Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. opel

    opel Well-Known Member

    В мене мала була росла і важка з 3-ох прогулянкових візочків, які в нас були найліпше підійшов квінні запф екстра з сидінням, яке можна обертати від себе і до себе.
     
  2. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Шукаю прогулянку, на щодень. Тобто мені важлива більше всепрохідність, зручність для сну/закупів, щоб по сходах можна було гоцати, а не так щоб вона була мега-манюсінька. Просто щоб легша від універсального візка і менше місця в багажнику займала. Поки розглядаю Bebe Beni Izzy, recaro citylife,
    Espiro Sonic i Camarelo Eos. Може хтось має відгуки/поради?
     
  3. quasar

    quasar New Member

    Доброго дня. Купили ми в Антошці на Науковій прогулочну коляску Chicco Simplicity. З першого дня почало скрипіти одне переднє колесо. З кожним днем скрипіло все більше і більше. змастили машинним маслом. майже не допомго. за місяць використання не витримали і поїхали в антошку(при покупці казали, що гарантія 3 місяці по чеку). там нам сказали змастити силіконовим маслом, що це не брак і з часом скрипіти перестане. а якщо брак? може, в когось вже так скрипіло і що тоді робити щоб перестало скрипіти?
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    та напевно десь пісок-бруд позалазив, того й скрипить. Якщо навіть змастили, то може бути, що змазка не всюди попала. Мій чоловік має силікон в спреї, дуже класна штука, хоч і не дуже дешева (десь під 100 грн). Воно тече, як... як спирт, напевно. Проникає всюди-всюди. Може тому вам так і порадили, щоб глибше силікон попав. В ідеалі - зняти колесо (більшість чіковських візків мають таку ф-цію, легко знімається), запшикати і назад одягнути, покрутити добре. Головне - гальма не пшикайте, навіть випадково, бо будуть падати самі.
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Скрипить час від часу. Чоловік силіконовою змазкою щедро заливає.
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата хелп. Зламалась основна вертикальна рама в візочку. Таке зварюють чи вже все капець візочку. Чемно відслужила 2,5 роки, а вчора скакала з малим по сходах і чую коляска опустилась дуже, а це рама з двох сторін зламалась. Буду вдячна за поради
     
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Нашому був вже капець. Але в нас був Джобі, капець як незадоволена ним. Перший в нас вкрали.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. karioka

    karioka Well-Known Member

    Привіт:girl_bye: а хто має Тако бебі хевен? Ніби вже зі всіх-всіх що дивились здецидувалась на нього...ще буду вдячна за "живі"відгуки:girl_bye2:
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Возила вагітною, бо собі придивлялась, зараз вроді є з легшою рамою і сумка інша. Але обрала ларет через кольори. Мені сподобалась, але на той час була важка і рукавички на ручку в комплект йшли))
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  10. Fish

    Fish Well-Known Member

    Теж мали Chicco, іншу модель, скрипіла з самого початку, один раз щедро побризкали WD 40, більше не скрипіла.
     
  11. MissO

    MissO Well-Known Member

    Ми катаємось вже 10 міс. Мені все подобається, хоч немаю з чим порівняти. Нічого не рипить, не скрипить. В машину влазить при потребі. Рама в багажник, а візочок чи люлька в салон, хоча одного разу все іхало в багажнику. Щодо важкості нічого не скажу, бо маю свій будинок і в руках не ношу, а просто виіжаю з хати. Амортизація ніби не погана. Маю білу екошкіру, виглядає просто супер і не жовтіє. Якось так.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    Користуюся 3 місяці, все ок. Дуже зручна коли їдеш,особливо коли чоловік підкачав колеса;) Але мені не зручна сумка, беру її тільки коли їду в гості. Я живу на 4 поверсі без ліфта, то візок тяжкий, але нема з чим порівняти, перша дитина. Мене підкорила додаткова амортизація, після неї мені всі були не такі)

    Надіслано від мого D6502, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    подарували нам Geoby 781 і в ньому дуже тугі паски безпеки. ми їх максимально послабили вже, а вони всеодно дуже тісно фіксують нашу доню, і це їй ще тільки 11 місяців. Чи хтось з таким стикався?То так має бути?
     
  14. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    В нас інша модель Джобі, не пам'ятаю яка, то ремінці також дуже впритик фіксуються, і один довший, другий коротший, але вже якось привикла що так, хоча малому зараз в 2 роки це досить не комфортно.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А чому не розглядаєте варіант велосипеда?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. fillette

    fillette Well-Known Member

    Хто має візок Anex sport? Буду вдячна за відгуки. Поки що вживу не бачила, але по характеристиках сподобався.
     
  17. Veselivka

    Veselivka Member

    Через три місяці мені народжувати, а я вже приглядаюсь до візочків. Вагітність третя, не дуже планована, до неї встигла продати попередні візочки, але набралася досвіду в їх користуванні. Тепер шукаю коляску-трансформер, легку, без додаткового змінного блоку, з високими міцними колесами. Приглянулись мені такі моделі
    Chicco Urban Plus Stroller
    Carrello Fortuna CRL-9001
    Дівчатка, хто такими користувався? Маєте якісь відгуки про них, або якусь іншу модель на подобі цих? Буду дуже вдячна за допомогу.
     
  18. siriuska

    siriuska Member

    як на мене то чікко не варта купляти як першу коляску, вони незручні, дубові, скриплять (сама колись марила чікко, купила, тепер стоїть, за ті гроші можна купить щось з кращою амортизацією).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    з амортизацією там туго, але компактна, має багато варіантів комплектів текстилю
     
  20. Veselivka

    Veselivka Member

    Так мені і продавець в магазині порадив. Вже б розглянула варіанти зі змінними блоками, але легкі. Знаєте такі?