Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Мо кому пригодиться, сьогодні мала можливість поюзати візочок jane be cool bandit.
    [​IMG] Приємно вражена була, бо як на такого плану візок, вона їде дуже тихо, не тарахтить і не скрипить, має амортизатори на кожному колесі, звичайно що на фоні моєї карети вони ніякі, але для такого возика супер, легка в керуванні, стильно виглядає і досить компактна, має додатковий козирьок від сонця, гарно сам капюшон складається однією рукою при натисканні на кнопку, з мінусів - корзина дуже мала + там через неї рама проходить, ну і, як на мене, мілкувата люлька.
    Прогулянка там гамачком, не знаю в мінуси чи плюси, але то вже на любітєля
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    Порадьте який візок краще купляти для двійні..такий де дітки поряд сидять чи там де один за одним? Бачу зараз купа візочків де дітки сидять один за одним..а чи зручно їм так...коли одна дитинка не бачить мами? Живемо не у підїзді,таскати по сходах нема потреби.

    Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
     
  3. AirLady

    AirLady Active Member

    Я мала ABC Design Zoom, там дітки сидять один за одним, прогулянкові блоки можна ставити у будь-який бік: до мами, від мами, один до одного, як завгодно. Плюсом того візка була можливісь проїхати де завгодно, і в більший магазин можна зайти і проїхати по тротуару, коли там хтось пртпаркувався, я дорогу не вибирала. Люльки там класні, великі, а от прогулки мені не сподобались, тому потім купили тростинку з можливістю повністю класти спинку, я нею мега задоволена, вона досить вузька, хоч дітки і сидять поруч, легенька, ну і в плані занести/винести, зберігати, запхати в багажник то небо і земля із попередньою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    AirLady, мені якраз така коляска впала теж в око,дуже симпатична. Бо ті таковські танки такі широчезні і масивні що від них зразу відпала охота. А розкажіть чим прогулки вам не сподобались? Бо першого малого ми возили в Роан Ріалто,то чотири місяці їздили в люльці,а от в прогулці їздили більше року(незважаючи на те що коляска важка і масивна, ми прогулку використали по повній) і обійшлись без тростинки.

    Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. AirLady

    AirLady Active Member

    Там прогулки такі ніби гамак, тобто опускається не спинка, а все кріселко, в результаті діти сплять догори ногами, а капюшон опускається теж разом із кріселком і в лежачому положенні взагалі ні від чого не захищає, ні від дощу ні від сонця. Взагалі там обмежена кількість положень і мені все було то зависоко то занизько. Ну і ще візьміть до уваги, що накидки на ножки в прогулках зовсім не утеплені. Єдиний їхній плюс це те що вони місткі, дітям більше місця ніж в тростинці.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я бачила на вулиці Бебетто для двійні, виглядає симпатично і в прогулянкових блоках спинки опускаються, може комусь приглянеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. AirLady

    AirLady Active Member

    Вона подібна по конструкції на АВС, але там одна люлька перекриває іншу, та і кріселка теж закривають одне одного, дальню дитинку мамі не добре видно, а в АВС такого нема, напевно в неї рама довша.
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А мпні більше подобається коли дітки поряд ))). Правда то чисто візуально, бо на практиці не знаю що краще.
     
  9. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Хочу попрати деталі від колясочки, цікавить мене наступне. Перете ви вручну чи у пралці (бо є деталі з фанеркою)? Яким засобом мило зі щіточкою, чи порошок (рідкий чи гранули)?
    А ще цікавить найбільше як почистити люльку, той бік що не знімається з паролоном? Чи можна його замочувати у ванній, і як потім сушити щоб не було розводів? Прошу поділитись досвідом ,бо робитиму вперше...
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    прала вручну, пральним милом + жорстка шітка для одягу. паролонові частини теж намочувала, але не замочувала надовго - все відпиралося дуже легко.
    вперше як прала, то так вже те мило вимивала, щоб не було розводів. а наступні рази було вже лінь (бо перу дуже часто, кілька разів за теплу пору року) - то трохи змила і сушила - не було ніяких розводів.
    але може все залежить від тканини. у мене Квінні Фрістайл.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Напишу як робила я, бо купляла б/у, тому не могла не попрати.
    Прала я все вручну, на подвір'ї дачі, як була спека, все швидко висохло. Де була фанерка, то я її витягнула (в нашої колясочки витягується, там на ліпучках закрито). Купила собі губку для посуди, де з однієї сторони гладенька, а з іншої трохи "шуршава" і звичайно тільки господарське мило, і все. А хіба оббивка не знімається з люльки? Бо в нас знялась, і я прала саму оббивку з паралоном. Розводів не було. А саму люльку, ззовні, я добре змивала щоб дійсно не було розводів, але то все капало на асфальт, тому зробилось швидко. Наша колясочка Adamex Royal.
     
