Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Що скажете про чорний колір колясочки (такої як на фото)? Як на мене практичний, стильний і універсальний колір. Але якось підкрадаються сумніви....

    [​IMG]
     
  2. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А чого???? Мені особливо прогулянка у чорному подобається ;)
    В моєї знайомої чорний візочок і ніяких нарікань...
    А ще такий варіант)))
    [​IMG]
    І ще дуже подобаються ось такі 2 варіанти! :girl_crazy:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 Серпень 2011
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    десь рік-півтора тому тут вже активно обговорювались візочки чорного кольору...Вибирайте те що вам подобається і не заморочуйтесь на дурницях!
     
  4. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Погоджуюся :girl_smile: Але дуже гарна. Також розглядаємо як варіант, але через непрактичність мабуть відкинемо....

    Чорний мені дуже подобається, але чи то не дуже "сумний" колір?
     
  5. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Моя думка така. Чорна люлька - *гроб на кольосіках*. А прогулянковий варіант виглядає гарно.
    Чорний - так само *непрактичний*, як і білий. Але якщо на білому просто буде видно, що ваша дитинка ласувала печеньком чи пила сочок, то якщо схожі плями виявляться на чорному - про вас скажуть, що ви *капарна вареха*. Ну, це моя така думка. Взагалі виглядає стильно. Але це *на любителя*. Правду вам радить kati Вибирайте те що вам подобається і не заморочуйтесь на дурницях! Головне, щоб колеса посеред вулиці не відлітали і рама в баранячий ріг не скручувалася. А колір - це діло смаку.
     
  6. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Не знаю....Для мене він не є сумний, тим більше, наприклад в мене дитина на зимку буде, от чорна люлька на сніжку дууже подобається :) А прогулянка там з такого матеріалу, що дуже легко все протирається шматкою. Я ще не знаю якого кольору у нас буде цей візочок, але натякнула, що дуже подобається саме чорний і зелено-жовтий(якийсь він такий :) ) Голубенький не хочеться...А як бачиш Квінні в когось, то чомусь вони всі червоні...
    Ну з цим візочком це не грозить)))
    А ви десь у нас бачили такий, чи через нет замовляти?
     
  7. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ні, Quinny Buzz білого кольоу вживу не бачили. А купляти будемо однозначно через нет, причому мабуть на ebay.
     
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

     
  9. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Сьогодні бачила візок "Квінні" - люлька в чорному кольорі,досить стильно і красиво. Ніяких негативних і "сумних" думок в цей сонячний літній день не виникло. І якщо вам подобається, і маєте відчуття, що то ваш візок і ваш колір - купуйте не вагаючись. Тому що потім найбільше часу з візком проводить мама - і якщо у мами буде гарний настрій, то і у малятка також. :girl_smile:
     
  10. lestan

    lestan Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А я сьогодні була в babyzone, придивилась калясочку ABC design pramy luxe. Шукала таку, щоб можна було і без люльки немовлятко катати, і щоб була на великих колесах і з хорошою амортизацією. Може у когось була, поділіться враженнями
     
  11. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчата, поділіться враженнями про Roan Marita lux.
     
  12. lestan

    lestan Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    У похресника Roan Marita. Можу сказати, що каляска вічна, не ламається. Добре підходить для крупних діток. Простора люлька і прогулянка. Всю зиму від'їздили при любій погоді, внедорожнік. Хороші надувні колеса і добра амортизація. Для дитини одні плюси, мінусів не має. Але мінуси є для мами. Каляска дуже важка, собі б я таку не купила, бо не маю стільки сили в руках, а тягати прийдеться мені. В подружки вантажний ліфт, та і сили у неї побільше, а от в звичайний не знаю чи пройде. Ну і з плюсів, звичайно доступна ціна
     
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    це як?в автокріслі?
     
  14. lestan

    lestan Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Та ні. Виглядає як прогулянкова, але має повністю горизонтальне положення, ортопедичний матрасик для сну, і конвертик зимовий і літній. Люлька в ній також є, але на ручках, легко знімається і переноситься. Дуже зручно в кого є авто. Тобто і без люльки дитинці буде зручно спати, а мамі легко катати. Калясочка легенька. Колись така була у племінниці, дуже зручно у кого будинок без ліфту.
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    пройде 100%

    ---------- Додано в 22:19 ---------- Попередній допис був написаний в 22:15 ----------

    а то практично в кожній можна, де є повністю горизонтальне положення спинки. Я зараз маю Грако, так там в прогулянці закінчення (де ніжки) піднімається і кріпиться до столика і є чохол-конверт, дуже зручно
     
  16. lestan

    lestan Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    От і я щось таке шукаю, але у нас у Львові не великий вибір калясок з горизонтальним положенням. Бачу ваша американського виробника, не бачила ще такої. Ви де свою брали? І ще які у вас колеса? У гуглі глянула,що практично всі Грако з маленькими колесами. Хочу взяти щось перевірене, щоб підходило для наших доріг і не трясло дитину
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Каляскі за Хутором Михайлвським шукати варто.
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    так, наш візок був привезений з США. Від тих, що в нас продавали суттєво відрізняється
    колеса середнього розміру, пластмасові з гумою
    на наших дорогах трястиме на будь-якому візку ;)
    а взагалі я цим візком задоволена. Ми купили його, коли оленці було 5-6 міс, вона ще сама не сідала, то він для нас був просто ідеальний.
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Тут хтось про Boogaboo писав, дуууже довго стояв в Антошці, 2 роки тому за нього хотіли 11 тис, видно продали вже
     
  20. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Хтось користувався таким візочком ABC Design 3-Tec?
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2011
Статус теми:
Закрита.