якось з під капюшону і зачіпляється за всю відкриту частину люльки разом з капюшоном.
    [​IMG]
     
  18. senka

    senka New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчатка, а хтось може щось сказати на рахунок візочка Monza Quatro.
    Ось він http://klumba.ua/strollers/quatro/monza/ops/
    По відгуках явних мінусів не бачу, ліфт для нас не проблема, живемо на першому поверсі, та й зовнішній вигляд дуже сподобався. Дивилась на неї вчора на Південному. Дуже якісна тканина і гарно виглядає. Трохи велика, але складається дуже легко. Та й по ціні нормальна.
    По ссилці бежевий візок, а я бачила світлоголубий-світлосірий
     
  19. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчата, підкажіть хтось щось про цей візочок Geoby PD100F дуууже треба!
    http://klumba.ua/strollers/geoby/pd100f/
     
  20. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Маю міні звіт після моря де проживала в готелі з німцями і англічанами, і де візочків було стільки, що я ще такого скупчення візочків небачила в свому житті:connie_pull-pigtail. Отже: Звичайно, що Тако і інших польських виробників я не побачила, але з європейських марок однозначним переможцем став Qunny Zapp :girl_yes: Ось такий
    [​IMG]
    Було , ще дуже багато різних моделей, що найцікавіше , що найпопулярніший колір виявився чорний :girl_yes:, незважаючи на сонячну спеку. А що для мене виявилось реальною новиною, то це що у німців дуже популярно літом возити дітей у візочках з вкладками на овчині :connie_pull-pigtail
     
Статус теми:
Закрита.