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    нажаль ні , в Адамексі вона пришита частково до пласмаси (зовнішня), тому якщо й прати , хіба цілу , то всеж її запирати чи таки мочити....?.... Внутрішня на ліпучках.
     
  13. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Зовнішню я просто намилила і одразу змила, нічого не замочуючи
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    імхо малеча на фото нормально дивиться в візочку.. як на мене має бути простір,а то впритик і жарко і не порухаєшся) а коли на вулиці весна-осінь-зима- то дитя ще в комбезі чи куртці. імхо має бути вільно трохи)

    пс. прихильники квіні спіді, а вас не напрягала та спинка під кутом? бо щось малий не то сидить , не то лежить, що якось на пасках висить) не можем знайти точку зручності..так би мовити)) він не жаліється. але мене то трохи напрягає
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Який саме спіді у вас? У нас фрістайл на 4 колесах. Все норм. Я паски на затягую сильно, то хоче - назиляється вперед, хоче - відкинеться не спинку. Вона не під 90 градусів, але майже. Я навіть не думала, що це може напрягати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    спіді ікс ес.
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    капєц))))чого тільки люди не придумають, щоб не напрягатись. Ну як варіант - звільнити руки для гаджетів:girl_phone1:. Кадри візочка, що їде за татом, нагадують кадри з фільму жахів)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
  19. катенок

    катенок Well-Known Member

    В мене ще купа часу.....але в мене вже диллема. Ще років 7 тому, з першою малою дуже хотіла АБС 3 тек, але не купила через ціну, на той час мені було задорого. Хоча купила дуже схожий візочок, теж класний, такого ж типу - прогулянка-гамак, спинка не опускалася повністю, але мене той візочок цілком задовольняв, навіть не думала за якісь мінуси. Можливо тому, що моя гіперактивна дитина на вулиці ніколи не спала, спали ми тільки дома і мені це підходило. Бо - дома я мала час щось зробити, приготувати, поприбирати, а бавитись вже на вулиці. І той візочок я продала, бо знала,що другу лялю скоро не планую. Тепер, я далі хочу АБС 3тек...))))), і купила б його,навіть б/у, бо зараз 10 тис за візок мені шкода, але переживаю за той гамак............а якщо ця дитина не буде така і захоче поспати у візочку, а там не так зручно......Стосовно козирка, я вже знайшла,що можна купити додатковий козирьок і з тим проблема вирішена...... А так..навіть не знаю. Хочеться візочок з стильним дизайном. Тако і їм подібні мене зовсім не приваблюють, хоча для дитини вони є зручні,то точно.
    Родити мені в лютому, поки хрестини - весна. Тобто весну-літо ми їздитемо у люльці. А на осінь вже в прогулянку.
     
  20. olangel

    olangel Well-Known Member

    На рахунок прогулянки-гамачка є купа статтей про те, що це є правильне положення. З першою дитиною мала quinny buzz, quinny zapp extra, ABC design prіmo і bebe Benny Izzy. Перші два візка мають гамак, другі два-опускаються. Дуже багато катались у візку, відповідно і спав у ньому. В гамаку подобалось набанато більше, а в тих, що опускаються, то не дозволяв опускати спинку, тому дуже намучилась, але то такє. З другою дитиною теж купила quinny buzz, прогулянка гамак для мене навпаки є +, а не -... але то залежить від дитини і від погляду(ставлення) мами до такого візочка

    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1